Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ФК Нива Вінниця
Added 14 Jul 2024

ФК Нива Вінниця

@NyvaVinnytsya
Number of subscribers: 436
Photos: 3,990
Videos: 160
Links: 261
Description:
Вболівальницька спільнота зелено-білих в Telegram 💚

👥 Number of subscribers

436
Average/Day:: +2
Average/Week:: -1
Average/Month:: +4

👁️ Average views per message

297
Average/Day:: 278
Average/Week:: 258
ERR: 68.12%

📊 Messages per Day

1
Last day: 0
Week average: 1.1
Average per day: 1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 419 26-03-08 07:09
Перемогу в спарингу над молоддю одеського «Чорноморця» прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко 📻🎤 Я задоволений роботою, яку виконують хлопці під час зборів. Тому все закономірно🎙️Юрію Миколайовичу, три новачки з клубу «U.C.S.A.» наша команда орендувала. Як вони себе показують?🎤 Петрук - однозначно гравець стартового складу. Ікаро – молодий футболіст із гарними перспективами. Думаємо, через певний час він буде якісним виконавцем. Васін – дуже молодий, йому лише 17 років, За його розвитком будемо спостерігати.🎙️Кілька гравців «Ниви» пішли з команди, натомість вже є підсилення. Як оцінюєте нинішній склад?🎤 Якщо б у нас зашилися Лотоцький, Євтіхов, був би здоровий Погорілий, то можна було однозначно вести мову про боротьбу за підвищення в класі. А ось поки маємо бойовий настрій, а гра в контрольних матчах радує. Розвиток є. Але все покаже сам чемпіонат.🎙️Сьогодні без забивного граючого президента «Нива» вразила кілька разів ворота суперників. Задоволені грою в нападі без основного голеадора?🎤 Артур Загорулько – це класний атакуючий гравець. Завжди кажу молодим хлопцям : вчіться у нього реалізовувати моменти, контролювати м’яч , приймати важливі рішення на полі. Для наших хлопців це хороший приклад і школа.Але наші виконавці потроху дорослішають, набираються досвіду. Вони мають брати на себе більше відповідальності в матчах. Отже, ми потроху рухаємося в цьому напрямку.🎙️Наступний спаринг з ким буде?🎤 На виїзді 12 березня гратимемо проти ФК «U.C.S.A.»
👁 457 26-02-05 20:01
Гру проти команди молодіжного складу «Ниви» прокоментував Юрій Ярошенко🛜🎤 Наша команда лише починає підготовку до сезону. Видно, що в функціональному плані є над чим працювати. Тим більше даються взнаки складні погодні умови та зміни у тренувальному планіМи планували дворазові тренування на добу, але проводимо переважно одноразові. Лише останні три дні ми попрацювали у дворазовому режимі. Відчувалася певна втома гравців від зборів, але це нормально.🎙️Як може вплинути на колектив перехід до іноземної команди  одного із лідерів – Бориса Лотоцького?🎤 З команди пішов також Олександр Євтіхов, він шукає клуб за кордоном. Це суттєві втрати. Подивимося, чи зможемо їх компенсувати.🎙️Юнаки сьогодні не змогли дати бій основній команді. Чи плануєте залучати когось з U-19 до «Ниви»?🎤 Ми вже залучаємо з U-19 4-5 футболістів. Будемо викликати й інших перспективних молодих хлопців🎙️На перегляд потенційні новачки вже приїздять?🎤 Так. Зараз у нас були чотири гравці на перегляді. Це гравці з професійних українських клубів🎙️Цієї суботи «Нива» гратиме в гостях з «Лівим берегом», одним із лідерів Першої ліги. Гра пройде у манежі?🎤 Планується, що так. «Лівий берег» – цікавий суперник. Нас очікує складний матч
👁 494 25-12-18 06:33
Гравець вінницької «Ниви» Антон Власенко підбив підсумки першої половини сезону🛜🎙️Антоне, чи задоволені Ви підсумками першої половини сезону?🎤 Підсумками задоволений. Але, якщо на початку чемпіонату ми не втратили б свої залікові пункти, могло бути ще краще!🎙️Чого не вистачило, щоб бути в групі лідерів?🎤 Тих самих очок на початку чемпіонату🎙️Чому не вдалося пройти в Кубку «Локомотив»? І взагалі про кубковий шлях🎤 Кубковий шлях в цьому році був непоганим. Але всі хотіли зайти ще вище! А саме з «Локомотивом» нам забракло зосередженості на останніх хвилинах зустрічі🎙️Який матч Вам особливо запам’ятався і вдався?🎤 Напевно, гра проти ФК «Лісне»! Чудовий матч проти дуже сильного суперника🎙️Подія року в футболі для Вас?🎤 Чесно, не можу сказати, що саме🎙️Останнім часом результати «Ниви» зросли. За рахунок чого?🎤 За рахунок того, що більшість гравців основного складу вже третій рік грають разом. Плюс є підсилення. Ось це все дає свої плоди🎙️Розкажіть про атмосферу в колективі і оцініть шанси «Ниви» у другій половині сезону🎤 Атмосфера чудова. Не хочу нічого говорити про шанси і забігати наперед. Але можу сказати точно, що будемо робити все можливе, аби перемагати в кожному матчі.
