Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ostap Drozdov
Added 14 Jul 2024

Ostap Drozdov

@OstapDrozdovOfficial
Number of subscribers: 15 672
Photos: 45
Videos: 378
Links: 1,500
Description:
📚Авторський telegram-канал Остапа Дроздова. Лише оригінальний суб’єктивний неподієвий контент ▪️Підписатися на YouTube канал 👉 (https://youtube.com/c/DROZDOV) ▪️Особистий Facebook профіль 👁(https://www.facebook.com/ostap.drozdov)
Source

Ostap Drozdov | Для виснаженого безпросвітком вуха дуже обнадійливо звучать статті в з...

Telegram community logo - Ostap Drozdov Ostap Drozdov @OstapDrozdovOfficial
5 490 Views/Reach 2026-05-28 10:48 Message №5626
Для виснаженого безпросвітком вуха дуже обнадійливо звучать статті в західній пресі про те, що російські топ-еліти глибоко розчаровуються в путіні. Та я в цих посилах раджу вичленовувати інше. Незадоволеність путіним – це запит на жорсткішу розправу, на геноцидний результат, на обсесивну ескалацію, а не тягучку. Для орків більш схвальними будуть ще нищівніші удари, орєшніки, циркони – загалом усе, що прориває забуксовану війну. За невдоволенням путіним, на те виглядає, не стоїть мирна стратегія – радше навпаки, ще більш агресивно "довести до прийнятного кінця". Крім того, наратив про наростання невдоволення пуйлом рикошетно вигідний самому пуйлу. Це типовий чекістський фінт: розщепити 2 наративи, аби працювати обома. Перший показує кровожерливого кремліна, а другий формує пом’якшену візію росії, готової йти на домовленості ціною часткової відмови від первозданних цілей есвео. Отой другий сценарій може завбачливо генеруватися самим кремлем як люфт для власного відходу від максималістських планок, негожих для реалізації.Стара школа КГБ не раз забавлялася в почергове являння то в образі хижих яструбів, то в образі порозумнілих голубів миру. Обидві вивіски презентували одну й ту ж контору. Не виключено, що й цього разу кремль зумисно подає назовні мигітливий сигнал готовності пом’якшуватися, при цьому демонструючи таку ж потенцію ще більше обкривавлюватися. Що би не стояло за обнадійливими статтями – обнадіюватися не варто: навіть після усунення путіна наступні в черзі – такі ж худобинні виродки, якщо не гірші. Наразі в ешелонах орди не проглядається запиту на європеїзацію росії чи закінчення війни на умовах нічиєї. Імперія пройшла точку біфуркації свого знелюдинення й здичавіння. Режисер Звягінцев, на жаль, правий: закрити тему війни може лише путін. Не еліти розчаровані чи невдоволений народ – лише лідер племені може загасити війну. «Іншої росії» не існує – існує лише путінська, яка сама вирішить, коли й на чому зупинитися.