Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олексій Матюшенко 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Олексій Матюшенко 🇺🇦

@Oleksii_Matiushenko
Number of subscribers: 329
Photos: 7,500
Videos: 2,290
Links: 728
Description:
Депутат Полтавської обласної ради VIII скликання Громадський діяч Волонтер Засновник проєкту «ЩИТ» +38(095)216-11-15 https://instagram.com/oleksiimatiushenko https://www.facebook.com/matiushenkooleksii https://www.youtube.com/@oleksii_matiushenko

👥 Number of subscribers

329
Average/Day:: 0
Average/Week:: -3
Average/Month:: -7

👁️ Average views per message

93
Average/Day:: 86
Average/Week:: 96
ERR: 28.27%

📊 Messages per Day

7.2
Last day: 7
Week average: 7.4
Average per day: 7.2

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

❗️14 листопада відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв'язку.👉Перше питання - погодження Інвестиційної програми Полтаватеплоенерго на 2025/2026 рік.👉Далі питання, яке стосувалося погодження інвестиційної програми Полтававодоканал на 2025 рік та плану розвитку на 2025 – 2029 роки.‼️Для мене було незрозуміло, що сталося із компанією після нещодавньої масованої атаки ворогом. Поясню: у Кременчуці тоді тепло і вода для населення почало подаватися через добу, а полтавці страждали майже 3 дні без води. У відповідь я отримав: «відсутній резерв палива для генераторів». Тож прийняли рішення створити запас палива для закриття цієї потреби.☝️Після чого запропонували винести на обговорення робочої групи питання щодо перенесення оперативного управління теплоенерго та водокананалом від обласної ради на військову адміністрацію.🤝Дякую колегам-депутатам за продуктивну роботу. Разом до перемоги!🇺🇦
З Днем працівника сільського господарства.Сільське господарство — одна з найприбутковіших, але водночас і найважчих галузей нашої країни.Працівники агросфери щодня працюють від раннього світанку і до пізньої ночі, щоб виростити врожай, сплатити податки, забезпечити виплати паєвикам і, головне, щоб мати можливість заробити на гідне життя.Сучасне сільське господарство — це вже складний біохімічний процес, де кожен елемент, використаний правильно, веде до результату. І саме завдяки вашим знанням, досвіду та наполегливості народжується врожай.Сьогодні аграрії працюють, долаючи безліч труднощів:нестачу робочої сили,складнощі з бронюванням,постійні виклики, що виникають у четвертий рік повномасштабної війни.Попри це ви продовжуєте тримати на своїх плечах надзвичайно важливу галузь, забезпечуючи країну продуктами та стабільністю.Щиро бажаю всім працівникам сільського господарства міцного здоров’я, невичерпної енергії, мирного неба, сили, витримки та щедрих врожаїв.Нехай усі труднощі минають, а ваша праця приносить гідний результат і вдячність людей.З професійним святом! 🌾🇺🇦
👉 Днями під час діалогу із начальником Головного управління ДПС у Полтавській області Сергієм Левченком, обговорили важливі питання, які потребують особливої уваги від мене, не як від депутата, а як людини бізнесу. А саме: участь у міжнародних та державних грантових програмах, сплачені податки та бронювання працівників.❗️ Як один із засновників підприємств Групи компаній «Атлант» можу звітувати, що до бюджетів різних рівнів за 9 місяців 2025 року ми сплатили близько 20,5 млн грн податків.З них: 14 млн грн – до державного бюджету, 5 млн грн – до місцевих бюджетів, 1,5 млн грн – військового збору. Зауважу, що серед підприємств Групи компаній «АТЛАНТ», чотири – відносяться до підприємств критичної інфраструктури. Тому тримаємо там рівень заробітної плати не менше, ніж 20 тис. грн, вчасно сплачуємо всі податки та військові збори.🤝 Вдячний Сергію Олександровичу за цікаву та інформативну зустріч. Прийняв до відома та використаю в підприємницькій діяльності отриману інформацію.Разом до перемоги! 🇺🇦
