Source
Mind of Zwiebel | Хочу якийсь час побути наодинці в режимі офлайн, без жодного спілкуван...
41 Views/Reach
2025-03-20 08:10
Message №2437
Хочу якийсь час побути наодинці в режимі офлайн, без жодного спілкування і будь-якої взаємодії з кимось, провести певний час наодинці з самим собою.. Можливо на каналі будуть з'являтись якісь дописи, які я публікуватиму за допомогою бота. Там я ділитимусь думками і настроєм, не заходячи в телеграм, а значить нічого не читатиму і не відповідатиму - такий собі односторонній зв'язок.На період моєї відсутності запускаю флешмоб "Запитай Цвібеля". Суть проста: за допомогою бота @anonimka_zwiebel_bot ви задаєте будь-яке питання, а я потім на нього відповідаю максимально чесно і відверто. Оскільки я якийсь час не буду виходити на зв'язок, то прочитаю всі питання дещо пізніше, ну і відповіді також будуть пізніше. Але так навіть ще цікавіше, правда ж?А ще ви можете взяти участь в аукціоні і позмагатися за можливість виграти світилку, яка працює від повербанка, причому робить це доволі ефективно і економно. Всі умови - https://www.facebook.com/100002541871622/posts/9624255117669122/?app=fblОтже, погнали!