Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Симороз доповідає 🫡
Added 14 Jul 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Number of subscribers: 10 448
Photos: 5,150
Videos: 1,150
Links: 1,110
Description:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz
Source

Симороз доповідає 🫡 | Влада "слуг" продала величезне стратегічне державне підприємство "Об’є...

Telegram community logo - Симороз доповідає 🫡 Симороз доповідає 🫡 @OlehSymoroz
2 300 Views/Reach 2024-10-18 07:08 Message №4799
Влада "слуг" продала величезне стратегічне державне підприємство "Об’єднану гірничо-хімічну компанію" азербайджанському бізнесмену Насібу Хасанову.Обʼєднана гірничо-хімічна компанія - є європейським лідером видобутку титанових і цирконієвих руд. До структури "ОГХК" входять Вільногірський гірничо-металургійний комбінат, розташований у Дніпропетровській області, та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат у Житомирській області.Більш безглуздого та злочинного рішення ще треба пошукати, навіть за вкрай низькими стандартами "українських" влад. У розпал повномасштабної війни на виживання українського народу "слуги" продають величезне стратегічне держпідприємство, яке контролює колосальні потужності з виробництва ільменіту, циркону та рутилу - сировини для титанової промисловості. Титан є стратегічним ресурсом для оборонного комплексу. Замість оборонних та соціальних потреб прибутки підприємства тепер підуть до приватної кишені, а доля тисячі українців, які прямо залежать від роботи цього підприємства, зависла у повітрі. При чому влада продала підприємство фактично за копійки, адже 96 мільйонів доларів є сміховинною ціною для довгострокового контролю над такими ресурсами. Новим власником став азербайджанський бізнесмен Насіб Хасанов, близький до їхнього Президента Алієва, який своєю чергою має абсолютно нормальні ринкові стосунки з російським імперіалізмом. Згадати лише розширення угод між "Газпромом" та "Socar".Ми переконані, що цього кроку можна було уникнути, якби влада замість пустих ремствувань на неефективність держуправління, забезпечила підприємство керівництвом, яке б здійснювало господарювання в інтересах українського народу, а не своєю корупційної вигоди. Показово, що "ОГХК" власне й була роками дуже прибуткова, поки влада не почала готувати її до продажу, свідомо заводячи в збитки. "Слуги" та їх попередники навмисно занедбали промислові потужності "ОГХК", толеруючи схеми розкрадання коштів шляхом продажу сировини через підконтрольні менеджменту фірми-«прокладки», й таким чином роками знижувалась прибутковість підприємства і створювалась заборгованість по заробітній платі. Отже, замість того, щоб використовувати потенційно величезні прибутки підприємства для наповнення бюджету, забезпечення гідного життя його працівникам та розбудову української важкої промисловості, використовуючи титанову сировину "ОГХК", влада зробила все можливе, щоб під час повномасштабної війни віддати стратегічний ресурс у приватні руки.Приватизація "ОГХК" є безсумнівно безвідповідальним та відверто злочинним рішенням влади! Системні економічні труднощі не можна вилікувати подібними діями, які навпаки погіршують ситуацію в економіці країни. Ми - Народовладдя, навпаки неодноразово наголошували на необхідності націоналізації стратегічних підприємств, зокрема, гірничо-металургійного та паливно-енергетичного комплексу. Особливо зараз - під час повномасштабної війни українського народу проти російського імперіалізму. І ми послідовно виступали проти приватизації "ОГХК", з часу перших заяв влади на цю тему. Очевидно, що за нормального парламенту це підприємство треба буде негайно повернути у державну власність! Стратегічні промислові потужності та ресурсна база держави мають працювати на безпеку та добробут українського народу, а не на розкішне життя мільярдерів.