Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Osker•Charitable•Foundations•Official
Added 14 Jul 2024

Osker•Charitable•Foundations•Official

@Osker_Oleksii
Number of subscribers: 1 694
Photos: 9,340
Videos: 3,350
Links: 2,710
Description:
•Реквізити для підтримки фонду• 🇺🇦ПриватБанк🇺🇦5363542098735948 Зарецький В.А 🇺🇸PayPal🇺🇸 [email protected] 📦 Для посилок м. Київ, НП №4 ☎️ +380937467967

👥 Number of subscribers

1 694
Average/Day:: 0
Average/Week:: -10
Average/Month:: -76

👁️ Average views per message

617
Average/Day:: 508
Average/Week:: 852
ERR: 36.42%

📊 Messages per Day

1.3
Last day: 1
Week average: 1.3
Average per day: 1.3

Logo change history

Name change history

Osker•Charitable•Foundations•Official 2026-04-06
Osker_Official 2026-02-25
Osker_Official. 2025-08-04

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 350 25-07-01 19:32
Перед від'їздом в Київ, я тебе сфотографував. Ти сказав:"Спасибо за сигареты и вкусный арахис". Вночі тобі стало погано, але ти сказав, що все пройде, то ти переїв арахісу. Під ранок в цей день о 9 годині мені сказали, що тебе щойно не стало. О 5 ранку тебе привезла швидка в Сумську районку, хоча з Києва викликати швидку в інший регіон не можливо, бо клята рехформа, мать її. І тоді я сказав тій гниді, яка відмовлялася відправити швидку, що знайду її по проводу телефона. Потім мені сказали, що ти в швидкій кликав мене і щось крикнув злобно, коли почув, що я не поруч, після чого закрив очі. Потім мені сказали, що ти лежиш на столі наче ще живий, але ніхто до тебе не підходе, бо у них ПЛАНЬОРКА. Потім я сказав, зателефонувавши до Завідуючого Сумської ЦРЛ Поцелуєву( наші сумчани його знають) і сказав, що я зараз виїзжаю в Суми і запланую кожному похорони, хто не підійшов до тебе. Потім мені сказали, що прилетіли всі лікарі і попросили рідних не заважати тобі помирати. Потім мені сказали, що ти помер. Забери мене, аби я міг тебе побачити, обійняти і попросити в тебе вибачення, що не встиг саму рідну людину врятувати. Там не може бути гірше ніж тут. Там спокійніше, бо там люди добріші.Ти вчив мене добру. Людяності. Пап, я скучаю по тобі і плачу.
👁 443 25-06-12 02:07
5:00 ранку. А я все ще сиджу й вичитую ваші повідомлення…Знаєте, як людині з серцем і бажанням справедливості — мені не байдуже. Не байдуже до кожного вашого прохання. Їх багато, дуже багато. І я стараюся. Але правда в тому, що сил і можливостей уже майже немає.Я дійшов до того, що навіть інтернет оплатити вже складно, не кажучи про особисті борги, які виросли через волонтерство. Бо мені не все одно. Бо я не можу закривати очі на біль інших.Але скажу чесно — важко. Дуже важко. І немає вже звідки тягнути, щоб закрити всі запити…Відрізняюся я тим, що не збираю за добу на “супутники”, як ті псевдоволонтери, які просто роблять шоу. Я один. І я прошу — наберіться терпіння.Я обов’язково відповім кожному. Я не залишу без уваги. Просто мені треба трохи часу і трішки віри у відповідь.Дякую всім, хто поруч. Навіть подумки.🪙Реквізити Благодійного фонду «Олексія Оскера» 🪙🏦 ПРИВАТ:🇺🇦 5363 5420 9873 5948 🇺🇦 (Зарецький)💳SENSE:🇺🇦 4028 0820 1497 8504 🇺🇦 (Оскер)💳PayPal:📩 [email protected] Для посилок:м. КиївНова Пошта №4📞 +380 68 354 57 37
👁 392 25-05-28 23:54
