Source
Олексій Матюшенко 🇺🇦 | Учора, 23 березня, відбулося засідання постійної комісії Полтавської о...
87 Views/Reach
2026-03-24 09:46
Message №18254
📑 Учора, 23 березня, відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв'язку.👍 Найголовніше - ознайомилися із інформацією про стан автомобільних доріг загального користування місцевого значення та перспективи їх ремонту у 2026 році; перспективами ремонту автомобільних доріг державного значення на території Полтавської області та співпрацю Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.🫸 Як зазначає заступник начальника Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області Володимир Шарай, перші 150 млн грн, які надійшли з державного бюджету, відповідно до Постанови Кабміну, вже використовуються на ремонти таких доріг, як М-03 Київ – Харків - Довжанський та М-22 Полтава - Олександрія. Наступною Постановою буде спрямовано кошти на національні дороги. Зараз почався ремонт доріг Н - 12 Суми-Полтава та Р-42 Лубни – Миргород – Опішня - /Н-12. Сподіваюся, що наші прохання та нагадування не будуть даремними і скоро буде виділено кошти на ремонт територіальних доріг, адже є громади, які готові до співфінансування ремонтів, це і Сергіївська, і Петрівсько-Роменська, і Лютенська, і Великобудищанська. Щодо місцевих доріг, то в обласному бюджеті закладено 150 млн грн на ремонтні роботи та 300 млн грн виділили 56 громад області відповідно обласної Програми співфінансування.❗ Більше інформації щодо перебігу ремонтів доріг можна дізнатися на сторінці Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області https://www.facebook.com/pl.service.for.restoration 👉 Погодили проєкти рішень «Про виконання регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на 2021 – 2025 роки», «Про виконання цільової обласної Комплексної програми «Шлях до рівних можливостей» на 2022 – 2025 роки» та «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо мораторію на зміну правил оподаткування для фізичних осіб-підприємців».☝️ У ході засідання розглянули виконання Обласної програми фінансової підтримки та технічного розвитку підприємств, що засновані на майні спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, в сфері житлово-комунального господарства Полтавської області на 2023 – 2025 роки.✍️ Також розглянули лист Пирятинської міської ради та погодили звіти керівників та виконуючих обов’язків керівників підприємств закладів, установ, підпорядкованих Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської обласної державної (військової) адміністрації, про виконання показників ефективності використання спільного майна та майнового стану закладів і установ за 2025 рік.🤝 Дякую колегам-депутатам за продуктивну роботу.🇺🇦 Разом можемо зробити більше! ✌️