Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Поліція Рівненщини
Added 30 Jul 2021

Поліція Рівненщини

@NPU_Rivne
Number of subscribers: 6 326
Photos: 37,000
Videos: 1,130
Links: 4,840
Description:
🇺🇦Telegram-канал Головного управління Національної поліції в Рівненській області 🇺🇦 Вебсайт: https://rv.npu.gov.ua/ Facebook: https://www.facebook.com/police.in.Rivne.region Instagram: https://instagram.com/rv_police?utm_medium=copy_link

👥 Number of subscribers

6 326
Average/Day:: +4
Average/Week:: +10
Average/Month:: +111

👁️ Average views per message

913
Average/Day:: 1,370
Average/Week:: 945
ERR: 14.43%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 3
Week average: 1
Average per day: 0.5

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

#Наші_Герої💔«Могла бути жива братська могила», — стрілбатівці з позивними Солома та Беркут після масованого обстрілу позиції Бійцям вдалося вибратися через дивом утворений в бетонній плиті отвір. Обоє поліцейських кажуть: це їхній другий день народження.👮🏻‍♂️36-річний старший лейтенант поліції долучився до лав стрілецького батальйону з посади інспектора сектору реагування. Його побратим із позивним Беркут був офіцером служби освітньої безпеки.Обох зацікавив напрям операторів безпілотних літальних апаратів. Відтак після закінчення короткострокових курсів разом вирушили на передову.«Основна наша задача — це розвідка. Ми передаємо зображення на командний пункт. І тоді по ньому можуть працювати і мінометка, і наші fpv-дрони. Сучасна війна така, що лідирують саме дрони», — розповідає боєць на псевдо Беркут.Стрілбатівці кажуть, що це дуже відповідальна робота, потрібно запам'ятовувати багато інформації та гарно орієнтуватися у просторі.Хлопці розповідають, що найбільш страшною є дорога на позицію та з позиції, а в самому підвалі спокійніше, ще й коли поруч живе 🐈кіт:«Їжею ділилися з котом порівну. Він був нашим антистресом, ще й ноги зігрівав уночі». Одну зі своїх ротацій поліцейські називають другим Днем народження:«Нашу бронемашину підбив ворожий дрон, коли ми їхали міняти хлопців. Всі швидко вискочили з машини та забігли до підвалу. Але на вході нас чекав дрон, який спускався дедалі нижче. Відступати було нікуди. Орієнтовно чотири fpv розірвалися у приміщенні…». У густій пилюці чулися крики та стогін. На щастя, тяжких поранень вдалося уникнути: усі отримали контузію, гематоми та забої.«У мене уламок застряг у підошві берця й стопу не зачепив. У Беркута — влучив у мобільний телефон, який був у кишені штанів, тож уберіг ногу від поранення», — розповідає Солома.Коли все затихло, почали вибиратися. Проте вихід був заблокований бетонними плитами. На щастя, в стелі однієї з таких плит був отвір.«Це була б жива могила, якби у нас не вийшло вибратися самим. Нас могли б не знайти, щоб забрати звідти», — каже Солома.Евакуації довелося чекати 7️⃣ днів, адже через несприятливу погоду дістатися до позиції було неможливо. Всі речі та продукти згоріли під час артобстрілу, тож із кожним днем бійцям ставало дедалі важче.«Коли ми нарешті дісталися до безпечної зони та вийшли з броньованої машини, наш побратим на позивний Кіт так і сказав: «Пацани, я хочу заплакать!». А черговий додав: «Хлопці, запам’ятайте: це ваш другий день народження», — пригадує Солома.Нині бійці проходять реабілітацію на Рівненщині. ❤️‍🩹Солому з нетерпінням чекала дружина, 6-річний синочок та 3-річна донечка. Беркута — батьки та кохана дівчина. 🙏Головне бажання обох — Перемога України, а також, щоб люди жили у спокої та мирі.#поліція_на_війні
На Київщині викрито організовану групу, яка експлуатувала громадян під прикриттям реабілітаційного центру, - НацполіціяОрганізував кримінальну схему керівник громадської організації. До протиправної діяльності він залучив співзасновника цієї ж ГО як свою «праву руку», трьох осіб, які виконували функції наглядачів-охоронців, а також ще дев’ятьох людей. Потерпілих насильно поміщали до псевдореабілітаційного центру, обмежували їхню свободу пересування та спілкування. Шляхом постійних погроз, психологічного насильства та систематичних побоїв їх примушували до обробки земельних ділянок, будівельних робіт, заготівлі деревини тощо. Крім цього, зловмисники силоміць вводили людям седативні препарати. За використання примусової праці «рабовласники» систематично отримували гроші від замовників.Поліцейські встановили, що під виглядом надання допомоги особам з алко- та наркозалежністю фігуранти незаконно утримували 58 людей. ▪️У ході документування злочинної діяльності правоохоронці врятували 16 потенційних жертв торгівлі людьми, серед них один – неповнолітній. Наразі їм надається необхідна допомога.👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
