Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ✙Медвежатко✙|🍉
Added 07 Dec 2021

✙Медвежатко✙|🍉

@Medvezhatko1488
Number of subscribers: 11 570
Photos: 4,830
Videos: 597
Links: 558
Description:
Мілтарний соціал-соціалізм, наці-іудаїзм, меми, ракування, треш, угар та політична содомія Меми, погрози, пропозиції: @milf88 (адмін неактивний, воює) Спільна банка на витрати підрозділів, де воюють адміни: https://send.monobank.ua/jar/5CPkURLELi
Source

✙Медвежатко✙|🍉 | Рівно рік тому, 29 травня, в ході бою із окупантами на Запоріжжі, заги...

Telegram community logo - ✙Медвежатко✙|🍉 ✙Медвежатко✙|🍉 @Medvezhatko1488
2 300 Views/Reach 2023-05-29 13:36 Message №5870
Рівно рік тому, 29 травня, в ході бою із окупантами на Запоріжжі, загинув наш друг, побратим і товариш, доблесний волинський козак, невтомний жартівник, вірний син України, один із адміністраторів "Смачних флешбеків" - Олександр "Ордер" Коцюбинський.Був з нами упродовж всього періоду підготовки, хоча й знав більше за усіх. Був з нами, хоча тобі й пропонували переходити в інші, досвідченіші підрозділи, а ти відмовлявся, бо у нашому взводі не було нікого з бойовим досвідом, крім тебе. Був з нами, бо знав, що готувати нас нема кому - всім не до того, тому треба було поділитися своїм досвідом, який ти отримав ще у далекому 2014 році, воюючи в свої 17 років, як людина доброї волі в складі ДУК "Правий сектор". Був з нами на нашому бойовому виїзді, який став нелегким випробуванням для нашої роти, не кажучи вже про взвод, який вперше вступив у бій.Був одним із тих, хто загинув в ті дні в проклятих військовими посадках Півдня. Мені не хочеться писати високопарних текстів про доблесть у смерті, про загибель справжніх воїнів, про війну, як щось високе. Ми зробили те, що від нас вимагалося. Завдання виконане. Дякую тобі, братику. Колись зустрінемося з тобою на тій стороні.