ГЕОПОЛІТИКА. Трамп образився на країни НАТО за відмову допомагати США проти Ірану і заявив, що Штати НЕ ПОТРЕБУЮТЬ НІЧИЄЇ ДОПОМОГИ. Тим часом Зеленський у парламенті ВБ розповів про критичну важливість дронів1. Більшість країн НАТО відмовились долучатись до операції США проти Ірану. Дональд Трамп у відповідь заявив, що США ніколи не була потрібна їхня допомога. Крім того, Трамп тепер заявляє про $350-400 млрд, які Байден нібито витратив на допомогу Україні.2. Зеленський сьогодні у Великій Британії зустрівся із королем та виступив у парламенті. Під час виступу заявив, що через дрони збільшується загроза не лише від держав, а й від злочинних та терористичних організацій. Зазначив, що Україна направила 201 фахівця з протидії «шахедам» на Близький Схід. А також показав iPad, на якому можна побачити кожну ціль в небі у реальному часі, продемонстрував атаку по Україні від 14 березня. Заявив, що такі ж планшети є у премʼєрки, міністра оборони, вищого військового командування.3. У відповідь на погрози Ірана бити по Україні – Зеленський згадав як у 2022 році Україна просила Іран не поставляти "шахеди" до рф. Вони відповіли: «Ні-ні, ми не союзники росії. Мовляв росіянам передали лише одну партію "шахедів" 1200-1300 дронів, і все». Але вони збрехали і передали росії також ліцензії на виробництво БпЛА. І Україна не боїться таких погроз, адже живе з ними 12 років.4.Шрі-Ланка оголошує середу вихідною — так готуєтьсядо нестачі палива через війну на Близькому Сході.5. В Україні для розвитку мереж 5G використовують обладнання китайської компанії Huawei. Через це уряд Японії попередивкомпанії, які зацікавлені у відбудові України, про ризики витоків даних.Зеленський заявив, що подарував королю Чарльзу ІІІ iPad, щоб той міг стежити за перебігом бойових дій в Україні:
Те, що я зараз спостерігаю, чесно кажучи, давно хотіла сказати вголос. Раніше мовчала. Але зараз це настільки очевидно, що вже важко робити вигляд, що цього не існує.Відбувається дуже просте і дуже небезпечне розділення волонтерів. За принципом: лояльні до влади і нелояльні до влади.Лояльних - підсвічують, нагороджують, запрошують на події, демонструють як правильних і зручних. Питань до них майже немає. Ніхто не риється у звітності, не запускає хвилі «розслідувань», не ставить під сумнів їхню репутацію.А от з нелояльними відбувається зовсім інше. Їх починають дискредитувати, обнуляти і знецінювати їхній вклад. Раптом з’являються «питання», «сумніви», «перевірки», хвилі негативу.Чому так відбувається? Відповідь дуже проста.В Офісі давно порахували довіру суспільства до різних категорій. На першому місці військові. На другому волонтери.А тепер подивіться на це очима політичної технології перед виборами. Що потрібно зробити?Тих волонтерів, які лояльні, -залучити у свої ряди. І це вже відбувається. Насправді вже зараз досить добре видно, хто з волонтерів може опинитися у списках влади на наступних виборах.А що робити з іншими, тими, хто має репутацію, довіру і незалежну позицію? Їх потрібно дискредитувати і знецінити. Бо ці люди мають електоральну підтримку.Саме тому всю цю історію навколо «Госпітальєрів» та Яна Зінкевич я сприймаю не як боротьбу за прозорість. Для мене це виглядає як початок формування передвиборчої конфігурації: одних підсвічують, інших намагаються послабити.Звісно, звітність має бути. Але ми живемо не в ідеальному світі і не в стерильній лабораторії. Волонтерство - це постійний хаос, термінові закупівлі, поїздки, логістика, фронт. І так, іноді щось можна не встигнути оприлюднити або просто відкласти, бо є більш термінові речі.Але якщо вже є журналістські розслідування і вимоги звітності, вони мають бути однаковими для всіх.Бо коли одних нагороджують, а інших починають «розслідувати», це вже не про прозорість. Це про політику.І ще одна річ. За 12 років війни у кожного з нас є люди, які нас підтримують, і є ті, з ким були конфлікти. Це нормально. Так виглядає життя. Не буває людей, у яких за 12 років однаково рівні стосунки з усіма.Тому весь цей цирк, який зараз розгортається, я особисто сприймаю дуже просто, як підготовку до виборів. І ніяк інакше.
