Source
Новинарня | У військовій частині Нацгвардії на Дніпропетровщині правоохоронці викр...
899 Views/Reach
2026-04-07 10:19
Message №87807
У військовій частині Нацгвардії на Дніпропетровщині правоохоронці викрили схему незаконних виплат “бойових” на майже 12 мільйонів гривень.Як інформує спеціалізована прокуратура в сфері оборони Східного регіону, повідомлено про підозру двом полковникам — колишнім командиру та першому заступнику командира однієї з військових частин НГУ в недбалому ставленні до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненому в умовах воєнного стану.За даними слідства, в березні 2025 року командир та його перший заступник здійснили виплати 164 військовослужбовцям за період з грудня 2024 року по лютий 2025 року додаткової грошової винагороди за виконання бойових (спеціальних) завдань з утримання взводних опорних пунктів, хоча в дійсності такі завдання не виконувалися.У результаті державі завдано збитків на суму понад 11,9 млн грн. Наразі стороною обвинувачення забезпечено повернення зайво сплачених коштів, кажуть у прокуратурі.До підозрюваних застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.