Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Sharp's
Added 06 Jan 2025

Sharp's

@Ol_Sharp
Number of subscribers: 95
Photos: 7,420
Videos: 3,020
Links: 1,350
Description:
You can view and join @Ol_Sharp right away.

👥 Number of subscribers

95
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: -1

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Name change history

Sharp's 2025-12-06
Олег Шарп ️️ 2025-01-08

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-08

Wall

Telegram statistics channel

👁 8,800 25-01-18 20:20
🍁 The Associated Press: Курт Волкер стверджує, що Трамп закличе путіна припинити військові дії і попередить його, що різко посилить тиск на москву, якщо російський лідер не прислухається до цієї вимоги. Якщо путін відмовиться припинити бойові дії, то, за словами Волкера, Трамп «відкриє заслінку» і дозволить Україні позичати стільки грошей, скільки вона захоче, і купувати будь-яке військове обладнання, яке вона забажає, при цьому посиливши санкції щодо російського нафтогазового сектору. 👉 Інші експерти на такі оптимістичні. Існує думка, що деякий час адміністрація Трампа вимагатиме "заморозки" по лінії фронту за умови невступу України до НАТО, але з серйозним озброєнням ЗСУ як гарантії безпеки. Якщо зрозуміє, що москва «бикує», спробує піти в пресинг. Однак, якщо і це не спрацює, Вашингтон просто вмиє руки та перекладе проблему на плечі Євросоюзу та своїх європейських союзників по НАТО. На нещодавній пресконференції Трамп ясно дав це зрозуміти фразою "між США та війною в Україні океан".❗️Що ж, чекати розвʼязки залишилось недовго, але все ж я думаю, що стан російської економіки на весну цього року буде не у тому положенні, яке дозволить путіну довго «бикувати» під жорстким тиском Вашингтону. Якщо цей тиск звісно буде.
👁 27,500 25-01-16 17:54
🍁 Коли в бочці меду ложка … цукру.Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер підписали двосторонні документи про поглиблення партнерства! Це добре. І дійсно показує напрям з ким дружити, а ще краще - стати союзниками. Тут в України з Британією є стратегічні цілі й можливості вийти на союзницький рівень взаємодії.Чого варта лише стаття наступного змісту: “Якщо один з Учасників зазнає нападу з порушенням Статуту ООН та основоположних принципів міжнародного права, то обидва Учасника протягом 24 годин проведуть консультації для визначення заходів, необхідних для протидії або стримування агресії. Кожен Учасник, діючи відповідно до своїх правових вимог, надаватиме один одному швидку та сталу безпекову допомогу, сучасну військову техніку в разі необхідності, а також економічну допомогу”. Не п’ята стаття Вашингтонського договору НАТО, але все ж таки…І тут раптом бачиш: про це ж не в двосторонній Угоді йдеться, яка рамкова, але при тому пройде внутрішньодержавні процедури і буде зареєстрована в ООН (згідно 102 статті Статуту). А йдеться про це в документі з ТОЧНО ТАКОЮ ж назвою тим же числом. І називається документ слово в слово майже так само… Лише не УГОДА, а ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО СТОРІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО МІЖ УКРАЇНОЮ ТА СПОЛУЧЕНИМ КОРОЛІВСТВОМ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ І ПІВНІЧНОЇ ІРЛАНДІЇ, яка діятиме як політичні наміри. І ця (на жаль лише декларація) дійсно могла би суттєво підсилити обов’язкову до виконання Угоду своїми положеннями, але так не сталося…І до чого тут СТОРІЧНЕ партнерство, яке може бути в односторонньому порядку припинене за півроку?! Навіщо цей пафос? Кращою б була, не сторічна (чому не 50 чи 200 років?), а безстрокова союзницька угода про оборону та безпеку і взаємну допомогу збройними силами в разі нападу на одну зі сторін. Саме така угода і її реалізація зараз могли би допомогти Україні, а через деякий час – і Британії. Але маємо те, що маємо: успіх української дипломатії в укладанні угод про співробітництво і партнерство і, на жаль, поки що лише сподівання в реалізації базових цілей зовнішньої політики й безпеки України.©️Джерело