📖 Заступник начальника поліції Дніпропетровщини Юрій Слухаєнко отримав понад
2 млн соцвиплат від Дніпровської міськради, і придбав на ці гроші квартиру в Одесі Посаду заступника Слухаєнко отримав у 2024 році. До цього призначення він багато років обіймав аналогічну посаду в поліції Луганщини. Його дружина Тетяна Слухаєнко донедавна працювала в управлінні Держказначайської служби у Луганську, звільнилася наприкінці 2025-го.Їхня донька Анастасія Слухаєнко пішла стопами батька та розпочала карʼєру в правоохоронних органах. Нині Слухаєнко-молодша працює в ГУНП Луганщини.Донедавна Слухаєнко не мав нерухомості у власності, а в квітні 2025-го нарешті придбав власне житло – квартиру (84,7 кв. м) в Одесі. На правах спільної власності цим обʼєктом володіють сам Юрій Слухаєнко, його дружина та їхня доросла донька.У 2024 році Юрій Слухаєнко отримав 2 361 839 грн соцвиплат від Департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради. І рівно стільки ж коштувала нова квартира Слухаєнків в Одесі, придбана родиною у 2025 році.З 2022 року подружжя Слухаєнків орендує квартиру (50,2 кв. м) у Дніпрі, проте витрат на оренду правоохоронець не декларував. Ймовірно, родина й надалі продовжує орендувати це житло, оскільки власного житла у Дніпрі вони так і не мають. Чому Слухаєнко взагалі вирішив придбати нерухомість саме в Одесі, а не в Дніпрі, де лише нещодавно отримав високу посаду – невідомо.За 2024 рік Юрій Слухаєнко отримав 940 тис. грн зарплати, 70 тис. грн процентів від банківських рахунків і низку соцвиплат, зокрема й ті самі 2,36 млн грн, на які згодом придбав квартиру для своєї родини. Тетяна Слухаєнко за 2024 рік отримала 359 тис. грн зарплати. Станом на кінець 2024 року Юрій і Тетяна Слухаєнки мали загалом майже 7 млн грн заощаджень.Їхня донька Анастасія за 2024 рік отримала 411 тис. грн зарплати у ГУНП Луганщини, 41 тис. грн процентів від банківських рахунків і невеликі соцвиплати. Загалом станом на кінець 2024 року вона понад 735 тис. грн власних заощаджень. До слова, Анастасія Слухаєнко досі не подала окрему декларацію про суттєві зміни в майновому стані, в якій мала б відзвітувати про те, що в квітні 2025 року стала співвласницею квартири в Одесі.
📞@ABleaks_bot☑Долучитись🧠 [email protected]
#Нам_пишуть❗️На Харківщині слідча поліції скоїла самогубство через керівництво ГУНП області Йдеться про Діану Влас, лейтенанта поліції (слідчу Куп’янського РВ ГУНП). Ця трагедія - прямий наслідок тиску з боку керівництва ГУНП Харківської області – начальника ГУНП генерала Петра Токара.Пишу вам, бо я бачу як швидко цю справу почали замилювати! Діана вирішила звільнитися зі служби, але керівництво їй відмовило, з необережності Діана сказала, що може розповісти про статеві стосунки з Токарем, але після цього її почали шантажувати та залякувати. Конкретно мова йшла про погрози кримінальним переслідуванням за начебто неправомірне отримання бойових виплат. Це була пряма спроба створити їй величезні борги та дискредитувати. Після цього мені вже повідомили, що Діана застрелилась. Якщо ця історія не стане публічною, це буде означати, що подібні методи тиску залишаться безнаказаними, а наступною жертвою можу стати я або інші колеги.
Наразі колеги загиблої поліціянтки побоються за своє життя та карʼєру.