👁 476 25-12-12 06:17
Нападник вінницької «Ниви» Владислав Погорілий проаналізував підсумки першої половини сезону і окреслив перспективи🛜🎙️Владиславе, чи задоволені Ви підсумками першої половини сезону?🎤 Більше так, чим ні. «Нива» зростала як команда. Водночас гравці підвищували клас і індивідуально. Але завжди є, куди зростати і до чого прагнути! 🎙️Чого не вистачило, щоб бути в групі лідерів?🎤 Мабуть, стабільності в окремих матчах. 🎙️Чому не вдалося пройти в Кубку України столичний "Локомотив"?🎤 Не вистачило концентрації на останніх хвилинах. Не можу сказати, що кияни нас переграли чи рахунок вийшов по грі. Хоча загалом ми задоволені тим, що так далеко змогли просунутися по кубковій сітці. Кубкові матчі відрізняються від ігор чемпіонату України. Адже там один раунд ти граєш проти рівного за класом суперника, а в наступному вже можеш протистояти грандам українського футболу. 🎙️Який матч в 2025 році Вам особливо запам'ятався і вдався?🎤 Напевно, матч проти "Буковини", коли ми виграли 4:1, а мені вдалося оформити там хет-трик. Команда зробила мені подарунок, а я їй віддячив. 🎙️Подія року в футболі для Вас?🎤 Повернення «Ниви» на вищі місця в турнірній таблиці. А також те, що про нас почали говорити, як за команду. яка непогано грає та здобуває результат. 🎙️Останнім часом результати «Ниви», насправді, зросли. За рахунок чого? 🎤 Завдяки тому, що ми почали працювати як один механізм! 🎙️Розкажіть про атмосферу в колективі🎤 Атмосфера зараз - на найвищому рівні. Це завдяки вдалим результатам і покращенню в турнірній таблиці. 🎙️Оцініть шанси "Ниви" на другу половину сезону🎤 Маємо шанси боротися за вихід до Першої ліги.
