Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Хріновини
Added 14 Jul 2024

Хріновини

@MediaDrit
Number of subscribers: 3 765
Photos: 1,560
Videos: 176
Links: 327
Description:
Старі Хріновини без новин. Новини залишились на Дроті: https://t.me/hrinovyny
Source

Хріновини | Повітряне перемирʼя?Недавно за 500 метрів від мене прилетіло більше 10...

Telegram community logo - Хріновини Хріновини @MediaDrit
1 870 Views/Reach 2025-08-06 16:50 Message №2466
Повітряне перемирʼя?Недавно за 500 метрів від мене прилетіло більше 10 шахедів. Перші вибухи я зустрів на підлозі в туалєтіку із затуленими вухами. Це було страшно. Рік тому біля мене падали Кинджали, кілька років тому я бачив як падає неточна величезна ракета х-101. У підсумку виявилось, що внаслідок цього загинули 7 людей. Я живу у Львові. Не в Харкові, не в Миколаєві, не в Дніпрі і навіть не в Києві. Страх через повітряні удари переживали дуже багато українців за останній час. А ще багато українців через повітряні атаки отримали поранення, сотні загинули.Звісно я б хотів припинення повітряних ударів. Але, але, але. 1 але: Україна не так давно нарешті почала бити вглиб росії і завдавати їй (дуже) відчутної шкоди. Чого тільки варті скиглення росіян через закриті аеропорти. Мені здається, що активні удари вглиб росії і принесення війни до прастих раісіян – це серйозний соціально-економічний важіль, яким можна підважити занепад рф. 2 але: у разі повітряного перемирʼяСША не введуть серйозні санкції проти рф (не факт що їх ввели б, однак на це натякали). Це також дасть росії економічну спроможність продовжувати тривалу війну.3 але: ніхто не гарантує, що росія дотримуватиметься цього перемирʼя і не звинувачуватиме Україну в обстрілах самої себе. У той же час виробництво ракет та БпЛА в росії не припиниться, вони просто будуть їх накопичувати на складах щоб в один момент завдати удару по Україні. От і виходить, що на перший (емоційний) погляд – це явище позитивне, а на другий (раціонально поміркувавши) – швидше негативне, адже в підсумку росії принесе менше шкоди, а нам більше. Ну, цікаво яким буде рішення військово-політичного керівництва.