Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Сергій Зорін | Система «Цілісна людина»
Added 14 Jul 2024

Сергій Зорін | Система «Цілісна людина»

@MindBodySync
Number of subscribers: 408
Photos: 226
Videos: 7
Links: 137
Description:
🟠Як знайти себе і прибрати хаос зі свого життя без стресу і вигорянь Все про наставництво👇🏻 https://wholesomehuman.notion.site/156c9f5b89078047874cfeb9321d0bdd?pvs=4 https://www.instagram.com/zorin.serhii/ https://www.youtube.com/@zorin.serhii
Source

Сергій Зорін | Система «Цілісна людина» | Останнім часом багато контенту дивлюся про фаундерів і помічаю одну за...

🙃Останнім часом багато контенту дивлюся про фаундерів і помічаю одну закономірність про яку сьогодні хочу з вами поговорити.Незалежно від напрямку розвитку, чи то соц мережі, чи то офлайн бізнес, ця складова є у всіх, дійсно успішних проєктів.🙋І ця складова - це люди з якими це все створюється. Не працівники, не команда, а саме оточення в якому знаходиться фаундер.Зазвичай, це група від 2️⃣ до 🔟 людей, які обʼєднані однаковими цінностями і стилем життя, які разом будують щось цікаве.І ось це "разом", це не значить всі разом створюють одне. Це може бути і так, що кожен працює над своїм, але ми знаходимося разом в одному полі. Допомагаючи. Підтримуючи. Підсилюючи одне-одного.‼️В сучасних реаліях я цього бачу набагато менше, так як все стало сильно індивідуалістично. І ось тут народилася думка:"А чи дійсно цей індивідуалістичний підхід йде на користь?"Мені це дуже резонує, бо все що я створював роками я робив сам. Без оточення, без підтримки, без зацікавлених людей. Все сам. І труднощі проходив сам і перемоги ділив із собою.Але зараз, я прийшов до думки, що я хочу спробувати побудувати таке мікро комʼюніті заряджених людей.🟢 А головне ОФЛАЙН.Щоб можна було збиратися разом, спілкуватися, ділитися ідеями, підсилювати одне-одного і кожному створювати щось своє.І ця думка не покидає моєї голови вже декілька тижнів поспіль.А як ви думаєте, постійне оточення однодумців це буст, чи навпаки відволікання?