👁 335 25-12-08 12:10
Вашій увазі пропонуємо інтервʼю з гравцем вінницької «Ниви» Олександром Євтіховим🛜🎙️Олександре, чи задоволені Ви підсумками першої половини сезону?🎤 В цілому задоволений. Хоча розчаровував початок чемпіонату. Саме тих залікових пунктів і не вистачило, щоб бути трохи вище у турнірній таблиці.Але, як відомо, погані коні рвуться зі старту. Тому ми набрали ходу вже по ходу чемпіонату, коли змогли підсилитися таким виконавцем, як Владислав Віталійович (Погорілий)🎙️ Чого не вистачило, щоб бути протягом всіх перегонів в групі лідерів? Лише зараз команда піднялася на четверту сходинку🎤 Забракло очок в матчах початку чемпіонату. Тому що по самій грі маємо йти значно вище у турнірній таблиці. Але у «Ниви» були проблеми щодо реалізації гольових моментів в першій частині розіграшу. Вже потім ми змогли це виправити і трохи набрали хід 🎙️ Чому не вдалося пройти в Кубку України «Локомотив» (Київ)?🎤 Не вдалося пройти «Локомотив» в Кубку, бо кияни виявилися сильнішими за нас, ось і все. Інтрига у цій грі трималась до останньої хвилини. Але суперник зміг вдало виконати штрафний і принести бажаний результат своїй команді. Ми, на жаль, не змогли цього зробити. 🎙️ Який матч особливо запам’ятався і вдався?🎤 Гра на виїзді з «Буковиною-2», бо в тому матчі змогли перервати безвиграшну серію і «кентяра» Влад Погорілий зміг оформити хет-трик в свій день народження.🎙️Подія року – ваша участь студентському чемпіонаті світу?🎤 Ні. Подія року – це перемога нашої команди над ФК «Лісне» – саме тоді, коли я був на чемпіонаті світу. «Нива» змогла перемогти лідера чемпіонату, котрий не зазнав жодної поразки, попри статус явного андердогу. Гадаю, виграли саме тому, що я в цей момент був в Китаї і не заважав команді на футбольному полі створити цю сенсацію🎙️Останнім часом результати «Ниви» зросли. За рахунок чого?🎤 Результати покращили завдяки кропіткій роботі, тільки і всього. Нашу гру у останніх матчах можна порівняти із поєднанням груші та горгонзоли. Одразу не всі зможуть зрозуміти справжній смак, але з часом це прийде!Ми змогли нарешті повірити в себе, у свої сили. У те, що дійсно можемо здобувати результат і грати у гідний футбол. Так би мовити, «атлант трохи розправив крила». Секрет успіху простий.🎙️ Розкажіть про атмосферу в нашому колективі🎤 Атмосфера зараз в команді чудова. У відпустку йдемо в гарному настрої. Водночас треба відпочити один від одного, бо півроку бачимо одні й ті самі обличчя… Хоча б хтось поголився, пофарбувався, щоб щось новеньке побачити в тих самих людях. Я, наприклад, вже три місяці не стрижусь.🎙️ Оцініть шанси «Ниви» у другій половині сезону.🎤 Сподіваємось, що в наступному році зможемо ще покращити результати, піднятися вище у турнірній таблиці та радувати цим наших відданих вболівальників. Бо вони заслуговують на це.
👁 262 25-11-24 06:15
Домашню перемогу в заключному матчі цього року прокоментував головний тренер вінницького «Ниви» Юрій Ярошенко🛜🎙️Впевнена домашня перемога, яка порадувала місцевих вболівальників. Але чи все пішло за планом у сьогоднішньому матчі ?🎤 В першу чергу, дуже сподобався перший тайм. В другому таймі десь почали «перегравати». Моменти, які були, потрібно було реалізувати і закривати гру. Але, нажаль, не вистачає у нас професіоналізму. Ми ще знаходимось….. Не хочеться казати «на любительському рівні», але не можна так відноситись до гольових моментів. І 2:0 це дуже «важкий» рахунок , але молодці. Подяка хлопцям, що забили третього мʼяча і заспокоїли гру. Ще й вилучення у суперника нас зіграло «на руку»Другий тайм мені не сподобався в плані організації індивідуальних дій та команди🎙️В другій частині чемпіонату команда явно прогресує. Але чи вдасться зберегти даний склад ?🎤 Це питання до президента. Звичайно, склад у нас ефективний. Ви вірно помітили, що гравці прогресують. Захисна лінія, середня ланка, атака…. Баланс є. Хотілось би зберегти даний склад, щоб оптимістично дивитись далі 🎙️Коли команда йде у відпустку і чи плануються зимові збори ?