Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Хріновини
Added 14 Jul 2024

Хріновини

@MediaDrit
Number of subscribers: 3 765
Photos: 1,560
Videos: 176
Links: 327
Description:
Старі Хріновини без новин. Новини залишились на Дроті: https://t.me/hrinovyny
Source

Хріновини | Значить так, йобаний 3-й сезон ВанпанчменаТи зробив дуже хуйову графік...

Telegram community logo - Хріновини Хріновини @MediaDrit
2 170 Views/Reach 2025-11-30 21:59 Message №2694
Значить так, йобаний 3-й сезон ВанпанчменаТи зробив дуже хуйову графіку – я терпів.Але от що я терпіти не можу – це вже 6 епізодів (7й буду дивитись) якоїсь хуйні про другосортних супергеройських персонажів, які мені нахуй не потрібні! Мені потрібен анімаційний серіал про найсильнішу людину у всесвіті, яка при цьому ходить в магазин і купує товари із жовтими цінниками!Про людину, яка стикається з найбанальнішими людськими проблемами, які почасти не може вирішити, навіть попри те що вона може вбити будь-кого з одного-єдиного ударчика.Мені потрібен серіал про людину, в якої екзистенційна криза через її всемогутність. Адже якщо навіть у всемогутніх стаються екзистенційні кризи, то зі своїми я якось впораюсь!Я хочу дивитись про людину, яка показує, що не потрібно вимагати від себе надто багато, бо не завжди в цьому щастя. Часто щастя в банальній капусточці, купленій на знижці!А ти, 3-й сезон мого улюбленого аніме не даєш мені цього! Ти сука знущаєшся з мене, показуючи довбойобських другорядних персонажів. Ні щоб кльових, як той веосипедист. Ти показуєш саме довбойобських! Ти мені про них розповідаєш, показуєш як вони розмовляють, готуються бити і бʼють монстрів!А мені цього нахуй не треба! Я хочу дивитись аніме про Мужика, який бʼє раз, а потім намагається відіпрати свій костюм! Виправляйся, або я… або я… ууууу сюка