Source
Наші Гроші | Я чому розповідаю про ритуальні підряди обленерго на технологічні втра...
2 270 Views/Reach
2026-03-01 11:46
Message №2968
Я чому розповідаю про ритуальні підряди обленерго на технологічні втрати електроенергії. В них хоч і невелика маржинальність (кілька відсотків різниці між "РДН" і реальною ціною закупівлі на "РДВ"). Але це гарантовано прибутковий бізнес в великих обсягах. До того ж пов'язаний з НЕрозкриттям інформації «а скільки ж справді було тих втрат, що їх треба оплачувати». Єсть у мене ощущєніє, що там як і у облгазів можна прикурювати на лівих показниках лічильників у змові з якимись покупцями, які ладні заплатити за неспожиту енергію нашими грошами...Відтак ці підряди завжди забирають компанії, пов’язані зі справжніми власниками того чи іншого обленерго, і заступів на чужі території фактично не буває, щоб не розпалювати нове коло ворожнечі, яка привертає зайву увагу до багатомільярдних історій.Згадайте які заруби були при Кучмі, коли він силком розпихував різних олігархів по акціонерам облів. Щоб вони жили мирно. А то доходило до того, що мєнти підкидували Григоришину пістолет і кокаїн від Суркіса. Реально не шучу, це історія 2002 року, це було в Україні порівняно недавно... Яке ж я старе))))