Source
КУЧЕРЕНКО Online | Група «експертів» вирішила підбадьорити українців новими лякалками про...
545 Views/Reach
2025-01-31 09:33
Message №5015
Група «експертів» вирішила підбадьорити українців новими лякалками про ймовірну відсутність тепла в їх будівлях.Моя вам порада — просто не звертайте увагу на цих шарлатанів. У кожного з них свої меркантильні інререси: або підтримати «хайпом» медійний ресурс, або розкрутити бюджет на зайві витрати щоби впарити вам якесь обладнання, або просто продати вам його.Тепер по суті.Газу дійсно обмаль, але на цю зиму вистачить і населення чіпляти з теплом точно будуть в останню чергу. Скоріше обмежать промисловість та енергетику, у якої є надмірні запаси вугілля.А ось те що Нафтогаз вчергове маніпулював з балансами та обсягами закачки кажу в сховища це дійсно так. Це лише вчергове демонструє що цей гіпермонополіст в такому вигляді реально створює загрозу енергобезпеці країни і однозначно має бути ліквідований шляхом реорганізації або реорганізований шляхом ліквідації - це як вам буде зручно.А кожний черговий керівник буде лише займатися шаленим та коштовним піаром на фоні поглиблення фінансової прірви, в яку завели компанію авантюристи-реформатори, в результаті якої компанія починає вимагати з бюджету величезні кошти обсягом 90 млрд грн.За що ж тоді боролися?!Ми обовʼязково дослідимо ретельно всі ці маніпуляції в рамках ТСК, але щось мені підказує що робити цю реорганізацію шляхом повноцінного «анбандлінгу» буде вже наступна влада. Нинішня свій шанс профукала ще у 2019-2020 разом з коболєвими, вітренками та їх наступниками.(І останнє - всі проблеми акумулюються в підготовці до наступного опалювального сезону, коли доведеться десь шукати гроші для закупівлі та закачування додаткових 3-4 млрд кубів газу по імпорту. Але це вже схоже буде головний біль наступників.