Source
Наші Гроші | В цьому тексті я не стібався над справою про яйця по 17, яка роками по...
3 300 Views/Reach
2025-02-05 08:42
Message №2064
В цьому тексті я не стібався над справою про яйця по 17, яка роками потужно лежить в НАБУ і чекає незламних експертиз про ціну сельдерея на початку вторгнення. Я тут про дрони, які за наші з вами гроші роблять багатими і кінопродюсерів, і друзів президента, і урядовців. А НАБУ пєчально спостерігає за процесом і навіть не арештовує нікого. Бо війна. Да.Але я до соплєй вєжлівий і конструктивний. І тому в тексті навіть наводжу приклад, де НАБУ може швидко показати результат на топ-рівні і саме по темі війни, по якій вони до сьогоднішнього дня взагалі нікого не чіпали (навіть СБУ і ДБР знаходять бариг на крові, а детективам все ніяк не вдається). Це історія про 23 млрд грн, які Умєров віддав Дейнеці, щоб злити на польського посередника. Виявляється, що насправді це історія вже на 60 млрд. Бо коли поляки рік тому кинули «Агенцію оборонних закупівель», зірвавши поставку снарядів, Умєров відразу почав накачувати грошима прикордонників для контрактів з цією конторою. Тому у детективів є шикарна нагода взяти всі(!) контракти з поляками і порівняти їх з іншими контрактами на боєприпаси, які в 2024 році укладали інші замовники в Україні.Я розумію, що військова таємниця. Подробиць нам знати не можна. Але що поганого буде, якщо ми дізнаємся ЦІНУ ЗА ОДИНИЦЮ снарядів та мін, та ВІДСОТОК виконання поставки? Не треба казати скільки саме боєприпасів привезли- не привезли. Просто відсоток. І ціну за одну міну чи снаряд. Не треба розповідати про виробників тих боєприпасів. І так зрозуміло що то імпорт. Плюс зразу можна дослідити хто в Міноборони і які доручення давав на закупівлі «АОЗу». І коли давав. І коли гроші давав. Я тоді хочу подивитись на всіх оціх піар-асів, що зараз розповідають страшні вєщі про кляту Безрукову і як Жумаділов з Ісмаілом зараз миттєво все поправлять.