Source
Поліція Миколаївщини🇺🇦 | У Миколаєві вшанували пам’ять загиблих внаслідок російського ракетного...
902 Views/Reach
2026-03-29 08:55
Message №15955
У Миколаєві вшанували пам’ять загиблих внаслідок російського ракетного удару по будівлі ОВАСьогодні, 29 березня, у Миколаєві біля зруйнованої будівлі обласної військової адміністрації містяни, представники влади, поліцейські, рятувальники, військовослужбовці та родини загиблих вшанували пам’ять 37 працівників облдержадміністрації та інших цивільних осіб, які загинули внаслідок російського ракетного удару. Заступник начальника обласного главку поліції Олексій Попков разом із учасниками заходу до четвертих роковин трагедії хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до руїн будівлі.29 березня 2022 року близько 08:45 у Миколаєві внаслідок влучання російської ракети в дев’ятиповерхову адміністративну будівлю було зруйновано центральну секцію з дев’ятого по перший поверхи. Упродовж п’яти днів правоохоронці та рятувальники проводили пошуково-рятувальні роботи: розбирали завали, шукали постраждалих і тіла загиблих, ліквідовували наслідки трагедії.👮♂️Сайт|Facebook| Insta|YouTube