Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Симороз доповідає 🫡
Added 14 Jul 2024

Симороз доповідає 🫡

@OlehSymoroz
Number of subscribers: 10 448
Photos: 5,150
Videos: 1,150
Links: 1,110
Description:
Олег Симороз 🇺🇦 – доброволець ЗСУ, втратив ноги на війні, але не втратив дух! Підписуйтесь 🫡 Fb 👉 https://www.facebook.com/oleh.symoroz Twitter 👉 https://twitter.com/symorozofficial Insta 👉 https://www.instagram.com/oleh_symoroz
Source

Симороз доповідає 🫡 | Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану та мобілізац...

Telegram community logo - Симороз доповідає 🫡 Симороз доповідає 🫡 @OlehSymoroz
1 500 Views/Reach 2025-04-16 09:05 Message №6524
Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану та мобілізації ще на 90 днів — з 9 травня по 6 серпня.Я не думаю, що це питання може бути предметом якихось дискусій. В країні повномасштабна війна. Ми чинимо опір проти країни, яка має на це одні з найбільших військових ресурсів. Маніпуляції на ці теми бридкі. Так звісно, є багато внутрішніх проблем, які вище військове-політичне керівництво держави банально ігнорує. Грошове забезпечення у війську, укомплектування особовим складом та технікою, терміни служби, тощо - це все серйозні проблеми. І це болить кожному військовослужбовцю. Та хто б виграв сьогодні якщо воєнний стан був знятий, а мобілізацію зупинено? Російські війська, адже, все це прямо відобразилося б на нашій обороноздатності. Кому б стало від цього гірше жити? Не нардепам, а українському солдату! Вигрібав би за це солдат в окопі!Те, що в парламенті знайшовся фрік, який поставив свої політичні інтереси вище державних - це дно! Сьогоднішнє голосування нардепа Олексія Гончаренка - це пряма робота проти державних інтересів на руку росії. І це пряма відповідальність депутатської фракції «Європейська Солідарність» до якої входить нардеп Гончаренко. Це ваша наволоч зараз займається виборами та на мільйони доларів відкриває передвиборчі штаби. Запамʼятайте, не буває хороших патріотичних регіоналів! Їх місце у вʼязниці!