Source
Niksol.com.ua | Всім привіт. Щойно приїхав з турніру по Короповій ловлі з водойми Карп...
429 Views/Reach
2024-10-28 09:29
Message №1014
Всім привіт. Щойно приїхав з турніру по Короповій ловлі з водойми Карпич.Формат: 10 крупних риб, але в звязку з холодною погодою, змінили на 7 риб, так як боялися що можуть не закрити таблиці. Залік з 4х кг.Сектор 1 дамба.В якості корму вирішив використовувати програму Squidnik, хоча на Карпичі дуже гарно працюють наші бойли Krill, проте для хололної пори, вони вже затяжкі, жирніші й менш єфективні, а Squidnik легше розчинні, ароматніші, та як показують останні звіти, гарно прпцюють, тому вибрав Squidnik. .Одного бойла замало , тому наступним інгредієнтом була варена конопля, крушений бойл та багато ліквіду Squidnik щоб попитати дно озера. Але, в якоїсь флет суміші всеж той улюблений кріль. Method mix Krill. Він легкий, розсипчастий, активний та ароматний. Завсім не насищає рибу, але гарно манить. Відверто скажу та признаюсь, великої практики та досвіду в трофейному карпфішингу я не маю, тільки йду до цього, а ось в Method ловлі вже понад 10років, тому обираю ловити на Flat та перевіряю окремо класику з вареним насадочним бойлом 20-24мм. Отже варений бойл стоїть довго та відгуку риби не має, а ось на Flat та Wafters покольовки до 1 години як в день так і вночі. Обираю тактику перебирати рибу дрібною насадкою, та заповнювати таблицю найбільшею. Так і працюємо. Вдень стоїмо, риби не має, на докорм спомба чи кобри не реагує, проте вніч, хоч годинник звіряй. 4-5 риб завжи ж. Промаркерившись визначили три виражені точки, і з них, працювали. За кормом риби взяли мало, а ось біля корму 2-3м або в кормі клювала активно.За три доби у нас витрачено 18кг вареного і 8кг коноплі, 2 бутилки ліквіду. 3кг метод міксу.Три доби ми йшли попереду, але нас постійно піджимав сектор 5, і врешті решт, за 4 години до фінішу вони зловили коропа 17+ тим самим обійшли нас трохи більше як на 3кг. Знаючи що вдень риби у нас не буде, ми дуже сильно розчарувалися, прям були спустошені.. Це не мов, будувати три дні картковий дім, і ось остання картка, і все рухнуло, уявляєте? Для нас ця дуже прикро, руки упустилися, але надія є, а здравий розум, статистика каже що не буде діла... Домучали до фішішу, не шуміли, тримали вудки трохи довше перезакид по 2години, але ні... 2 місце Фініш...Вже вдруге програємо. Перший раз на турнірі Dragon 1 кг, а на закритті 3кг...Висновок: корм працює 100% рекомендую.Тактичні рішення потребують переосмисленню та можливих перебудов. Як сказали дуже досвідчені сусіди та багаторазові чемпіони Карпмяа, що ви молодці, все зробили вірно, а велика риба це випадок...Як вважаєте ви? Пишіть в коментарях свої поиклади, поради, звіти з ваших рибалок, спостереження, та відгук про нашу продукцію. Щіро дякую що ви з нами🤝!