🎤 На даний момент планується перехідний етап. Потім будемо займатись , ще матимемо контрольну гру і в грудні і відпустимо хлопців на відпочинок. А в січні вже зберемось знову, 22-23 почнемо підготовку до завершення чемпіонату 🎙️Дуже добре виступає в цьому році команда U-19. Чи переглядаєте Ви звідти гравців для поповнення складу команди ?🎤 Звичайно. У нас дуже добре йде співпраця з молодіжною командою. Маємо 4 гравці в команді🎙️Яка ситуація з травмованими гравцями ?🎤 На даний момент маємо «повну обойму». Олександр Борячук багатенько пропустив, до того ж Іван Рябий дуже добре себе зараз почуває, тому ми і не міняли нічого. В цілому команда себе добре зараз почуває, чудова конкуренція на місце в стартовому складі
👁 272 25-11-18 06:09
Домашню поразку від «Скали 1911» з міста Стрия прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко🛜🎙️Сьогоднішній матч вийшов цікавим та інтригуючим, який не змусив вболівальників нудьгувати. Але команді не вдалось сьогодні набрати очки Як це можете прокоментувати?🎤 Дуже неприємно. Ми розуміли як діятиме суперник. Дуже прикра поразка, хотілось тут, в рідних стінах, взяти реваншДуже хороша атмосфера була в клубі, серед футболістів. Але, в першу чергу, я винен у плані визначення. Після Одеси я думав про певні зміни, і знову в цьому переконуюсь , що це моя помилка і вона привела до такого ось результатуХлопцям дуже вдячний. Супер, молодці. Хотіли змінити хід гри. Так, в меншості, але хотіли контролювати перебіг подій, і підходи дуже гострі були. Гарна була самовіддача футболістів, прикрі такі поразки. Але для команди, на майбутнє, це буде гарний приріст🎙️Мабуть Ви мали на увазі воротарську позицію…..🎤 Що я мав, те і мав (посміхається). Не буду вголос це розповсюджувати, але наголошую - це моя помилка і я її визнаю 🎙️В першому таймі, після вилучення, команда грала на контратакахАле вже в таймі другому перебудувались і намагались грати першим номером. Атакували навіть більше за суперника. Завдяки чому вдалось змінити характер гри? Які слова Ви знайшли у роздягальні для своїх підопічних, щоб переламати хід поєдинку ?🎤 Зараз команда виглядає дуже добре у функціональному стані , це видно неозброєним окомВ роздягальні ми говоримо, кажу«Хлопці, нам втрачати нічого. Потрібно дуже ризикувати. Вміти грати 1 в 1 як з мʼячем, так і без мʼяча»Гравці мене дуже добре почули. Друга частина гри мене дуже добре порадувала. Претензій до команди не маю🎙️Заміна Катеринки на Захарчука. Якби мали можливість відмотати назад, повторили б іі ?🎤 (глибоке зітхання) Можливо. Більше всього, що так🎙️Перед завершальним матчем чемпіонату, скільки у команді травмованих гравців станом на зараз ?🎤 З травмованих у нас лише Чигур. Отримав травму на тренуванні. Всі інші живі та здорові. Борячук в нормі, Євген Мороз відбуває дискваліфікаціюЄ інформація, що «Лісне» не поїхали на свій матч, тому у нас лишився останній матч в цьому році. Потрібно готуватись
👁 209 25-11-10 05:42
Нічийний результат з дублем чернівецької «Буковини» прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко🛜🎙️Останнім часом результати команди покращились, що помітно в турнірній таблиці та реакцією вболівальників. Сьогодні всі очікували на перемогу. Чого не вистачило задля переможного результату ?🎤 Забитого голу не вистачило. Для цього потрібно було знайти момент та його реалізувати. Тоді б гра розкриласьА так гості дуже добре оборонялись. У другому таймі в них було декілька моментів. Слава Богу ми не пропустилиНам не вистачало «іскорки», футбольної легкості. Десь, мабуть, ми себе трішки переоцінили. Але нічого, будемо відновлюватись та готуватись до виїзду. Зараз у нас щільний графік🎙️ Що можна очікувати під завершення сезону ? Які налаштування команди на останні матчі ?🎤 Звичайно ми дивимось в турнірну таблицю і хочемо виправляти це все. Але я знову наголошую, що стабілізація складу і та побудова гри, яку ми зіграли проти «Ужгороду» - це дуже важка праця, де в тактичному плані дуже добре потрібно працювати і функціонально бути готовимУ нас, на жаль, і Погорілий вибув на два дня, застудився. Також зміни в оптимальному складі були. Але це вже кінець сезону і десь фон втомленості дуже проявляється🎙️Ваша команда намагається високо пресингувати. Це було помітно у матчі проти «Ужгороду» і сьогодні зокрема. Це відбирає чимало фізичних кондицій. Як Ви намагаєтесь відновлюватись після такого щільного графіку ?