Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Обухів first!
Added 14 Jul 2024

Обухів first!

@OBUKHIVFIRST
Number of subscribers: 6 899
Photos: 8,130
Videos: 337
Links: 4,990
Source

Обухів first! | ​​BE OR NOT TO BE ("Бути чи не бути")***Будь-яка обухівська влада це з...

Telegram community logo - Обухів first! Обухів first! @OBUKHIVFIRST
3 380 Views/Reach 2026-03-26 08:44 Message №10837
​​BE OR NOT TO BE ("Бути чи не бути")***Будь-яка обухівська влада це завжди "ресурсна історія", це завжди про гроші і корупцію.Втім, майже кожна обухівська влада мала свій opus magnum ("Велику справу").Для Левченка, пр, це були дороги.Вчора на сторінці мерії з'явилася новина про те, що в Обухові можуть відкрити філію коледжу бізнесу та аналітики by Національна академія статистики, обліку та аудиту.Багато це чи мало? Багато. Настільки, що може стати "великою справою" для поточної ітерації обухівської влади.Чи стане це рятівним колом перед виборами?Навряд чи. Плюс говорити це одне, а робити - інше. Обухівська опозиція знає. У мене є великі сумніви у здатності ОМР втілювати інфраструктурні проекти. Алея МАФів не рахується.Разом з тим особисто я відчуваю, що здатен пробачити їм всі гріхи якщо в Обухові з'явиться коледж.Причин для цього багато:1. Обухову не вистачає "молодої крові", вона вся у Києві;2. В Обухові дефіцит інтелігенції як класу, це зникаючий вид.3. Приток студентів може позитивно вплинути на будівництво нового житла і модернізацію міста.Ну і головне - освіта це завжди інвестиція в "людський капітал", котрого так не вистачає Обухову.Я кажу про нормальний коледж з купою студентів і нових викладачів. Не чергові "вечірні курси" на базі одного з ліцеїв.Побачимо.