Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - NNSK ✙
Added 06 Dec 2025

NNSK ✙

@Nnsknews
Number of subscribers: 1 072
Photos: 3,440
Videos: 1,530
Links: 48,900
Description:
🇺🇦 Всі новини та реалії, де ми розкриваємо правду про події в умовах війни. 💡Наш канал не є офіційним джерелом, ми лише прагнемо оперативно та точно сповіщати населення Наш бот 🤖 @Nnsk_bot Запросити друга: https://t.me/+tVIDtXPtcCs0NjQ6
Source

NNSK ✙ | Останні ~10 днів рф майже не б’є по Київщині та енергетиці по країні (...

Telegram community logo - NNSK ✙ NNSK ✙ @Nnsknews
188 Views/Reach 2025-12-21 17:56 Message №56299
Останні ~10 днів рф майже не б’є по Київщині та енергетиці по країні (виняток Одещина, де удари зосереджені по порту, ППО та логістиці).Проте, це не «затишшя», а, на нашу субʼєктивну думку, - накопичення ресурсу ворогом. Враховуючиоцінки темпів складання безпілотників та з урахуванням наявних резервів, росія могла накопичити до 2000 БпЛА. Опираючись на середньостатистичну кількість дронів під час масованих атак, можемо припустити, що цієї кількості безпілотників вистачить на 3-4 обстріли, які будуть з невеликими паузами, максимум по 2-3 дні. Окрім того, ворог очікує на пониження температурних показників, а саме - морозів. Згідно прогнозів синоптиків, похолодання варто очікувати ближче до середини наступного тижня, коли стовпчики термометрів опустяться в середньому по країні до -5. Чому кацапи чекають морозів ? Один і той самий удар у мороз завдає в рази більше шкоди, ніж у теплу пору.Адже холод = проблеми з ремонтом: • обмерзання обладнання, • ризик для персоналу, • обмежений час роботи на відкритих об’єктах, • матеріали й техніка поводяться гірше на холоді.І, як наслідок, відновлення займає більше часу, а ефект удару - довший.І що не менш важливо, психологічний тиск на цивільних - максимальний. Адже у мороз: - більше людей вдома, тому більший психологічний ефект,- темрява + холод = відчуття безпорадності, на яке вони «ставлять». Ми це вже проходили.Темрява була - і світло поверталось.Холод приходив, але ми вистояли.росія воює страхом,а ми залишаємось людьми.Навіть коли важко, Сили оборони не опускають рук, енергетики продовжують працювати, а ми з вами залишаємось на звʼязку 24/7. Кацапи можуть вимкнути світло. Але не нашу волю.Підписатись ✙ | NNSK ✙