Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ОГо!
Added 06 Jan 2025

ОГо!

@OGoMono
Number of subscribers: 678 431
Photos: 785
Videos: 189
Links: 491
Description:
Блог Олега Гороховського, monobank™

👥 Number of subscribers

678 431
Average/Day:: -274
Average/Week:: -1869
Average/Month:: -15617

👁️ Average views per message

348 876
Average/Day:: 190,300
Average/Week:: 493,571
ERR: 51.42%

📊 Messages per Day

1.1
Last day: 1
Week average: 0.3
Average per day: 1.1

Status change history

Officially confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 311,000 25-06-16 10:21
Якийсь час тому ми зайнялися залученням клієнтів на отримання зарплати в Монобанк, і тепер це продукт, за який нам не соромно. Я дуже вдячний нашим першим клієнтам, які довірили нам обслуговування своїх співробітників. Для нас це велика відповідальність. Зараз зарплату через нас виплачує 530 юросіб та отримує 94 000 співробітників.Тепер перед нами постало питання – як показати «клас гри на фортепіано»?!Як зробити так, щоб корпоративні клієнти вибрали нас, тобто перейшли на зарплатне обслуговування до нас і перевели своїх співробітників чи хоча б запропонували їм як альтернативу старому банку?Спершу треба зрозуміти проблема це чи ні. Я вважаю, що те питання, яке можна вирішити за гроші — це не проблема, а витрати.Спробуємо вирішити це питання грошима. Я сказав би величезними грошима.Отже...Ми платимо 1% кешбек підприємству від суми заробітної плати, що вони виплатили на наші картки своїм співробітникам.Такого не робив ніхто, ніколи й ніде.Увага розпорядникам бюджетних коштів всіх рівнів! Зекономте державі гроші – не виплачуйте зарплати по-старому. Отримайте РАЦІОНАЛЬНИЙ кешбек;)Деталі акції та заявки можна залишати за цим ПОСИЛАННЯМ
👁 319,000 25-06-09 11:28
Щойно завершили Комітет із заслуховування проблемних питань кредитування.Є декілька істотних проблем, які ми ідентифікували і щодо яких запропонуємо вирішення.1. Кредитування військових. Існуюча в законі преференція (заборона на стягнення з військових % та штрафів за кредитами) є істотною перешкодою для їх кредитування. Банки масово відмовляють в кредитуванні, адже держава, ввівши преференцію, не запропонувала альтернативних джерел для покриття їх ризиків та прибутку.Погоджуюсь з Головою НБУ щодо необхідності запровадження відповідною бюджетної програми. Водночас, підтримую і пропозицію Олега Гороховського (Монобанк) щодо прийняття банками, що обслуговують виплату винагороди військовим, обов'язку надавати військовим кредитні ліміти в сумі середнього місячного утримання за останні три місяці. Обслуговування винагороди приносить дохід, частину якого необхідно спрямувати на соціальні програми. Це може бути зафіксовано у рамках відповідного меморандуму між банками, і не потребує нормативно - правових змін. 2. Є-Оселя є успішною, однак вкрай недофінансованою програмою, попит на яку в десятки разів перевищує пропозицію. Необхідним є збільшення фінансування програми за рахунок не ефективних програм Мінекономіки (напр., кешбек) та інших джерел. Також необхідним є вдосконалення дизайну програми шляхом усунення відверто дискримінаційних норм про збільшення % для в/с, звільнених в запас. Також програму варто розширити на мобілізованих.3. ⁠Нагальним питанням є відновлення іпотечного кредитування, а також вжиття НБУ заходів щодо пожвавлення корпоративного кредитування. Прогрес в роботі очевидно є, але обсяг кредитного портфелю вочевидь недостатній і ринок не насичений дешевими кредитними грошима.Готуємо рішення Комітету за результатами заслуховування.
👁 268,900 25-05-11 12:09
Є питання "Про безкоштовні кредити військовим". Хочу дати поясненняЄ закон (пункт 15 статті 14 Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей») згідно з яким банки не мають права нараховувати відсотки та штрафи військовим. Але ми не знаємо, хто з клієнтів військовий, а хто ні. Якщо до нас звертається клієнт і каже, що він військовий і просить на підставі цього закону скасувати йому процентну ставку, ми негайно це робимо, але попереджаємо, що ми не зможемо надати йому нові транші безкоштовних кредитів, оскільки у нас немає безкоштовних депозитів. Тобто ми за вже виданими кредитами відсотки не нараховуємо, але не видаємо нових. У нас просто немає безкоштовних ресурсів для цього. Так роблять, як мені відомо, всі великі банки. Мені дуже шкода, я б із задоволенням взагалі пробачив військовим усі кредити, але тоді нам не буде чим повернути вкладникам їхні депозити. Це все відбувається тому, що закон ухвалили, а джерело фінансування цієї норми закону не передбачили. Банки не працюватимуть на збиток – це очевидно і не варто дивуватися, що ніхто не поспішає надавати безкоштовні кредити.
👁 173,500 25-04-16 07:09
