Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Симороз доповідає 🫡
Added 14 Jul 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Number of subscribers: 10 448
Photos: 5,150
Videos: 1,150
Links: 1,110
Description:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz
Source

Симороз доповідає 🫡 | Поділюсь трохи інсайдом. На Печерську виловили виродка, який палив маш...

Telegram community logo - Симороз доповідає 🫡 Симороз доповідає 🫡 @OlehSymoroz
26 300 Views/Reach 2024-08-07 07:36 Message №4311
Поділюсь трохи інсайдом. На Печерську виловили виродка, який палив машини ЗСУ. Спочатку зловити не вдалося, на камерах було пусто, виявилось ця мразь підпалила авто свого сусіда і одразу заникалась в будинку. Після другого разу, коли він намагався підпалити одразу третю його було затримано. На камерах було зафіксовано шляхи відходу після другого підпалу, тому там далі була справи техніки та часу. Щоб ви розуміли, за одну машину росіяни платили 500$, 200 на початок і 300 після підтвердження підпалу. Але там ще була система накопичення, чим більше машин, тим більше гонорар, там доходили суми до 5К доларів. Ну а тепер це буде величезний термін за співпрацю з ворогом, і як ви розумієте таку шістку ніхто міняти не буде. Легкі гроші як то кажуть… років з 8 тепер в тюрмі, ну і по нормальному треба вносити зміни в законодавство і за колаборантську діяльність позбавляти права голосування, бути обраним та працювати у будь-яких державних чи комунальних закладах. Зараз таких відморозків будуть ловити більше і я дуже не раджу їм хоч спробувати чинити опір, гратися там ніхто не буде. Там люди без гумору, кожен, хто зараз приймає участь у відлові, знає, що таке вивозити поранених та загиблих на пікапі, тому я вас попередив, впали на асфальт і руки одразу до гори. Повноваження є у всіх найщиріші і це правильно. Будь-які дії проти армії мають каратися жорстко.