Source
Піддубний|Україномовний⚓️Одесит | Замість чергової листівки з привітанням на День захисника я хочу розпо...
320 Views/Reach
2025-12-07 11:14
Message №2526
Замість чергової листівки з привітанням на День захисника я хочу розповісти одну реальну історію. Про одну реальну людину. Яку я знаю дуже давно.Більшості з вас його ім’я вже знайоме, але сьогодні хочу розказати трохи більше.Я познайомився з Олегом Тараном у той період, коли тільки починав свій бізнес з вентиляції.Тоді не було ніяких адекватних сервісів для реклами.Не було таргету, не було інструментів, та і в мене не було бюджету.Було тільки моє бажання не здатися. В Facebook, я вручну писав усім підряд: додавав у друзі, стукав, знайомився, надсилав повідомлення, пояснював хто я і що роблю.Так ми й познайомились.Я просто написав людині: «Привіт. Ми не знайомі. Але хочу розповісти, чим займаюсь. Я роблю вентиляцію. Якщо буде треба - допоможу».Я не знаю чому, але з усіх варіантів він обрав саме мене.Попросив порахувати вентиляцію для його власного проєкту - магазину ігор і приставок.Я приїхав до нього, усе подивився, все порахував і в решті все виконав.З того й почалася наша дружба.Кілька зустрічей, кілька виїздів на об’єкт, довгі розмови між монтажем, ремонтом, кавою за життя і таке.Ми виявили, що багато в чому схожі: у нього була своя внутрішня криза ідентичності, (мені здається саме тоді ти вирішив подорожувати?), у мене - свої перші кроки в підприємництві.І так через ці теми ми й подружилися.А потім було ще багато чого, ось ми тут - повномасштабне вторгнення.І Олег, який був за кордоном в своїй черговій подорожі, просто сів у літак і повернувся в Україну.На той момент він був вже у понад 60+ країн.Досвідчений мадрівник💯Пішов у ТРО, пробився туди майже силою, це окрема історія.Потім на фронт, у ЗСУ.І з того моменту він там.Весь час.Без перерви!Та весь час я на скільки можу з ним на зв’язку.Серед усіх військових, яких я знаю, він для мене уособлення тієї самої чесної, самовідданої, впертої служби.Попри всі піздеці.Титанічна робота!Зараз він навчає бійців тактичній медицині. Кожен день. Ці знання, де кожна дрібниця може врятувати життя.І саме в його образі я хочу сьогодні подякувати всім захисникам.Сказати щиро: дякую, що тримаєте країну.А тепер ще однеОстанній збір для Олега був для мене провалом.Я поставив собі мету 50000 гривень.Запланував 30 прямих ефірів, де і планував зробити цей збір.І майже на початку злетів з дистанції через спину, стара травма, грижа, яка знову вибила мене з життя на тиждень, я буквально не міг ходити, не те що сидіти.Ми зібрали 1700 гривень.Я докинув ще 300 і відправив Олегу 2000.Я не драматизую, але відчуття, що я не зробив те, що планував - воно всередині залишилось😕Менше з тим!Вчора, був День захисника, якщо ви хочете можете докинути у ту ж баночку.Посилання тут. [це постійний збір ]Для того, щоб Олег міг купити правильні турнікети, інші витратні матеріали, манекени, все необхідне для навчання хлопців, які підуть виконувати роботу, від якої залежить життя.Це найменше, що ми можемо зробити.Oleg_Taran, дякую тобі за захист.І дякую за те, що ти колись прочитав моє випадкове повідомлення у Facebook і наші шляхи перетнулися.