Source
Михайло Пацан || Польові нотатки Інвестора | Telegram x Grok x BlackRockТелеграм починає глобальну експансію на роз...
1 540 Views/Reach
2025-05-29 05:47
Message №1158
Telegram x Grok x BlackRock<організували на трьох>Телеграм починає глобальну експансію на розвинені ринки, в першу чергу США - амбіції зрозуміліКлючове:1. Телеграм і Grok уклали однорічну угоду: останній вкладає 300 мільйонів доларів акціями та готівкою в інтеграцію Grok в телеграм. Йдеться про читання каналів, саммаризацію переписок та іншу глибоку інтеграцію ШІ в екосистему. Приватність? Ну, був такий концепт… колись…2. Телеграм збирається залучити 1,5 мільярда доларів облігаціями. Консультує BlackRock – коли такі хлопці беруться за справу, це вже серйозноНа цьому фоні TON виріс на 13% за день, і така реалізація точно активізує спільноту. Телеграм використовуватимуть ще частіше і для створення нових апок і більш щільній інтеграції в інші екосистеми. А тепер подумайте: Твітер, Телеграм + Grok разом. Це потужна екосистема з власною інфраструктурою, яку можна інтегрувати в IoT пристрої. Навіть Мета з усіма своїми ресурсами матиме нелегку конкуренціюЦе наближає нас до кіберекономіки та переходу на цифрові активи ще на кілька кроків. Процес пішов…