Source
НСЗУ | Для чого потрібен електронний підпис для авторизації в Кабінеті пацієн...
5 300 Views/Reach
2026-04-08 16:00
Message №2851
❓ Для чого потрібен електронний підпис для авторизації в Кабінеті пацієнта та де його взяти?💻 Доступ до персональних даних – це завжди про безпеку. Саме тому для авторизації в Кабінеті пацієнта вам знадобиться електронний підпис. Пояснюємо, для чого він потрібен і як його отримати.Електронний підпис – це один зі способів ідентифікувати (тобто підтвердити) вашу особу онлайн при вході чи реєстрації в ЕСОЗ через кабінет пацієнта. Також він необхідний для підпису при зміні ваших персональних даних, поданні декларації чи інших дій, які потребують юридичного засвідчення. Таким чином, е-підпис використовують зокрема з метою:🔹ідентифікації особи;🔹захищеного доступу до ваших персональних даних;🔹 підписання електронних документів — наприклад, декларації з сімейним лікарем.🔑 Отримати електронний підпис можна у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів – наприклад, це можна зробити через ваш онлайн-банкінг, сервіс Дія, у податковій або інших акредитованих центрах.🔗 Повний перелік таких центрів – за посиланням: https://czo.gov.ua/ca-registry Інформаційний партнер комунікаційної кампанії щодо кабінету пацієнта — Програма розвитку ООН в Україні за підтримки Швеції.