Source
🇺🇦 Олексій Кулеба | Провів засідання Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в енергетичн...
7 310 Views/Reach
2026-02-05 20:02
Message №8134
Провів засідання Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в енергетичній системі Києва та Київської області. Найскладніша ситуація – у столиці. Понад 200 аварійно-відновлювальних бригад працюють у житлових будинках і закладах соціальної сфери. Після масованої атаки рф завершено обстеження ТЕЦ, яка забезпечувала тепло в частині Дарницького та Дніпровського районів. Руйнування значні, відновлення потребує часу. Наразі без опалення залишаються 1 126 багатоповерхівок. Для підтримки мешканців розгорнули додаткові пункти обігріву, зокрема в закладах освіти. Частина з них підключена до мобільних котелень і працює цілодобово. Загалом у Києві функціонують понад 1 500 Пунктів Незламності. Окремо скоординували роботу з енергетичними компаніями, щоб забезпечити максимально стабільне електропостачання для будинків без тепла у Дарницькому та Дніпровському районах. Паралельно тривають ремонтні роботи з відновлення теплопостачання у Харкові. Водопостачання та водовідведення в більшості громад працюють у штатному режимі, за потреби залучаємо резервні джерела живлення. Разом із громадами та міжнародними партнерами продовжуємоо залучати додаткові ресурси і працюємо над відновленням.