Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Офіс Президента
Added 14 Jul 2024

Офіс Президента

@OP_UA
Number of subscribers: 80 858
Photos: 8,050
Videos: 2,940
Links: 8,680
Description:
Офіційний канал Офісу Президента України в Telegram. Детальніше про роботу Офісу на сайті: https://www.president.gov.ua

👥 Number of subscribers

80 858
Average/Day:: -18
Average/Week:: -59
Average/Month:: -580

👁️ Average views per message

16 452
Average/Day:: 22,800
Average/Week:: 16,971
ERR: 20.35%

📊 Messages per Day

3.6
Last day: 2
Week average: 5
Average per day: 3.6

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 14,600 26-06-12 11:23
«Вчора й сьогодні дуже активний час наших політичних рішень. Учора провів наради з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко, міністром оборони України Михайлом Федоровим та міністром фінансів Сергієм Марченком. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та начальник Генштабу Гнатов підтверджують. Погоджено шлях – збільшити фінансову стійкість нашої оборони й забезпечити подальшу трансформацію української армії. Я вдячний парламентарям, які затвердили зміни для бюджету, щоб посилити нашу оборону. Я вдячний партнерам, які нам допомагають. Перше – виплати. Є ресурс, щоб збільшити виплати в армії. Мінімум 30 тисяч гривень в тилу. Чим більше саме бойових завдань, тим більше рівень виплат. Будуть нові, відчутно сильніші контракти для піхотинців. 300 тисяч гривень в середньому на першій лінії. Все тримається на українській піхоті, на нашому українському піхотинці. Контракти будуть пропрацьовані так, щоб була чіткість: час контракту – 10 місяців, 14, 24 та конкретні умови, тобто чіткі відстрочки. Гарантовані терміни й реальні відстрочки. Окрім цього, будуть збільшені виплати для українських бойових командирів, і це має створити позитивний стимул, щоб зберегти досвід управління в армії. Кабінет Міністрів затвердить конкретний механізм, і перші нові доплати Кабмін має почати вже в червні. Друге – я вдячний усім добровольцям з інших країн, які бʼються заради нашої свободи в Україні, розуміючи, що це стосується свободи багатьох інших народів. Я доручив відкрити значно більше можливостей залучати іноземних добровольців в українську армію, і щодо цього буде більше механізмів рекрутингу. Третє – подальше спрощення переведень для воїнів, більше можливостей зростати в армії і більше позитивних стимулів, щоб приєднатися до оборони. Я розраховую, що кожен елемент змін, які зараз впроваджуються, за це літо покаже свою ефективність. Міністерство оборони представить деталі рішень».Звернення Володимира Зеленського у 1570-й день війни.
👁 10,400 26-06-10 17:23
«Сьогодні підписав указ про встановлення нового спеціального дня – Дня Сил безпілотних систем. Відтепер щорічно це 11 червня. День нашої поваги, нашої вдячності СБС. Вперше у світі саме в Україні ми створили такий рід сил, максимально СБС розвиваємо, і саме українці довели, що завдяки технологічності, завдяки своїй креативності та сміливості ми можемо змінювати війну – ми можемо досягати таких цілей, які раніше були або зовсім недосяжні для звичайної зброї, або вкрай важко досяжні і вимагали шаленої витрати ресурсів. Тільки за рік після створення угруповання СБС вже уражено російських цілей різного рівня на майже 40 мільярдів доларів. Найважливіше, що це різні типи уражень і кожне додає нам можливості берегти життя. СБС Збройних сил – реально взірець для багатьох інших армій, і цими місяцями ми особливо вдячні за мідлстрайки: російська воєнна логістика на всій глибині тимчасово окупованої території тепер доступна для українських дронів. Російське прикордоння теж зазнає нашого впливу. Це відчувається ворогом, і будемо це нарощувати. Ми будемо СБС ще посилювати. Я дякую вам, воїни, та усім підрозділам, усім складовим наших Сил оборони та безпеки України, які спільно і злагоджено завдають саме таких уражень, які потрібні».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1568-го дня війни.
