Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 360°
Added 14 Jul 2024

360°

@NOVUNU_360
Number of subscribers: 169
Photos: 6,600
Videos: 2,290
Links: 8,180
Description:
Новини про політику, економіку, світові тренди, цікава аналітика і звичайно багато гумору, який не покажуть по ТБ🙂 Просто про складне і цікаво про звичайне 👍 ✅ Замовити рекламу тут 👉 @kilinichvadym Запрошувальне посилання: https://t.me/NOVUNU_360
Source

360° | Наступальні дії ворога на Сумщину були очевидними. Але не для деяких н...

Telegram community logo - 360° 360° @NOVUNU_360
23 Views/Reach 2025-05-30 09:20 Message №10535
Наступальні дії ворога на Сумщину були очевидними. Але не для деяких наших командувачів. Робити все в останню мить - схоже, наш девіз.У прикордонні Харківщини (вовчанський напрямок першочергово) ситуація дуже важка. І в першу чергу через те, що довгий час до тієї ділянки не приділялося достатньо уваги.Коли на Вовчанському напрямку основу оборони складала всього одна мотопіхотна бригада та окремі батальйони ТРО - то очевидно, що ворог цим рано чи пізно скористається.Те, що довго трималося, зараз ворог починає тупо обходити. Як ми тільки перемикаємо увагу на фланги - йдуть фронтальні піхотні штурми в стилі "таргани з усіх щілин".У підсумку - успіхи у ворога є і на флангах, і у фронтальній частині рубежа оборони.І це одночасно з масованим ворожим наступом на Донеччині.Чесно сказати, мені важко говорити про якісь перспективи в обороні. Дай боже, вдасться втримати Констаху та Покровськ. Це і буде головним маркером спроможності.Але які ресурси у нас після цього залишаться - невідомо. І чи вдасться це зробити - також невідомо.Коли замість поганого рішення приймаються найгірші - це вказує на те, що щось потрібно змінювати.Ну не може бути ручного управління на рівні взвод/рота з боку команудючих оперативно-тактичного рівня. А деколи - і оперативно-стратегічного🫠Немає делегування = немає довіри. Якщо командувач не вміє делегувати та довіряти - потрібно замислитися над його компетенціями.Хочеться ще багато чого написати, але не буду. Не хочу згущувати фарби. Все не так погано, але і не добре точно. Просто багато чого можна було б запобігти завчасно. Або хоча б зменшити негативний вплив.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