Шукаємо поціновувачів пригодРобочий процес у mono ніколи не був схожий на типові IT-компанії з реклами, де всі працюють до 18, дуже чемні і говорять лише компліменти. Він ближчий до якоїсь голівудської комедії, де все завжди йде шкереберть, але головні герої знаходять вихід. Ми можемо на ходу змінювати пріоритети або швидкоруч дороблювати нові деталі продуктів прямо перед релізом. У першу чергу це пов’язано з нашою одвічною філософією — mono завжди знаходиться в контексті своїх користувачів. Ми підлаштовуємося під клієнтів, їхні настрої та потреби, а не навпаки. Коли контекст змінюється щодня, пріоритети мають на це реагувати. І якщо ви шукаєте щось спокійне, щоб сидіти та не відсвічувати, то вам наш підхід точно не сподобається. Але, як на мене, наша робота дає дещо важливіше — постійні пригоди, про які цікаво розповісти друзям або просто згадувати. А ще відчуття значимості та впливу, бо це про  реальну можливість зробити життя людей краще.Зараз шукаємо професіоналів для роботи над нашим Маркетом:- Senior Java Developer - Senior PHP Developer (Symfony)- Senior General QA Engineer- Lead Category Manager- Category ManagerПриходьте або радьте знайомим. У нас цікаво!
👁 208,800 25-04-09 10:23
Є в мене одна “win-win стратегія”Я укладаю парі проти своєї команди. Логіка така: якщо моя команда виграє мені грошей не шкода тому що я виграю набагато ціннішу нагороду - позитивні емоції, а якщо програє, я отримаю хоч якусь фінансову компенсацію. Колись поставив проти мого улюбленого Дніпра у фіналі Ліги Європи з Севільєю. На жаль, виграв гроші. Декілька разів ставив проти збірної України у важливих футбольних матчах. Здебільшого, на жаль, вигравав гроші. Декілька разів уже виграв гроші на термінах завершення війни – мені не шкода програти гроші, якщо війна закінчиться, але вона, сука, ніяк не закінчується.Програв гроші на першому бою Усика та Ф'юрі, а поруч сидів знайомий, який поставив на Усика і виграв гроші. Перевірив свої емоції та його. Я радів не менше. Вчора за цим принципом купив американські акції. Якщо воно все остаточно полетить до біса це має, як мені здається, привести до перегляду політики Трампа і тоді мені буде не шкода грошей. Подивимося…Взагалі, я не дуже азартний;)
👁 190,300 25-04-07 10:03
Законопроєкт 12089 про добросовісного набувача підписано!Його ухвалення було одним з пріоритетів у діяльності Ради підприємців. Ми брали безпосередню участь у його підготовці і тому сьогодні вважаємо це своєю маленькою перемогою. Як ми вже неодноразово наголошували – без захисту прав інвесторів, без гарантій того що інвестиції у придбання землі не будуть знищені, мало хто захоче інвестувати в бізнес на такий землі. Не зʼявиться бізнес не будуть створені робочі місця, зароблені гроші та сплачені податки. Земля залишиться непривабливою для інвесторів. Доречі ми вважаємо що 10 років упродовж яких держава або громада можуть вимагати повернення майна в цивільному процесі більш ніж достатньо щоб усе зʼясувати та «вкрадене» повернути. Ба більше, вказане право добросовісності не розповсюджується на стратегічні обʼєкти, прородо-заповіний фонд та обʼєкти культурної спадщини. В мене є 1 гектар землі – 50 соток у Дніпрі і десь 50 соток у Києві – в мене немає ніяких шкурняків чи якихось інтересів, окрім здорового глузду. А ще є перед очима приклади успіху країн де приватна власність захищена. Тож мені здається цей крок важливим для бізнес-клімату в країні.
👁 256,399 25-01-02 09:21
Як я вже якось писав, іноді у нас трапляються технічні збої. На жаль, це неминуча плата за швидкість і постійні зміни. Ми реалізуємо багато ІТ-завдань і багато приділяємо уваги тестуванню, але все одно збої трапляються – незначні та більш суттєві.Критичність збою ми оцінюємо за навантаженням на підтримку.Коли черга у підтримці перевищує 25 звернень на співробітника (замість штатних 7-8), ми розуміємо, що збій впливає на велику кількість клієнтів, і це «бойова тривога» – у цей момент основне завдання всієї ІТ-команди негайно виправити інцидент.Основне навантаження та основна кількість інцидентів трапляються першого числа кожного місяця. Специфіка полягає в тому, що регламентні процедури, пов'язані із «закриттям місяця», нарахуваннями відсотків, видачами кешбеків, звітністю призводять до значного збільшення навантаження на всі комплекси. І це завжди тривожно.Так було й учора…«Закриття року» — це особливий челендж і його складно пройти «без бризок».І першу ескалацію ми отримали о першій ночі, навіть раніше, ніж очікували. Як потім з'ясувалося, це був єдиний інцидент за вчора.Ось що написала керівник підтримки о першій годині ночі 1.01.25:«З Новим роком!Ескалюю 25+ чергуУ чаті по 50 звернень на 1 співробітникаТоп звернень – привітання з НР…)»І клубок підступив до горла.Дякую вам!Ми працюємо заради таких моментів