Поки там США намагаються змінити владу в Ірані ударами з неба, що доречі трохи іронічно, адже режим аятол вважає що їх влада подарована їм небесами😂 ми хочемо звернути увагу на ряд цікавих кібер деталей цієї війниСША і Ізраїль поламали дорожні камери, щоб вбивати топ керівників Ірану. Як ми на початку війни. Але в ЗМІ, зараз це подають як «ніхуя собі» сенсацію😂те що на 5 рік в Україні вже і OSINT(ери) роблять😅Вони DDOS(ом) поклали всі Іранські ЗМІ на початку вторгнення. Як Українська IT Армія, Федорова. І це теж подається як «неймовірна операція» ЦРУ та кіберкомандуванняЯк араби пропускають шахеди, думаю Ви теж бачили, вони не завжди збивають дрон за 35к$ ракетою за 11 млн😬і вже хочуть купувати в України дрони перехоплювачі. Типу «Україна - закрий небо»🤪А про їх «кібер стійкість» банківської системи написав (на скріні) засновник Моно: впало три банки, після першого влучання в ДЦВ когось ще є синдром меншовартості «в них краще»? 😏 Чи хтось вважає що куколди з НАТИ потужніші за ЗСУ?😜по фактах?
Правоохоронці повідомили про підозру командувачу логістики Повітряних сил ЗСУ полковнику Андрію Українцю та начальнику управління СБУ в Житомирській області полковнику Володимиру Компаніченку у справі про розкрадання бюджетних коштів, виділених на будівництво укриттів для літаків.Генпрокурор Кравченко нагадав, що йдеться про 1,4 млрд грн, які спрямували на зведення збірно-розбірних укриттів для авіаціїЯкось слухав я одного аналітика, і він сказав ну просто чудову, вичерпну фразу про те, чому жоден, навіть дуже хороший аналіз не може сказати день, місяць та рік, коли закінчиться війна:Він сказав, що причина полягає в тому, що занадто багато людей з обох сторін не бажають її завершення. Мова не про одного чи двох, мова про сотні і тисячі людей, до того ж, велика частина з них - не публічна.І як вирахувати, за допомогою аналізу те, що перебуває в тіні? От наприклад ця ситуація: через цих двох людей, війна триватиме ще певний час, бо немає укриттів для нашої авіації. Це впливає на нашу обороноздатність? Звісно. Ця ситуація робить обороноздатність слабшою, що, в свою чергу, дає росіянам підстави думать, що от зараз побомбим і «продірявимо» Українське небо.Я не міг вирахувати цю ситуацію. Міндіча та його поплічників я теж не знав, як і про їхні оборудки з обкраданням нашої енергетики та «двушками» на Москву.Якби мова йшла виключно про аналіз поведінкової моделі Путіна та Зеленського, і навіть Трампа з Сі, то було б простіше. Чотири людини не тисячі. А так…
Фсб проти українських силовиків: політичний піар на тлі системної корупції в кол-центрахЧергове відео з викраденим #Комаров, яке з’явилося на ресурсах на кшталт Шарія, лише підтверджує наші попередні прогнози про те, що ця історія перетворилася на інструмент дискредитації. Очевидно, що за відсутності викупу агресор вирішив використати ситуацію для гучного медійного удару. ❗️Те, що Комаров читає підготовлений текст з аркуша, вказує на пряму участь російських спецслужб, які намагаються висвітлити внутрішню кухню українського тіньового ринку. Хоча якість самого відео викликає запитання щодо можливого використання штучного інтелекту, суть озвученої інформації зачіпає реальні больові точки нашої правоохоронної системи.Ні для кого не є таємницею, що кожен кол-центр щомісяця сплачує данину, яка стартує від дванадцяти тисяч доларів і зростає пропорційно кількості персоналу. Ці кошти розподіляються за чітко відпрацьованою схемою між обласною поліцією, ДСР, ДБР, СБУ та прокуратурою. У таких регіонах як Дніпро, Харків та Одеса частку отримують навіть військові адміністрації. Система працює безперебійно саме тому, що в ній задіяні представники практично всіх контролюючих органів. Особливе занепокоєння викликає той факт, що ці центри вже давно вийшли за межі роботи виключно по території Росії. Жертвами шахраїв стають громадяни Казахстану, Туреччини, США та країн Європи. 