Source
Обухів first! | Де в Обухівській громаді завтра буде темно***ДТЕК потихеньку розходи...
4 190 Views/Reach
2025-10-21 15:02
Message №10348
Де в Обухівській громаді завтра буде темно***ДТЕК потихеньку розходиться і відключає швидше, більше, частіше. З цікавого: їх бази даних. Згідно з ними, виявляється, в Обухові є адміністративно-територіальна одиниця "Урочище Педина". Можливо, йдеться про духів цього місця, позаяк офіційно це ботанічний заказник. Але світло вимикатимуть і їм👻. Спойлер: світло хтонічним жителям Педини вимикатимуть 23 жовтня.***По суті, ЗАВТРА, 22.10.2025, постраждаютьКРАСНЕ, де обіцяють відсутність електрики з 08:30 до 19:30 по вул. Виноградна, вул. Приозерна, вул. Загребля, вул. Косинки, вул. Малишка Андрія, вул. Миру, вул. Набережна, вул. Нова, вул. Новоселиця, вул. Підгірна, вул. Садова, вул. Соборна, вул. Українки Лесі, вул. Франка, вул. Шевченка, вул. Юність, вул. Юності.ДОЛИНА, де те саме буде з 08:30:00 до 19:30:00 на вул. Калинова, вул. Козацька, вул. Лісова, вул. Миру, вул. Молодіжна, вул. Незалежності, вул. Садова, вул. Солов`їна, вул. Франка, вул. Шевченка, вул. Ярова.СЛОБІДКА, 08:30-19:30, вул. ШкільнаДЕРЕВЯНА, 08:30-19:30, СТ «Діброва»КОЗІЇВКА, 08:30-19:30, І. Франка, вул. Миру, вул. Приозерна, вул. Франка***Темрява електрична це погано, але темрява душевна - гірше. Не губіться в ній. Любіть Україну, ненавидьте кацапів.