👁 14,600 26-06-06 07:51
Президент відзначив державними нагородами українських та іноземних працівників медіа з нагоди Дня журналіста. Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня відзначені: Наталія Гуменюк, Наталя Гусак, Костянтин Дорошенко, Ігор Казанжи, Андрій Кравченко, Олександр Назаренко, Роберт Опаленик, Павло Павлов, Андрій Почтєв, Любов Рудя, Єгор Терлецький, Сергій Томіленко, Олександр Химич. Орденом княгині Ольги ІІ ступеня відзначена Юлія Кирієнко-Мерінова. Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня відзначені: Елла Білостоцька, Олена Блізнякова, Вікторія Бутенко, Ксенія Василенко (Соня Кошкіна), Ольга Дунська, Неллі Ковальська, Дарина Краснолуцька, Катерина Лісунова, Ганна Мамонова, Карина Пілюгіна, Валерія Прощенко, Ельвіна Сеїтбуллаєва, Софія Трощук, Гульсум Халілова. Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня відзначені іноземні журналісти: Заріна Забріскі, Ібрагім Набер, Кейлан Патрік Робертсон, Стефан Сіоан.Президент присвоїв почесне звання «Заслужений журналіст України» Олегу Борисову, Наталії Братушці, Ігорю Дармостуку, Сергію Череватому.Також Глава держави відзначив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Вікторію Боброву (Квітку) посмертно.
👁 11,000 26-06-03 18:25
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Зараз усі необхідні сили залучені в Дніпрі після російських ударів. Були «шахеди», була балістика. По продовольчих складах, по поштовому терміналу. Важливо всім підтримати Дніпро й кожне наше місто, кожну нашу громаду, які зазнають російських ударів.  ➡️ Сьогодні в Україні був Марк Рютте й посли всіх держав – членів НАТО. Відбулася зустріч Ради Україна – НАТО. Всі представники країн саме в Україні – після того, як росіяни намагалися вичавити наших партнерів з України, залякати посольства. Результат – дуже символічна зустріч у Києві, і сигнал зустрічі основний – Україну треба підтримати, підтримувати більше. І саме в таких питаннях, як антибалістика. ➡️ Є рішення партнерів про нові внески в програму PURL – будуть вони у червні. Це допоможе. Максимально підштовхуємо Європу в роботі над власною антибалістикою – треба, щоб у Європі були свої системи, свої ракети, щоб захиститися. І спроможність зробити антибалістичну систему в Європі є, щоб виробництво було – теж є всі можливості. Треба, щоб політичні рішення максимально швидко працювали.  ➡️ Я вдячний кожній країні, яка з нами в цьому завданні, це і Франція, Норвегія, Німеччина, Данія, Швеція, Італія, інші. Європа реально стане сильнішою, коли буде цей результат. Не якщо, а коли. І це буде, але час має велике значення, і треба бути оперативнішими. Ми обговорили з Генсеком НАТО саміт НАТО в Анкарі – для України є запрошення, ми будемо представлені. І головне, щоб саміт став результативним для України. Антибалістика – один із таких потенційних результатів. ➡️ Говорив із Кіром сьогодні, Прем’єр-міністром Британії. Ми готуємося до перемовин, готуємось до зустрічей, і це напрямок і про зброю для нашої оборони, і про нашу дипломатію, про нашу спільну дипломатію з Європою, щоб наблизити завершення війни. Європі потрібен свій голос, своя позиція, свій внесок в усі дипломатичні зусилля, які можуть бути для закінчення війни. Формат Е3 – Британія, Франція та Німеччина – формат дієвий. Плюс «нордики». ➡️ Я говорив сьогодні також із Йонасом, Прем’єр-міністром Норвегії. Я вдячний за підтримку, Йонасе, тобі. Звісно, Сполучені Штати – щодня з ними спілкуємось, дуже очікуємо, що від іранського питання вони перейдуть до питань європейських. Війну, яку Росія розпочала проти Європи, Росія веде проти всього демократичного світу фактично, і кожен має зробити свій внесок, щоб зупинити агресію Росії та постійні російські спроби дестабілізувати всіх навколо. ➡️ Я хочу відзначити наших воїнів, які застосовують наші українські далекобійні санкції. Дякую вам, воїни, за влучність! СБУ, СБС, ССО, ГУР, СЗР та інші складові, які залучені. Ви повертаєте російську війну в «рідну гавань» найбільш відчутно, і там ця війна й має завершитись. Україні потрібен мир. Дякую всім, хто з Україною!  Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 10,300 26-06-02 17:22
«Укотре Путін зі своїм божевіллям “перемогли” життя звичайних дітей, житлові будинки, поліклініку в Києві. “Шахеди” були проти багатоповерхівок у Дніпрі та чомусь проти ще й автосалону з китайськими машинами в Києві. “Циркон” одразу проти семи будинків. “Шахеди” по будинках у Харкові, Запоріжжі, Полтавщині. Удари по Чернігівщині, Сумщині, Херсонщині. “Шахеди” проти Хмельницької області. Кожен із цих дронів, усі типи російських ракет взагалі не можуть вироблятися без компонентів, які завозять з інших країн. Тобто в кожному з таких ударів є, може, хоч і несвідома, але все ж таки співучасть тих, хто працює на Росію, хто забезпечує Росію грошима, хто допомагає їй обходити санкції та шукати не просто один чи два, а тисячі компонентів, без яких російське воєнне виробництво просто зупиниться. Пʼять ракет “Калібр” – це 145 таких компонентів. 33 “іскандери” – це 1122 компоненти. 650 ударних дронів різних типів – це більш ніж 17 тисяч компонентів, без яких неможливо їх виробити. Масштабні схеми, щоб обійти санкції. І це абсолютно реальна співучасть у вбивствах».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1560-го дня війни.
👁 32,700 26-05-30 17:04
«Сьогодні відзначу наші українські підрозділи, які виконують наші завдання по далекобійних санкціях та по мідлстрайках: є результати. Наш план по таких санкціях виконується – у відповідь на російські удари. Дякую всім нашим воїнам, які забезпечують досяжність таких російських цілей, передусім військової і паливної логістики на тимчасово окупованій території вздовж узбережжя нашого Азовського моря. На цю глибину тимчасово окупованої території наші дрони вже дістають усе більше. Це вже відображається в Криму дефіцитом пального. Є за що відзначити підрозділи СБС Збройних Сил України у дипстрайках. Були ураження російських військових літаків Ту-142, також досягнуто установку “Іскандер”. Були влучання і по нафтових цілях. Збройні Сили України – по Ростовській області, Служба безпеки України – по Краснодарському краю. Це те, що дійсно впливає на російський потенціал агресії, і Росія могла б цю війну давно завершити миром, але сама обирає затягування та розширення війни».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1557-го дня війни.
👁 28,400 26-05-12 15:47
«Разом із Премʼєр-міністром Юлією Свириденко говорили з командувачем Повітряних сил по ситуації в деяких наших містах і громадах поблизу фронту – про обстріли, які там майже постійно. Особливо важка ситуація в Херсоні: росіяни влаштували там фактично сафарі проти людей. Треба значно посилити захист, і більше перехоплювачів, більше засобів РЕБ, більше наших екіпажів потрібно саме там, у місті. Була також доповідь команди, що займається регіональною політикою: віцепремʼєр Кулеба та заступник керівника Офісу Микита. Частково вдається відповісти на виклики, які є на окупованій території Херсонщини – в Олешках, у селах області. Дуже важка ситуація саме на цій частині окупованої території, дуже складно здійснювати евакуацію людей. І важливо, щоб міжнародні організації – усі, хто здатен допомогти із цим, – були задіяні й були активними. Обговорили деталі цього процесу. Вдячний усім, хто старається допомогти: і нашим партнерам, і обласній владі Херсонщини, омбудсману, команді уряду».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1539-го дня війни.