Більшість у ці лютневі дні говорить про любов і її прояви, тож скажемо і ми. ❤️‍🩹Адже знаємо про неї дещо більше, аніж зазвичай уявляють. На війні це почуття змінюється: втрачає форму, перестає бути словами і переростає у щось сильніше – те, що керує нами знову і знову. Така любов не потребує пояснень, бо проявляється у вже звичних речах і рішеннях: у готовності прийти на допомогу побратимові попри надто високий ризик, у пошуку домівок для покинутих хвостатих друзів, у допомозі цивільним з евакуацією у прифронтових містах. Цей список можна продовжувати і продовжувати: любов у різних формах – але щоразу це вона. Бо без любові до цієї країни, до кожного клаптика її землі, до людей, яких захищаєш і з якими стоїш пліч-о-пліч, неможливо було б витримати такий темп і таку тривалість. Саме вона тримає, коли накриває втома, і вона мотивує знову продовжувати цю боротьбу. У кожного свій спосіб говорити про важливе – у нас він такий. І якщо тобі це відгукується – чекаємо у «Люті».#поліція_на_війні👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
👁 1,570 26-02-07 13:28
📍 Унаслідок ворожої атаки рф на Рівненщину один чоловік загинув та двоє постраждали: правоохоронці документують наслідки обстрілу‼️ Поліцейські вкотре наголошують: не нехтуйте сигналом повітряної тривоги та обовʼязково перебувайте в укриттях!Сьогодні, 7 лютого, ворог активно обстрілював Україну ракетами та безпілотниками. Рівненська область не стала виключенням: зафіксовані влучання у обʼєкт критичної інфраструктури, багатоквартирний та два приватні житлові будинки. Пошкоджено автівки.Унаслідок влучання ворожого обʼєкту у власну оселю постраждали 40-річний батько та 19-річний син. Обох госпіталізували до лікарні.Також відомо про загибель чоловіка в обласному центрі.На місцях прильотів злагоджено надають необхідну допомогу працівники усіх силових структур та органів влади. Розгорнуто пункти обігріву, де кожен може зігрітися, випити чаю, поїсти, отримати кваліфіковану допомогу від психологів поліції, підзарядити гаджети та звернутися із заявою до поліції про пошкодження майна.Рятувальники загасили пожежу. На місці події працюють співробітники СБУ регіону й прокуратури у співпраці із слідчо-оперативною групою Рівненського РУП й ГУНП, криміналістичною лабораторією та вибухотехніками, які вилучають уламки ворожих обʼєктів.☝️ Нагадуємо: не знімайте роботу сил оборони; у разі виявлення підозрілих предметів не наближайтеся, не торкайтеся їх та негайно повідомте на спецлінію 102, 101 або 112.🌐 Сайт / Facebook / Instagram 🌐
👁 1,330 26-02-05 16:30
☝️Представники Центру з розшуку безвісти зниклих осіб за особливих обставин та міжрегіональної групи спілкувалися із рідними військових у Володимирці‼️До уваги громадян: 27 лютого у спеціалізованому центрі розшуку участь у прийомі громадян візьме представник Міжнародного Комітету Червоного Хреста. В подальшому таку консультацію можна буде отримати в останню п'ятницю кожного місяця.📍На зустріч, яка відбулася учора, 4 лютого прийшло понад півсотні громадян.🔽Участь у заході взяли представники Уповноваженого ВРУ з прав людини в Рівненській області, Уповноваженого з питань безвісти зниклих осіб МВС України в Рівненській області, Управління ветеранської політики Рівненської ОДА, ОК «Захід», МКЧХ та СУ.🔽Учасники обговорили порядок дій у разі зникнення безвісти рідного, надання відповідного статусу, проведення ДНК-експертиз тощо.📌Нагадаємо, прийом громадян здійснюється представниками Центру щоп’ятниці з 9 до 13 години у приміщенні ГУНП в Рівненській області.☎️Телефон гарячої лінії: (067) 790 28 00.
👁 7,880 26-02-04 17:09
