Source
Ostap Drozdov | Освітяни, які отримують мізерну й упосліджену зарплату, мають порадіти...
5 680 Views/Reach
2026-06-17 11:02
Message №5694
Освітяни, які отримують мізерну й упосліджену зарплату, мають порадіти за прем’єрку, яка офіційно є найбільш високооплачуваною "викладачкою" в Україні. У Київській Школі Економіки (в народі – «університет Мілованова") за 3 роки «викладання» Свириденко заробила понад 7 млн грн. Стандартна оплата лекцій прем’єр-міністра – 3,2 млн грн на рік, і цей заробіток від «викладання» - утричі вищий за офіційну зарплату глави уряду (1,3 млн на рік).Виходить, це не прем’єр-міністр у вільний від державної роботи час підпрацьовує лектором у приватному університеті побратима по кліці – а рівно навпаки: це науковий викладач у вільний від заліків час підпрацьовує главою уряду. Ясна річ, наукові гонорари – це ширма для доплат прем’єр-міністру, чия зарплата смішна відносно покладених обов’язків і відповідальності. Та чи не чесніше перед народом було б затвердити втричі вищу зарплату прем’єра, аби він не ходив у ліві каси доотримувати недоотримане?Педагоги зі стажем і професура з багатолітніми заслугами можуть хіба що облизнутися на цифрі 3 млн грн щороку на руки. Заробляючи стільки на лівій роботі, не гріх буде сказати те, що Свириденко щиро й сказала на токшоу "Вдома краще!", яке офіс президента провів для підставної «молоді»: «Я би не хотіла жити за кордоном, тому що в нас – країна з необмеженими можливостями».Так і є.Колективів і спільнот це теж стосується: відсутність мізків має суттєву перевагу - ніколи не буде менінгіту.