Source
Наші Гроші | Верховний Суд постановив, що турецька фірма «Onur» має спробувати ще р...
2 330 Views/Reach
2026-02-25 09:57
Message №2958
Верховний Суд постановив, що турецька фірма «Onur» має спробувати ще раз забрати у Держвідновлення 1,1 млрд грн за дорогу Одеса-Київ, нібито відремонтовану ще до вторгнення. Тоді був великий скандал, бо виявилось що чиновники Укравтодору підтасували тендер під «онурівців». Тендер продовився на гроші європейських банків, тож в розслідування включилось навіть НАБУ. Але європейці якось швидко втратили інтерес до цієї історії, щоб не привертати зайвої уваги до скандалу. Тому вони просто повідомили, що не фінансуватимуть той ремонт. І попросили відсторонити від торгів за їхні гроші чиновників Кубракова. Тож і справа НАБУ тихенько лягла на полку. Але турки не здались. Вони зробили частину ремонту і ще до війни пішли в суд – мовляв, нічого не знаємо, оплачуйте нам. Укравтодор Кубракова тоді взяв і заплатив 347 млн грн, не сильно пручаючись. І коли прийшла велика війна – турки подали новий позов, мовляв, хочемо ще 1,1 млрд грн, ось у нас і справка є, що ми там наробили того всього. Спочатку турки виграли першу інстанцію, але потім Кубракова знесли, і нове керівництво Держвідновлення почало упиратись в суді. І виграло апеляцію! Тобто держава не мусила платити той мільярд тільки тому, що колись Зеленський гастролював в турецькому готелі «Онура». Але недовго музика іграла. Турки добігли до Верховного Суду і той розпорядився знести рішення апеляції, яке було не на користь «Онуру». Тож тепер апеляція має розсудити наново. І шанси що вона розсудить так само як і в перший раз – дорівнюють нулю. Бо є ж верховне рішення про те, що апеляха має провести додаткову експертизу у рувінських експертів. У яких я не помню жодної експертизи супереч інтересам «великих крадівельників» і дружбанів президента.Ти ніхто, якщо ти ніхто. І ти всьо, якщо ти ого-го))))