🤗 Найміцніші обійми ручками маленької донечкиРівненський стрілбатівець на псевдо Яник у червні 2025 року вирушив на один з найгарячіших напрямків Донеччини. Допоки оператор БпЛА нищив ворога, його донечка Анютка казала перші слова та робила упевнені кроки. Ці важливі миті боєць міг бачити лише на відео, які надсилала дружина…10 листопада Яник потрапив під ворожий обстріл. Отримавши тяжке поранення, його терміново евакуювали до одного з госпіталів Києва. Боєць переніс кілька операцій та певний час пересувався на кріслі колісному. У лікарняній палаті, поруч із дружиною, поліцейський найбільше мріяв про зустріч з донечкою та її міцні обійми.Згодом стан Яника покращився. Попереду на нього ще чекає операція та курс реабілітації, однак лікарі дозволили повернутися додому.💐 Стрілбатівець придбав букети для своїх найрідніших дівчаток та іграшкового зайчика для Анютки. І ось довгоочікувана мить… Двері оселі відчиняються, а донечка не стримує радості: скаче, плескає у долоньки та вигукує таке щемливе «тато» 🥹 Потому доця міцно обіймає татуся своїми маленькими ручками...🙏 Мріємо, аби українські діти не знали більше болю розлуки. Робимо усе, аби наблизити омріяну Перемогу! 🇺🇦
💪 Рівненські вибухотехніки вкотре вирушили розміновувати незламну ХарківщинуАби надати настанови та слова підтримки, із трьома поліцейським зустрілися начальник поліції області Віктор Шанський та керівник управління вибухотехнічної служби Валерій Крутой.Від вашої зосередженості, холодного розуму і професіоналізму залежить життя побратимів та мирних людей. Ви не маєте права на помилку, тож бережіть себе, довіряйте навичкам і пам’ятайте — ми віримо у вас і чекаємо на повернення. Обов’язково живими та неушкодженими », — наголосив Віктор Шанський.☝️ Для досвідчених Миколи Омельчука та Сергія Мічуди це вже четверте відрядження на деокуповані території у складі зведеного загону НПУ. Вдома на них завжди чекають кохані дружини та найкращі дітки: у Сергія їх двоє, а Микола — багатодітний татусь. 🤝 Новачок Владислав Бондар їде у свою першу ротацію. Однак, впевнений, що поруч з такими професійними колегами зможе вдосконалити свої навички та здобути безцінний практичний досвід.🙏 Чекаємо вашого повернення!
👁 1,150 26-01-31 16:57
⚡️В умовах тривалих відключень електроенергії люди дедалі частіше користуються альтернативними джерелами живлення. Одним із найпоширеніших рішень стали зарядні станції.Щоб їхнє використання було безпечним, дотримуйтеся базових правил:▪️Не залишайте станцію підключеною до розетки під час відключення електроенергії.▪️Ніколи не використовуйте кабель із двома вилками для підключення станції до електромережі будинку.▪️Слідкуйте за рівнем заряду та не зберігайте повністю розряджену станцію в холодному приміщенні.▪️Дотримуйтеся температурного режиму: оптимальна температура роботи – близько +20 °C, мінімально допустима – близько –10 °C.▪️Захисна сумка призначена лише для транспортування, тому не використовуйте та не заряджайте станцію, коли вона в сумці.▪️Перед підключенням приладів перевіряйте технічні характеристики станції та не перевищуйте допустиму потужність навантаження.➡️Про безпечне використання інших альтернативних джерел живлення розповідали раніше.Дотримуйся базових правил використання зарядних станцій. Вмикай безпеку!🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
👁 1,090 26-01-31 07:54
📍 У Рівненському районі збив на смерть пішохода та втік з місця ДТП: поліцейські оперативно встановили водія кросоверу ☝️ Викрити зловмисника вдалося завдяки тісній та кропіткій праці працівників карного розшуку, кримінального аналізу, оперативних служб, слідчих та криміналістів. Наразі фігурант перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.До поліції вчора, 30 січня, близько 08:30 повідомив 59-річний чоловік, що на автодорозі поблизу села Шубків виявив тіло невідомого. Слідчо-оперативна група за характерними травмами дійшла висновку, що 25-річний житель села Нова Українка загинув унаслідок ДТП. Крім того, на місці події виявили уламки від транспортного засобу.Після кількох годин збору аналізу, аналізу обставин, опрацювання відео-записів та пошуку можливих свідків поліцейським вдалося встановити всі деталі трагедії та особу водія.