Source
Omelyan News | В детективів нічого не йокнуло, коли вони їхали за бусом через всю Укр...
2 400 Views/Reach
2025-03-30 19:09
Message №17461
В детективів нічого не йокнуло, коли вони їхали за бусом через всю Україну і вели його на моніторах? Чи сказали в цей день відпочивати? Хто сказав?Про кримінальні провадження щодо Великого будівництва, оборонних закупівель, зокрема форми і яєць по 17, енергетики, митниці навіть згадувати незручно. Бо це по мені, коли є вказівка Банкової, можна зліпити справу на коліні за 2 місяці, ганяти по судах Andrei Pivovarsky чи Andriy Kobolyev. А тут все складно, довго і дуже непросто. «Чомусь» 🤷♂️І, наостанок, обмінялися думками щодо провалу мобілізації. На мою думку, підготовка до війни, операція Бахмут і Курськ, мобілізація, скандали з партнерами, відсутність державного ВПК - це все фрагменти єдиної політичної історії, не на користь України. Що мала зробити влада?Пояснити кожному громадянину: Ти зобовʼязаний захищати власну Державу! Держава тебе навчить, забезпечить найкращим західним і українським озброєнням, ти будеш під командою найуспішніших командирів, які особисто відповідатимуть за твоє життя. Відвоював два роки - повернувся в цивільне життя, як гідний громадянин.Застосувавши такий підхід, ми би за чотири роки вже мали мільйонну армію і мін мільйонний резер з бойовим досвідом. І це були б вмотивовані бійці, дезертирів чи ухилянтів серед них було б у рази менше. Що було зроблено натомість - ми всі бачимо. Зумисно зліплено з ТЦК ворога, служба в ЗСУ - це «дорога в один кінець», більшість чекає, як за них повоюють інші.До речі, це стосується і моїх колег з кабмінівського цеху. Жодного з тих, які прийшли на Грушевського керівниками ЦОВВ з вересня 2019, я так в окопі і не побачив.Ми на власному досвіді навчилися, як не треба робити. Бо мало читаємо книги. Наступний президент має бути сильний, з чітким баченням, ефективною досвідченою командою, кожен член якої з першого дня знає, що треба робити, і вміє це робити. Україна може і має бути успішною. Це можливо досягнути!І, якщо Ви думаєте, що всі наші друзі, я вже не кажу про ворогів, підтримуватимуть нас у формуванні зрілої політичної нації - змушений Вас розчарувати.Більшість з них хоче, щоб був популіст, зламаний і слабкий, який би навіть не кричав, коли нас будуть різати.Оберемо популіста - це буде останній президент України.Як вирішимо, так і буде!https://www.youtube.com/live/AvQ2ehY3YqU?si=f5WRAxQYhTX0Pd5D