Source
Обухів first! | ЧОМУ НОВИЙ СПОРТКОМПЛЕКС В ОБУХОВІ ПІД ЧАС ВІЙНИ – ЦЕ ПОГАНО?***В 20...
3 700 Views/Reach
2025-12-21 07:16
Message №10519
ЧОМУ НОВИЙ СПОРТКОМПЛЕКС В ОБУХОВІ ПІД ЧАС ВІЙНИ – ЦЕ ПОГАНО?***В 2017, коли Обухівська міська рада знущалася (сорі, реконструювала) Площу Матері, я думав – ну все, більше такого не буде. Це востаннє.В 2019, коли Обухівська міська рада заставляла Обухів «горщиками і мушлями», я думав – ну все, більше такого не буде. Це востаннє.***ПЛОЩАПриблизна площа Школи і Піщаної біля 2 кв. км. В їх межах діє купа спортивних секцій. Крім них є:- Спорткомплекс ім. Мельника- Відкриті майданчики біля 3-ї школи- Відкриті майданчики біля 5-ї школи- Спортзали у 3-й школі- Спортзали у 5-й школі- Спортзала у Будинку культури- Кілька приватних спортзалів- Біля 3 басейнів.Обухів потопає у спорті, тому нічого нового йому не треба, треба наповнення того, що вже є.***МІСЦЕРеально гірше вибрати годі. - Загазована промзона, затиснута між різними видами трафіка, заводом і тд.- Це далеко не тільки для жителів Яблуневого, Центра і Автошколи. Це далеко навіть для мешканців Школи і Піщаної, бо при всіх рівних туди ще треба дійти.***ОБГРУНТУВАННЯ. Автор посилається на експертизу якихось міфічних урбаністів. Я більш ніж впевнений, що їх не було. Бо жодна психічно здорова людина не запхне ЩЕ один по суті спорткомплекс під назвою «парк» подалі від людей, поближче до промзони, по суті - ЗА територію міста.І це при тому, що Обухів – не лише Школа і Піщана. Місто давно треба «вирівнювати». На Автошколі, в Центрі, Автостанції, Яблуневому теж живуть люди, їм теж треба магазини, спортзали і тд.Ну і наостанок. Відкриття планується на весну 2026. Так, ніби війна закінчиться і на носі маячитимуть вибори. А шо може бути краще перед ними ніж розрізання «червоних стрічок» з фальшивими посмішками і черговими антиобухівськими планами? Для тих, хто вже бачить себе новими-старими керівниками міста.***ВИСНОВКИ- В цьому районі Обухову не треба ще один, по суті продубльований спорткомплекс, називайте його «парком» чи інакше.- Під час війни будівництво розважальної інфраструктури – злочин, іншого слова не підберу.