Source
🇺🇦 Олексій Кулеба | Провели друге засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситу...
3 190 Views/Reach
2026-01-16 09:41
Message №7932
Провели друге засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергосистемі Києва та Київської області. ▪️Посилюємо енергетичну стійкість. До Києва вже спрямовуються додаткові джерела генерації – це швидкі рішення для забезпечення тепла й електроенергії в критичних точках.Окрім цього, є домовленості з нашими постійними партнерами GIZ та UNDP про додаткові когенераційні установки для Києва. Очікуємо на поставку.Оновлюємо запити від усіх ОВА на генератори для водоканалів і теплокомуненерго. Отримано й реалізовується окремий запит Київводоканалу.Також найближчим часом Україна отримає з Італії близько 80 одиниць промислових бойлерів потужністю від 550 до 3000 кВт на загальну суму 1.85 млн євро. Обладнання буде передано до Чернігова, Миколаєва, Херсона, Харкова, Сум, Запоріжжя, Одеси, Донецької області, а також до Полтави і Києва. ▪️Паралельно спрощуємо підключення когенераційних установок, модульних котелень, газотурбінних і газопоршневих установок. Мета – швидко наростити розподілену генерацію та зменшити вразливість енергосистеми.▪️Оновлюємо правила комендантської години, щоб у разі потреби люди могли безперешкодно дістатися до Пунктів Незламності – пішки або приватним транспортом.