🎤 Це вихідний, сауна, відновлювальні заходи. Також це індивідуальна програма відновлення для кожного гравця. На сьогодні у нас Власенку, Петленку, Чигуру в силу молодості цього відновлення й не вистачило. Плюс Погорілий. Тому я наголошую, що про стабілізаціюСьогодні ми маємо очко в доробок, але домашні матчі ми зобовʼязані вигравати. Ніяк ми не можемо порадувати наших вболівальників 🎙️В цьому сезоні так виходить, що результаті виїзні у нас кращі в іграх на натуральних газонах…..🎤 Знаєте, мабуть наші суперники також заглядають в турнірну таблицю і думають «О, «Нива» Вінниця»В нас є дуже добрий потенціал і коли ми в гарному функціональному стані, то дуже добре виглядаємо. І якщо сьогодні наголошувати, що ми володіли територіальною перевагою, то це дуже мало. Потрібно реалізовувати моменти, забивати голи
👁 365 25-10-30 15:05
Поразку в кубковій грі проти столичного «Локомотиву» прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко🛜🎙️ Юрію Миколайовичу, команда компактно зіграла в обороні, але не вистачило банального терпіння. Стандарт вирішив долю матчу. Що у Вас на душі ?🎤 Дуже неприємно. Але це футбол, він складається з помилок. Не вистачило тактичного уміння на кінцівку. Не розібрались з емоціями наші молоді хлопці🎙️Повернемось до першого тайму. Заміна Чигура, вона сталась через ушкодження чи це щось по грі ?🎤 Це наший молодий хлопчина, який в дитячо-юнацькому футболі показував гарну гру. Але переінтегруватись до дорослого футболу у нього якось важко виходить. Тому в цьому плані у нього було забагато помилок, як при відборі, так і при виході з оборони в атаку. Дійсно, ми могли добре виходити, але з такими простими діями він мав проблеми. Десь не вистачає йому досвіду, але карʼєра у нього складатиметься добре, я в цьому впевнений 🎙️Хочеться знову таки зробити комплімент Вашій команді за ту компактність в обороні. Вас вдавалось надзвичайно добре виходити в контратаку і переходити на половину поля «Локомотива». Перед грою це було Вашою установкою, зберігати дану компактність?🎤 Ну звичайно. Ми ж переглядали «Локомотив», грали проти них на зборах влітку, сильні та слабкі сторони. Ми мали гарний момент, але воротар Беліменко чудово виручив свою команду. Я говорив, що таких моментів не буде багато. Буде багато тактичної боротьби за територію, за мʼяч. Нам дуже добре потрібно керувати цими перестановками. Але, як бачите, хлопців не вистачило на кінцівку🎙️ Після вилучення суперника, «Нива» відчутно додала у своїй грі. Не вистачило часу, щоб довести матч до переможного кінця?🎤 Ми зробили заміни на атакуючі дії. Хотілось, звичайно, досягнути потрібного результату, але воно все «пішли в іншу сторону»
👁 221 25-10-26 14:08
Поразку від дубля житомирського «Полісся» прокоментував головний тренер вінницької «Ниви» Юрій Ярошенко 🛜🎙️Що сьогодні пішло «не по плану», що команда пропустила 2 швидких мʼячі ?🎤 Це концентрація гравців. Увага + стандарти. Ми говоримо, говоримо, а все там само лишаємось. Суперник гарний був, на його фоні видно як наші індивідуальні дії відбуваютьсяСьогодні було дуже добре, ми побачили перший тайм коли не включились в гру. А потім, коли отримали 2 мʼячі, почали в футбол грати. Це потрібно робити з першої хвилини🎙️У семи з тринадцяти матчів ми пропускаємо до 20-ї хвилини. Як з цим боротись ?🎤 Як індивідуальні, так і командні висновки потрібно починати робити з концентрації уваги. Хоча на теорії ми постійно про це говоримоЯк тільки ми на виїзді добʼємось позитивного результату, то вдома якось розслаблено граємо… І нас за це ставлять на місце. Суперник сьогодні нам проблем багато не завдав. Ми пропустили і не забили. Вони забили і не пропустили. Це говорить про клас команди 🎙️Який стан на даний момент у Владислава Погорілого?🎤 Дуже добре. Вчора на передматчевій розминці він попрацював, має гарний тонус. Нам його не вистачає. Він наче мотор, дуже добре підтримує хлопців