Source
Осип Леміш | Ще раз про внутрішніх силовиківПрикру історію розповів ветеран-інвалід...
160 Views/Reach
2024-09-01 10:08
Message №957
Ще раз про внутрішніх силовиківПрикру історію розповів ветеран-інвалід Володимир Рудковський. Ідеться про досвід спілкування з биком у військовій формі. Детальніше на відео https://www.youtube.com/watch?v=lUxPN2s-BUUЯ про це колись написав допис "Воїни vs жандарми." Рудковський вживає іншу термінологію і говорить про воїнів і жмихів. Але суть, я думаю, та ж сама. Коротко ця суть полягає в тому, що озброєна людина на передовій, яка боронить свій народ від зовнішнього ворога, і озброєна людина в тилу, яка зверхньо та брутально розмовляє з цим самим народом, мають зовсім різну професійну психологію. Байдуже, що і перший, і другий формально вважаються військовослужбовцями. Важливо, хто що робить, а не яке в нього посвідчення чи яку він форму носить.Щодо другої групи "службовців," то важко сказати навіть, чи це така робота робить їх биками, чи на таку роботу биків спеціально відбирають. Але якщо колись відбудеться справжня, а не імітаційна реформа, то вона має бути спрямована на скорочення саме такої роботи.