Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Осип Леміш
Added 14 Jul 2024

Осип Леміш

@OsypLemish
Number of subscribers: 342
Photos: 457
Videos: 123
Links: 427
Description:
Осип Леміш - блогер, літературознавець і перекладач. Мої переклади книг: https://librusec.pro/a/333835 https://flibusta.is/a/248294 Мої субтитрування фільмів: youtube.com/@vOzzy-i4n Я в Х (колишній твіттер): https://x.com/LemisOsyp
Source

Осип Леміш | Чому "омолоджують" українську націю?Чи замислювались ви над питанням к...

Telegram community logo - Осип Леміш Осип Леміш @OsypLemish
216 Views/Reach 2026-02-09 17:55 Message №1311
Чому "омолоджують" українську націю?Чи замислювались ви над питанням коли зародилась українська нація? Я сам, направду, якось інтуїтивно ототожнював націю з народом. Точної дати не назву, але в моєму розумінні коріння українства йде з глибини віків.Як виявилось, різноманітні "політологи" і "експерти" розуміють націю якось по-іншому. Нація в їхньому розумінні - щось незрозуміле і штучно вигадане. Щоразу, через певні проміжки часу "експерти" відрікаються від попереднього періоду й переносять дату уявного зародження української нації, чим самим "омолоджують" її.2014. "Майдан", а потім початок війни з рф, окупація Криму та ОРДЛО. "Експерти" заговорили про те, що саме тоді, на "майдані," зародилась українська нація. Виявляється, на думку цих "експертів" і "політологів", до того часу української нації не було. України в період з 1991 до 2014 теж начебто не було, бо все, що тоді було - то "совок" і т. ін..2022. Рф пішла великою війною на Україну. Знову заговорили про те, що українська нація щойно зародилась. Українці "стали" нацією тільки тоді, з початком великої навали, коли разом відчули патріотичний порив. Виявляється, після 2014 української нації все ж таки не було, бо то була імітація. На думку декого "совок" продовжувався й після 2014.Можу припустити, що наступною такою точкою "появи" чи "омолодження" української нації стане дата закінчення нинішньої війни. Такі "омолодження" через певні проміжки часу тільки знецінюють саме розуміння нації. Авжеж, якщо тільки на нашій пам'яті націю "омолоджували" кілька разів - то це якась нісенітниця. Історія любить неперервність.Може варто відмовитися від лукавих повчань цих "експертів" і просто бути українцем? Якщо ви дійсно українець, звісно.