Source
НСЗУ | Досі побутує думка, що за допуск в реанімацію потрібно платити. ✅Наспр...
5 200 Views/Reach
2023-06-16 19:05
Message №1524
Досі побутує думка, що за допуск в реанімацію потрібно платити. ✅Насправді, реанімації є відкритими для родичів чи знайомих пацієнтів. Вільний доступ дозволило Міністерство охорони здоров’я ще у 2016 році 📌Лікарня має забезпечити право на допуск до пацієнта будь-якого віку - цілодобово та сім днів на тиждень. 📌Відвідувачем може бути будь-хто, незалежно від родинних стосунків. ❌Тож інформація про те, що за допуск в реанімацію потрібно платити - не відповідає дійсності. ❓Що робити, якщо не пускають до відділення інтенсивної терапії або вимагають за це гроші❓✔️Пояснити лікарю, що він порушує наказ МОЗ № 592 від 15 червня 2016 року ✔️Якщо це не допомагає - звернутися до керівника медичного закладу з письмовою заявою. ✔️Якщо питання все ж не вирішується - телефонуйте до контакт-центру НСЗУ 16-77.–Ініціатива "Гарантовано!" реалізується Пацієнти України у партнерстві з Міністерство охорони здоров'я України і Національної служби здоров'я України та за підтримки Проекту USAID Ukraine - USAID Україна ".