👁 11,400 26-05-10 15:49
«Наші воїни на фронті, фактично в усіх бойових бригадах говорять про довгий калібр артилерії – далекобійні артилерійські снаряди. Кіл-зони збільшуються, використання дронів усіх типів – пріоритет. Але самі воїни кажуть: артилерія потрібна. І саме далекобійна артилерія. Зараз у нас є нова та сильна домовленість з Норвегією: розпочнемо спільне виробництво довгого 155-го – саме таких снарядів, які потрібні. Дякую Норвегії за такий необхідний крок.Готуємось уже зараз і до нашої дипломатичної роботи на тижні. Будуть зустрічі – сьогодні ми з Алексом Стуббом, Президентом Фінляндії, про них говорили і скоординували позиції. Будуть формати, які ефективні. Україні потрібна підтримка кожного дня. ППО – що б не відбувалось, ми готуємось до захисту. Наших воїнів забезпечуємо всім необхідним. Є окрема тематика, про яку говоримо з американською стороною – саме щодо безпекових питань. І обовʼязково працюємо на те, щоб у нашої дипломатії були всі необхідні сильні позиції разом з кожним партнером, який може Україну посилити.Зараз Путін сам каже, що нарешті готовий до реальних зустрічей – трошки підштовхнули ми його, і ми давно приготувались до зустрічей, – то треба знаходити формат. Треба закінчувати цю війну і надійно гарантувати безпеку. Дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!»Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1537-го дня війни.
👁 9,140 26-05-06 18:00
«МВС України, розвідка, необхідні урядовці, команда Офісу готують законодавчу основу для того, що називається у світі «військовими компаніями». Я доручив розробити для України найбільш оптимальний формат і цього року забезпечити ухвалення закону. Провідні світові держави залучають своїх громадян для роботи в так званих приватних військових компаніях і в деяких інших організаційних формах. Важливо дати нашу державну відповідь на цю нішу, на цю можливість, на цей попит у сфері експорту безпеки. Також міністр внутрішніх справ Ігор Клименко доповів сьогодні про підготовку змін до законопроєкту, який буде регулювати обіг цивільної вогнепальної зброї. Багато людей уже в цій роботі – не тільки МВС, але й парламентарі, військові, правоохоронці, представники громадської сфери, бізнесу. Дякую всім за небайдужість. Україні потрібен сучасний і сильний закон про цивільну вогнепальну зброю, який захистить і громадян без зброї та врегулює реально ситуацію для тих, хто володіє зброєю».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1533-го дня війни.
👁 33,600 26-05-02 12:00
«Була доповідь міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка про роботу наших служб, які допомагають українцям після російських ударів. Жорстокі удари були сьогодні в Херсоні: дрони проти цивільного транспорту – були влучання по маршрутках. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Є поранені. Усім надається необхідна допомога. На Миколаївщині було влучання по обʼєкту енергетики – теж російського дрона. До ранку вдалося відновити постачання електрики. Були також удари на Дніпровщині, Одещині, Сумщині, у Харкові, в інших наших містах і громадах. Усюди оперативно працюють наші рятувальники – ДСНС України, Національна поліція допомагає. Хочу відзначити також наші екіпажі, які забезпечують евакуації з території, де ведуться бойові дії. Також напередодні була доволі специфічна активність на ділянках кордону України та Білорусі – з боку Білорусі. Уважно все фіксуємо, контролюємо і, якщо буде потрібно, будемо реагувати. Україна готова захищати своїх людей, свій суверенітет, і кожен має це розуміти, кого намагаються втягнути в будь-яку агресивну активність проти України».Звернення Володимира Зеленського в 1529-й день війни.