📌На вершині цієї піраміди фігурує #ДСР. На цьому тлі колишні звіти про боротьбу з кол-центрами #Лисак виглядають як звичайний піар для просування по службі. Трагедія ситуації полягає в тому, що поки агресор уважно стежить за процесом і використовує його для підриву довіри до України, наші силовики у гонитві за збагаченням дозволяють грабувати не лише ворога, а й власних громадян та стратегічних партнерів. Це вже не просто корупція, а пряма загроза міжнародній репутації держави під час війни.Матеріали по темі:▫️Хронологія розвитку викрадення на Балі і 3 версії слідства: смерть, викуп і зрада▫️Балі: кривавий фінал дніпровських кол-центрів та тінь спецслужб#новина #блогери #цифровізлочиниTG|FB|YT|TT|INST|WB
15 квітня 2013, в Бостоні, США під час фінішу щорічного Бостонського марафону стався теракт: вибухнула вибухівка, а після того, як на місці вибуху зібрались свідки, поліція і медики, стався другий вибух. Це забрало десятки життів і сотні були поранені.Після цього Хардфордський консенсус вніс суттєві зміни в доктрини і принципі готовності до терактів, війн і надання допомоги. Саме з Hartford Consensus виросла національна кампанія Stop the Bleed — масове навчання населення контролю кровотечі.Основні висновки:• Ми ніколи не знаємо де, коли, як станеться теракт і скільки буде жертв. Треба бути готовим завжди і всюди.• Дії в перші хвилини — критично важливі.• Всі служби реагування, населення і екстрена медична допомога мають бути готові до масового надходження пораннеих.• Більшість смертей при подібних атаках спричинені масивною кровотечею.• На жаль, НЕ всі присутні (поліція, волонтери, цивільні і навіть медики) будуть мати навички й засоби для якісного надання допомоги.• Треба спрямовувати значні зусилля на підготовку населення, поліції, ДСНС, медиків на навчання реагувати на такі випадки і популяризацію навичок зупинки кровотечі.Сьогодні вночі сталась аналогічна, підступна, мразотна, терористична атака у Львові. Постраждало багато людей. Окрім вищезазначених висновків, я би хотів додати ще свої:• У нас, на жаль багато ворогів. Вони завжди будуть нас ненавидіти: за мову, релігію, за те що ви не такий, не такої статі, орієнтації, зросту, кольору, ви заробляєте більше або менше, ви поліцейський, військовий, журналіст або громадський діяч і це можна перераховувати нескінченно…• Це можуть бути покидьки, злочинці або нещасті, травмовані, нестабільні, психічно хворі люди або ті, хто вважає насильство над безахисними своєю святою боротьбою за свою власну примарну «справедливість», яку вони самі собі придумали.• Росія завжди знайде можливість скористатись цими людьми, які просто прагнуть легкої наживи. А вони завжди скористаються можливістю реалізувати свою ненависть, бо їм дадуть інструменти, покажуть шлях і, можливо, заплатять.• Вони є і поза межами України і серед нас. Вони ходять в ті ж торгівельні центри, їдять тими ж потягами, що і ми. Можливо, їх діти ходять разом з вашими в школу. Вони одягаються так само як ми і розмовляють так само як ми. Ви ніколи не знатимете коли це станеться.• Ми не зможемо захиститись від них культурою, освітою, наукою, закликами до єдності, свідомості і націоналізму, дружбою і любовʼю, прагненням до створення прекрасного тощо.Єдине рішення — бути сильними і розумними, мати зброю, вміти реагувати і надавати допомогу, знати як діяти, бути впевненими в своїй підготовці.«В критичній ситуації ми не піднімемось до рівня своїх очікувань, а опустимось до рівня своєї підготовки».Вибачте за увагу. Обійняв.