🤝 Сьогодні хочу привітати всіх причетних із професійним святом — Днем інженерних військ України! Ви — воїни, які завжди попереду перших, люди, які не бояться труднощів і завжди знаходять рішення там, де інші бояться.👊 Ви будуєте оборонні рубежі й укріплення, понтонні переправи. Інженери-сапери щодня ризикують життям, облаштовуючи проходи через мінні поля.🙌 І в цей день окремі слова вдячності хочу висловити Герою України, полковнику Денису Дикому, який є представником цього роду військ. Твоя майстерність, витримка і робота на результат — запорука успіху сучасної української армії. Денисе, ти людина слова, людина діла, людина, яка цінує дружбу. Пишаюся нашими спільно реалізованими проєктами, такими, як «ЩИТ» і його дітища.🤝 Дякую за щоденну працю, за вірність обов’язку й Батьківщині.Хай кожна переправа буде міцною, кожна перепона — подоланою, а життя — спокійним і щасливим!👍 Бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, злагоди, надійних побратимів і перемоги!З Днем інженерних військ!
Учора відбулася 46 позачергова сесія Полтавської обласної ради. Із важливого - депутати підтримали скорочення заступників голови облради до одного — першого заступника.☝️Нагадаю, що наша фракція вже не перший рік вимагає прийняття цього рішення, підтримує його і зараз. 4 особи – це занадто велика кількість заступників, тим паче тоді, коли більшість функції, з початку повномасштабної війни, було закріплено за військовою адміністрацією.✍️Зауважу, що заступники також проголосували за своє скорочення. Проте, за нормами, це відбудеться аж через 2 місяці. Втім, вони можуть написати заяву на звільнення за власним бажанням чи за згодою сторін, не чекаючи визначеного періоду, таким чином скоротивши процедуру і зменшивши витрати.🙌Хотілося б вірити, що зекономлені кошти дійсно підуть на підтримку ЗСУ та Сил оборони, а не просто перерозподіляться і знову підуть у безодню теплоенерго чи водоканала, на підтримку «елітних» спортивних клубів з хокею чи волейболу, на якісь невиправдані нагороди чи закордонні поїздки.
🌨️ З настанням холодів питання теплогенерації стає актуальним як для приватних домогосподарств, так і для соціальних установ та підприємств. Коли газ та електрика кусаються цінами, багато хто знову звертає увагу на старий добрий твердопаливний котел.🪵 Наші два твердопаливні котли, потужністю 100 кВт, – це надійне рішення для опалення приміщення фітнес клубу, офісів та нагрівання води і роботи вентиляційної системи. Вони працюють на дровах, забезпечуючи автономність, значну економію на опаленні та нагрівають величезний бак-акумулятор, об’ємом на 2 тони води.☝️ Коли в країні перебої з газом чи світлом, власний твердопаливний котел – це справжній рятівник. Таким став і наш 50 кВт-ий котел-утилізатор Холмова, авторський проєкт Олександра Дворнікова з 3-кубовим баком-акумулятором. Він ефективніший за інших та довше горить на одному завантаженні.🙌 Тож, не дивлячись на те, що ми живемо в період ШІ і альтернативних джерел енергії, твердопаливні котли – це чудовий вибір для стабільного та економічного опалення.
💛 Пʼять років тому виборці великого Миргородського району довірили мені найцінніше — свою підтримку та віру. Ви обрали мене депутатом Полтавської обласної ради, і цей шлях став справжнім випробуванням, але й великим досвідом.Ця каденція була непростою: ковід, велика війна, щоденна робота в обласній раді. Це постійні виклики, які ми долали разом. Але без мандату обласної ради та тісної співпраці з колегами, головами фракцій, військовою адміністрацією, обласною радою та народними депутатами реалізувати стільки важливих проєктів було б неможливо.🚧 Нам вдалося завершити й розпочати важливі інфраструктурні об’єкти:• Дорога Гадяч – Липова Долина,• Дорога Гадяч – Опішня,• Перший етап дороги Гадяч – Лохвиця (Т-1705),• Лохвицька об’їзна,• Дорога Гадяч – Миргород через Петрівку-Роменську.Працюючи в комісії з питань житлово-комунального господарства та будівництва, ми підтримали десятки ініціатив.Особливо пишаюся програмою фінансування місцевих доріг, розробленою нашою комісією: на кожен мільйон гривень — 500 тисяч із обласного бюджету. За всю історію обласної ради такої програми ще не було!