Так, 29 січня, близько 20 години 26-річний мешканець Тернопільскої області, керуючи автомобілем Jeep Cherokee допустив наїзд на пішохода. Однак замість того, щоб зупинитися та надати допомогу, водій залишив місце ДТП.У подальшому правоохоронці встановили, що кермувальник навіть намагався приховати сліди злочину: орієнтовно через годину після автопригоди зловмисник зателефонував на спецлінію 102, вказавши свої неправдиві дані, та повідомив про викрадення позашляховика. А вранці здійснив ще один дзвінок, що нібито знайшов автівку. 26-річного чоловіка у процесуальному порядку затримали, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Фігуранту повідомили про підозру.Транспортний засіб зі слідами ДТП вилучили.Санкція статті передбачає від 3️⃣ до 8️⃣ років позбавлення волі.🌐 Сайт / Facebook / Instagram 🌐
👁 1,030 26-01-29 16:00
#Наші_Герої🙏 Евакуював поранених і загиблих, тримав позиції та ледве сам не загинув: героїчна історія бійця стрілецького батальйону на псевдо Пупс☝️ Життя 29-річного капітана поліції було врятоване щонайменше тричі. Осколок від розірваної міни, на яку наступив побратим, влучив у шолом. Через контузію, помилившись підвалами, він уникнув міни, яку скинув ворог. А добираючись до позиції, вдало пройшли мінне поле, про яке не знали. Поліцейський закінчив військовий ліцей, а у 2018 році — Національну академію внутрішніх справ, після чого приступив виконувати обов’язки на посаді працівника карного розшуку Рівненського РУП.У червні 2024 року разом із товаришами долучився до стрілецького батальйону. Уже за рік підрозділ вирушив на передову: спочатку на Торецький напрямок, а потім — Костянтинівський, де у складі піхоти виконували різні бойові задачі.🙏 Пупс каже, що найбільше йому запам’ятався перший вихід на позицію — тоді він буквально дивився смерті у вічі.Бійцям поставили завдання евакуювати загиблого та зачистити посадку. Коли ж дістались локації та несли тіло, поліцейських засік ворог та почав усе прицільніше накривати мінометним вогнем. Старший групи прийняв рішення підтягнути тіло якомога ближче та відходити, адже тут могла бути просто братська могила:Я заплутався в єгозі та впав. Неподалік ворог кинув міну, тож був змушений трохи перечекати. Коли ж піднявся — нікого уже не було. По рації теж ніхто не відгукувався. Почав відходити до підвалу, де ми мали всі зустрітись. Однак, був дезорієнтований та зайшов не в ту хату. Через кілька секунд спочатку дрон, а потім міна завалили той підвал. Перша думка — нема хлопців… Пупс кинувся розгрібати завали, втім одразу ж був помічений ворогом — дрон вже летів на нього:Я ледве встиг вскочити через вікно будинку та сховався за цегляною стіною: від удару fpv вона повністю засипала мене. Тоді подумав — тут мені кінець… Проте боєць не здався, зумів вибратися та під покровом пилюки й градів вдалося дістатися своїх позицій. Дорогою разом із КОРДівцями ще й евакуювали пораненого побратима, який стікав кров’ю. Також складна була іще одна ротація хлопців: побратим на псевдо Мастор наступив на міну та тяжко травмував ноги. Разом із бійцем на позивний Циганом надали допомогу та наступного дня дотягнули його на евакмашину.Коли міна зірвалась, осколок поцілив мені в голову: шолом врятував. Значить ще маю пожити », — посміхається капітан поліції.Пупс переконаний, що Бог їх оберігає:Вчотирьох йшли на позицію. Обрали трохи інший шлях, адже там була гарна посадка. Коли дістались місця призначення, побратими сказали, що то було мінне поле… І як ми залишились неушкодженими — досі не розумію… На цій позиції бійці затримались довше, тож побратими дронами почали скидати воду й продукти. Відтак, ворог одразу засік та почав збивати усі літальні апарати з провізією:Тиждень сиділи без води і їди… Зливали залишки води із кришок — буквально по ковтку. І банка тушонки на сімох… У такі моменти по справжньому переоцінюєш звичайні прості речі… Зараз капітан поліції після оперативного втручання на нозі проходить реабілітацію.🤍 Серце Пупса вже зайняте, тож у планах одружитися, мати сім’ю та обов’язково під мирним небом 🇺🇦#поліція_на_війні