Source
🇺🇦 Олексій Кулеба | Уряд ухвалив постанову, підготовлену Міністерством розвитку громад та ...
2 930 Views/Reach
2026-01-30 17:49
Message №8065
Уряд ухвалив постанову, підготовлену Міністерством розвитку громад та територій, яка захищає людей від несправедливих платіжок під час війни. Якщо в будинку не було тепла чи води – або послуги надавалися неповноцінно чи неякісно – платити за них не доведеться. Перерахунок здійснюватиметься автоматично, без заяв і звернень від мешканців: ▪️виконавці комунальних послуг зобов’язані фіксувати по кожному багатоквартирному будинку, скільки днів послуги не надавалися або були неякісними ▪️за дні, коли послуги були відсутні у звʼязку з ліквідацією наслідків обстрілів чи аварій, плата не нараховується ▪️вартість послуг перераховується за весь період ненадання, надання не в повному обсязі чи неналежної якості ▪️результати перерахунку автоматично відображатимуться у платіжках наступного місяця – без звернень від споживачів. Це рішення – відповідь на наслідки масованих російських обстрілів у січні, після яких у столиці без тепла і досі залишаються 250 багатоквартирних будинків. Тепер держава встановлює чіткий і обов’язковий для всіх механізм – фіксація, перерахунок і прозоре відображення у платіжках. Це – про справедливість і захист громадян у найскладніших умовах війни.