Завдяки цій співпраці з громадами вдалося покращити місцеву дорожню інфраструктуру, забезпечити шкільними автобусами, підтримати численні проєкти та конкурси.Але наша робота — це не лише дороги. Це постійна підтримка громад, дітей і спорту.🎈 Щороку ми проводимо дитячі свята, створюючи радість і свято для малечі.💪 Підтримуємо розвиток спорту — пауерліфтинг, бокс, контактні види спорту, футбол.Особливе місце займає підтримка наших Збройних Сил.Проєкт «Щит» став прикладом єдності, віри в наших захисників і в нашу Перемогу! 🇺🇦Я постійно відвідую сесії, комісії, активно виступаю, беру участь у житті області. Бо для мене це не просто посада — це відповідальність перед людьми, які довірили мені свій голос.Попереду ще багато роботи, ідей і планів.З новою наполегливістю продовжимо працювати на благо нашої рідної Полтавщини.Разом ми зможемо зробити ще більше! 💛💙
🗣️ Гарна новина!🙌 Уряд підтримав ініціативу Мінрозвитку та Агентства відновлення щодо перерозподілу коштів на ремонт доріг у Сумській, Харківській, а також у Полтавській областях.https://www.kmu.gov.ua/news/dva-pryfrontovi-rehiony-otrymaiut-dodatkovi-koshty-na-remont-dorih☝️ Йдеться про залишок коштів, перерахованих до спеціального фонду державного бюджету для Агентства відновлення, та які не були використані у 2024 році.👍 Загальний обсяг субвенції для Харківської області становить 450,5 млн гривень. Також було схвалено використання коштів для поточного ремонту доріг державного значення у Полтавській та Сумській областях. Загальний обсяг фінансування становить 256 млн гривень.👉 На дорогу від Гадяча до Лохвиці виділено близько 100 млн грн за виконані роботи і ще близько 100 млн грн на дорогу Р-42 Лубни-Миргород-Опішня також за виконані роботи.📢 Загалом всі кошти спрямовуються саме на ті транспортні сполучення, які використовуються для евакуації та мають важливе значення для військової логістики.
💛💙 З Днем народження, моя дорога козацька столице, мій рідний Гадяч! 🇺🇦Сердечно вітаю усіх твоїх жителів з Днем міста! 💛💙☝️ Повномасштабне вторгнення ворога на наші землі змінило життя кожного на 180 градусів. І гадячан також. Але не дивлячись на це, ми всі залишаємося такими ж незламними, щирими, чуйними та відкритими, як і раніше.👍 Це свято об’єднує всіх нас у любові до рідного краю, до місця, де ми живемо, працюємо і творимо. Наше місто — це не лише будівлі та вулиці, а й люди, які роблять його особливим.🤝 Завдяки вашій наполегливій праці, ініціативності та прагненню до кращого, наше місто стає дедалі комфортнішим і красивішим. Ми всі разом працюємо на його розвиток і разом будуємо його майбутнє.❤️ Бажаю нашому місту процвітання, нових перспектив та можливостей, а кожному з вас — міцного здоров'я, щастя, добробуту та злагоди. Хай цей день принесе радість, тепло і гордість за наше місто!Зі святом, гадячани! З Днем міста! 🎉🌟🏙📸 Foto by https://www.facebook.com/share/19w4exA7R1/?mibextid=wwXIfr
✍️4 вересня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.Розглянули такі питання:📍погодження Інвестиційної програми Полтаватеплоенерго;📍встановлення тарифів на теплову енергію і гарячу воду, що надаються Лубнитеплоенерго та Полтаватеплоенерго та ін.🗣️Також обговорили питання Полтававодоканалу, який станом на сьогодні має заборгованість за електроенергію 15 млн грн, а вже до кінця вересня буде понад 45 млн грн. Все тому, що громади, які користуються послугами водоканалу, не відшкодовують кошти. Тож згодом можливі маніпуляції погодинними відключеннями водопостачання.📌Обговорили виконання заходів таких програм: підтримки підприємств у сфері ЖКГ, оптимізації системи теплопостачання «Полтаватеплоенерго», розвитку «Аеропорт-Полтава», організації рятування людей на водних об’єктах, «Шлях до рівних можливостей», «Власний дім», забезпечення молоді житлом, утримання та розвитку доріг і ін.🤝Дякую колегам-депутатам за продуктивну роботу!