Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олег Михайлик | Одеса
Added 06 Jan 2025

Олег Михайлик | Одеса

@Olegmihailik
Number of subscribers: 208
Photos: 976
Videos: 157
Links: 521
Description:
Керівник: 🕊БФ "Пліч-о-пліч" https://t.me/side_be_side ⚖️ПО "Праве діло" https://www.facebook.com/pravedilo/ Про людей, про роботу. Про майбутнє рідної Одеси, яке ми створимо разом! Якщо хочете повідомити мені новину, напишіть: @OM_LiveBo

👥 Number of subscribers

208
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: -1

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

Не менше 3 мільйонів доларів так званий "інвестор" Михайло Партикевич НЕ повернув державному банку Укргазбанк, разом зі своїм кумом Олегом Невзоровим при будівництві скандально-відомого Ж Гагарін Плаза в Аркадії. У тому числі, залишивши десятки людей без сплачених за квартири грошей або житла. Справедливості ці ошикані люди в Одесі добитися так й не змогли.Більше 3-х мільйонів доларів вкрадених у держави грошей - сума офіційно встановлена тільки по 1 епізоду "загубленого кредиту Укргазбанку, по якому "дивним чином" так і не було закінчено розслідування ані Одеською поліцією, ані Службою безпеки України.Те, що багато років робиться з "золотою" землею в найбагатшій Фонтанській об'єднаній територіальній громаді на березі моря в передмісті Одеси, всім давно відомо за межами самої Фонтанки.Приватизоване узбережжя та каналізація, збудована за бюджетні кошти. Хоча сама каналізація потічком ллється в море вже багато років. Супер швидкий розподіл земельних ділянок серед своїх та "потрібних" людей, а не серед ветеранів та мешканців самого села кожної сесії.Про все це вже багато років говорить багато активістів та журналістів і не тільки місцевих. Але мафія так званих "інвесторів" відчуває себе царями вже багато років. Особливо зараз, коли вони зрослись та підтримуються  президентською політичною партією Слуга народу. Як колись (завжди) підтримувалися президентськими партіями. Наприклад, Партією регіонів Януковича.Тому мене вже давно нічого не дивує.Але коли ці "інвестори" за шалені гроші роблять потрібні їм інформаційні вкиди замість підтримки військових, поранених або нужденних, то бере лють.Тому що в цей самий час на фронті гинуть найкращі. А інші по копійчині збирають гроші на автівки, дрони, РЕБи, одяг, їжу, ліку, протези та лікування тих, хто боронить та захищає Державу. У тому числі, яка зробила мільйонерами цих мафіозних "інвесторів".Це моя особиста думка, яка мене рве на частини та не дає спокою вже багато років.П.С. Всі наведені вище факти мають підтвердження в кримінальному провадженні, яке вже багато років НЕ розслідується поліцією Одеси. Та яке вже декілька разів намагалися загубити або закрити.