Балі: кривавий фінал дніпровських кол-центрів та тінь спецслужбСвіт сколихнула гучна історія викрадення на Балі ключових фігур дніпровських кол-центрів, які роками спеціалізувалися на фінансових операціях проти РФ. Проте ми впевнені, що за лаштунками криміналу стоять значно масштабніші гравці. 🔻Спецоперація була спрямована на двох осіб, серед яких фігурував Олександр Петровський-молодший, син відомого дніпровського авторитета «Наріка», який раніше став центральною фігурою скандальної стрілянини в центрі Дніпра біля ресторану Сардіна і згодом безперешкодно залишив територію України. На індонезійському острові Петровському знову дивом вдалося втекти від переслідувачів, тоді як його напарника, Ігоря Комаровського, якого пов’язують з оперативним управлінням офісами, було жорстко схоплено групою озброєних осіб. 🤷♂️Показовою є боротьба транскордонної кримінальної еліти, в ході якої дніпровські не змогли домовитись. Насправді все почалось 2 тижні тому конфлікт на Балі: між вказаним українцями із представниками чеченської діаспори, спровокований демонстративно розкішним способом життя, коштовними годинниками та елітними публічними вечірками. Українці навіть наймали охоронців на Балі, однак відмовились від послуг після зміни проживання.Однак чеченці за цей час виявили, що українці є власниками однієї з найбільших мереж кол-центрів, які працюють по РФ. Спочатку викрадення нагадувало класичне вимагання викупу у розмірі 10 мільйонів доларів у криптовалюті, проте сценарій трансформувався у політичну площину під кураторством зовнішніх сил. Наявна інформація, що реальне викрадення відбулось плюс мінус тиждень тому, відео з відрізаними пальцями також було зроблено кілька днів тому і опубліковано вже після вбивства хлопця.❗️Згодом з’явилося зрежисоване відео зі «зізнанням» Комаровського, начитаним за канонічною методичкою російських силовиків, явно не в стилі чеченців, причому ролик оприлюднили вже після того, як фізичні сліди одного з учасників подій фактично зникли. Попри намагання медіаресурсів звинуватити у всьому дівчину-блогерку чи інших наближених осіб, які нібито деанонімізували нову віллу в соціальних мережах, наявні дані чітко вказують на пряму координацію дій місцевих банд із офіцерами ФСБ. Ланцюжок від внутрішнього розподілу сфер впливу до медійної упаковки каральної акції проти українських офісів став чітким сигналом для всього тіньового сектору Дніпра. Варто зауважити, що фігурантів цієї справи пов'язують із аналогічним інцидентом, який мав місце два місяці тому. Тоді група осіб чеченського походження здійснила викрадення громадянина України; після отримання викупу в розмірі 200 тисяч доларів США зловмисники відпустили потерпілого та намагалися залишити територію країни. В результаті оперативних дій правоохоронних органів Балі одного з учасників угруповання було затримано.За нашою інформацією, сьогодні вночі батькам викраденого хлопця надіслали відео, з якого стає зрозуміло, що Ігор вже мертвий.Ця історія початок нового фронту, де шумні призвища і великі гроші стають не захистом, а приманкою. #новина #блогериTG|FB|YT|TT|INST|WB
📌#БЕБ замовляє собі ребрендинг за майже 300 тис.грн, — ProzorroЗгідно з документацією, предмет закупівлі класифіковано як «Рекламні та маркетингові послуги». Йдеться про створення візуальної айдентики та брендбуку відомства.Закупівля фінансується з держбюджету України. В документі про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі сказано, що: “Брендбук формує уніфіковану та впізнавану візуальну ідентичність БЕБ. Його впровадження забезпечує спільні стандарти візуальної комунікації, як центрального апарату, так і територіальних управлінь. Ключовим елементом брендбуку є логотип, що забезпечує єдину та коректну ідентифікацію установи у всіх інформаційних матеріалах”.
6 серпня 2025 року КабМін України призначив Олександра Цивінського Головою БЕБ. Він переміг у відкритому конкурсі, проведеному за участі міжнародних експертів, і до призначення працював детективом НАБУ, де очолював третій підрозділ детективів. Нова йдентика - саме те, чого так давно всі очікують від цього бюро👌