Тут тіпа Сергій Притула Благодійний Фонд Сергія Притули / Serhiy Prytula Charity Foundation, хоча це його ботоферма, відповів людині, щодо нападу на мене і побиття мене і двох волонтерів асабіста чмом Сурожою і його підарасами охоноронцями не було. А далі йде ссилка на сайт ЧЕСНО Одеса - Громадський рух Рух Чесно на Волині Рух ЧЕСНО , який за 33 срібника написав, що я зрадник, бо тявкаю про корупцію в лавах ЗСУ. Потім шайка притулена, знаючи, що відео вони зитерли, вимагають це відео з камер спостережень. Та шевченківське УМВС вже відсмоктало у Притули. Сірожа все з мусорами парєшал. Три заяви зникло. Таке можливо? Так!!Тому я пропоную пройти нам детектор брехні? Я готов! А ти гандон Сірожа? Але я вимагаю, аби його пройшли також два полковники Президентського полки, які були в той день зі мною. А день той був ну занадто важливий, бо саме в Березні 2022 року гаряче точилися бої за Київ біля мого фонду на метро Житомирській, поки ти сидів мудак в центрі. Так шо? Гнида! Ти готовий? Я так!!!
👁 508 24-10-15 08:27
Привітайте ще одного кар'єриста, який на смертях і війні лізе до влади, рубаючи донати. Після призначення директриси фонду Притули Ганьки Гвоздяр заступницею міністра з питань стратегічних галузей промисловості України, настав час директора іншого шахрайського фонду. Тепер Тарас Чмут главарь фонду Повернись живим, став членом наглядової ради Агентства оборонних закупівель від держави. Тобто Фонд "Повернись живим" очолює представник держави, а одже як я і говорив це ще один шахрайський філіал держави.Присутність такої одіозної персони як Тарас Чмут в наглядовій раді Агентства оборонних закупівель не дозволяє сподіватись на чесність і відкритість в закупівлях для Міністерства оборони. Адже Тарас Чмут відзначився своїм негативним ставленням до фінансування розробки, виробництва і закупівлі зброї вітчизнянного виробництва. Одним словом, поки ви донатите Чмуту, Притулі, Лачену, Стерненку, Гороховському, ваші донати надійно зберігає Monobank, а самі недоволонтери по тихому чмутять і мутять.‼️Увага‼️❗️Оновлені реквізити фонду ❗️PayPal [email protected]ПУМБ-5355280027043239 Оскер SENS- 4028082014978504 Оскер MONO-4441111060712662 ВячеславPRIV-5363542098735948 ЗарецькийRiа. Payoneer.MoneyGram. Western UnionUkraine. Kyiv. Oleksii Osker 380683545737Для посилок. Київ. Нова Пошта#4 Моб. 0683545737
👁 511 24-10-02 12:51
Помер Добринін. Людина талант. Завжди з теплом відгукувався про Україну, українців і нашу талановиту націю. Жодного поганого слова проти нас. Так, він не був ярим опозиціонером путіна і режиму. Але і жодної підтримки за їх бісове СВО, або війну. Басілашвілі святкує в цей же день 90 річчя. Людина легенда. Ярий критик старого карликаЯрий захисник Україеи. Ярий противник війни.Дві епохи. Два світу. Музика. Кіно. Два взірцяАбо ти мовчиш і не прогибаєшся під систему, якщо обставини не дозволяють виїхати, втекти захиститися від помсти за свою позицію. Або ти можеш дозволити показати характер, озвучити позицію і послати систему к бісу. Вчіться. Так. Ви. Українці. Зелені сраколизи. Шмарафонщики. Журнашлюхи Українська правда Волинські Новини Рух Чесно на Волині попнедозірки. Публічни балаболи. Боягузи.Нас, сильних духом, не зламних, правдорубів мало. Але ми можемо дозволити послати владу, режим, систему к бісу, якщо вона безчинствує, бреше, обкрадає, знищує. ✅️️️ПРИВАТ-5363542098735948✅️-ЗАРЕЦЬКИЙ✅️СЕНС-4323347367664643✅️-ОСКЕР ✅️ПУМБ-5355280027043239✅️-ОСКЕР✅️PayPal [email protected]✅️