Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ME NE FREGO ✙ 🇺🇦
Added 07 Dec 2021

ME NE FREGO ✙ 🇺🇦

@MeNeFreg8
Number of subscribers: 11 914
Photos: 13,600
Videos: 2,380
Links: 3,380
Description:
Рупор правої антисистеми @Christ_is_king_83 - Зв'язок @fashkomments — чат @MeNeFreg8 — посилання для друга 4441111073717575 https://t.me/+RKP7TsKX6mQ3NmQy — допомога проекту

👥 Number of subscribers

11 914
Average/Day:: +1
Average/Week:: +34
Average/Month:: -59

👁️ Average views per message

2 363
Average/Day:: 2,500
Average/Week:: 2,583
ERR: 19.83%

📊 Messages per Day

3.7
Last day: 1
Week average: 3.6
Average per day: 3.7

Logo change history

Name change history

ME NE FREGO ✙ 🇺🇦 2024-07-14
ME NE FREGO | ПЕРЕХІДНИК 2023-06-20
ME NE FREGO 🇺🇦 2022-05-24

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,060 26-06-15 11:34
Прем'єр Британії Стармер оголосив про заборону соціальних мереж дітям до 16 років та нові обмеження для ігрових і стримінгових платформПерші пішли. Ітс овер для молоді, якщо буде працювати. Всупереч популярній думці, саме вільний доступ в інтернет і до соцмереж позитивно сказується на дітях, і саме це виростило два найкращі покоління за останні 150 років - зумери, які з 10 років в інтернеті, і ще краще покоління альфа, які з 2 років в інтернеті. І ріст релігійності серед молоді і ріст ультраправих настроїв, і талант дивитися в корінь, а не симптом проблеми в політичному розрізі - все це результат того, що дитина вчиться в інтернеті, а не в державних ЗОГовських школах, чи не від дегенератів батьків/сусідів/родичів, має можливість розірвати кругову поруку виродження і самознищення. Діти вирощені інтернетом по якості настільки перевершують мелініалів і далі, що це навіть немає сенсу серйозно порівнювати. Зог це починає розуміти, тому аналогічних рішень ближчим часом чекайте в усіх країнах.ME NE FREGO 🇺🇦☠️
👁 2,420 26-05-15 19:17
Перший нічний обстріл і мігранти тікають без попередження — на підприємстві «МХП» розповіли про досвід роботи з 7 іноземцями, у яких нервова система не витримала умов війни.Приїжджі робітники просто перестали виходити на звʼязок. У МХП зазначають, що цей випадок показав необхідність окремої адаптації для іноземних працівників.«Якщо для українців повітряні тривоги, відключення електроенергії чи життя в умовах війни стали частиною повсякденності, то для людей, які приїжджають з інших країн, це може бути сильним стресом», — зазначає директорка з управління персоналом.За її словами, окремим викликом є культурні відмінності, які впливають на інтеграцію працівників у колектив. Через це компанія проводить адаптаційні зустрічі не лише для нових працівників, а й для команд, які працюватимуть поруч із ними.Наразі МХП реалізує другий пілотний проєкт із сімома іноземними працівниками. Лул, нігери та цигани будуть повертатись до своїх ньюделі та нігерлендів з птср від звуку шахедів, ще й по ночах шугатись від кожного мопедаME NE FREGO 🇺🇦☠️
👁 2,000 26-05-13 15:16
Всі чули про новий цивільний кодекс. І всіх, цілком слушно, обурив пункт про шлюб з дітьми. Наскільки нині можу бачити, то це був відволікаючий фактор, аби пропустили те, що матиме набагато глибші наслідки - посідання. Себто, якщо хтось фізично розпоряджається річчю, то він має вищий пріоритет, аніж власник.Вражає сама можливість ухвалення подібного у воюючій країни, що виборює своє право на життя кров'ю сотень і тисяч патріотів. Аби завезені "робочі руки" спокійно могли займати власність воюючих, чи вже загиблих - "Отче, відпусти їм, бо не знають, що чинять вони!... А як Його одіж ділили, то кидали жереба" (Вiд Луки 23:34).Людина, яка ризикує життям за державу, повинна бути впевненою хоча б у тому, що її дім не перестане бути її домом.Одразу зауважу про безвихідь завезення мігрантів, наче стане економіка, почнеться апокаліпсис і тд і тп: 1. Завезення мігрантів не вирішує економічних питань (покликаю на приклад ЄС та Японії). 2. Економіка, гарні циферки та профіцитні звіти не є божественим абсолютом, від скорочення виробництва чи асортименту послуг небо не розколиться. Населення України зменшилося на половину, відповідно, послуг й товарів для його задоволення теж необхідно менше. Краще певний період стриманіше пожити, аніж для примарного економічного зростання вбити і себе, і залишки економіки.3. Вже нині у нас є звільнені ветерани (у то числі з інвалідністю), яких можна і необхідно залучати до праці (нині в оборонному секторі). Не кажучи вже про ту кількість, що буде після завершення гарячої фази росіянської агресії.4. У нас є безліч молодих хлопців і дівчат, що хочуть працювати, заробляти на власний хліб, чи підтримати рідних - необхідно розширити можливості праці для них.5. На привезення одного мігранта треба витратити приблизно 150 тисяч гривень. Заплатити 150 тисяч гривень українцю як підйомні за трудовим договором, звісно, ніхто не хоче. 6. Завезення мігрантів збільшує злочинність у декілька разів - цькування наших дітей, згвалтування наших жінок, вбивства наших людей, мафія та непотизм - кумовство на наші гроші.7. Завезення мігрантів провокує спалахи нових хвороб - ми живемо у зовсім інших умовах, у нас немає імунітету до чужих інфекцій.8. Мігранти не асимілюються у суспільство, не приймають правила і норми людей, а починають будувати власні анклави у країнах, що їх прийняли. Починають нав'язувати свої вірування, норми та закони - спочатку витісняти, згодом підкорювати, корінне населення.Оскільки ці інвазії є наслідком певних економічних явищ, над якими ми не маємо влади, то їм годі запобігти. Однак ми можемо вжити певних заходів, які принаймні їх уповільнюють: обов'язкова військова служба в іноземному легіоні для всіх іноземців віком до 27-ми років; військовий податок для тих, хто старший; майже повне скасування натуралізації; податок у розмірі чверті доходу або зарплатні для всіх осіб іноземного походження, незалежно від того, натуралізовані вони чи ні, які проживали в Україні менше десяти років.Народ може втратити дуже багато, зазнавати всіляких катастроф, але він зможе ще піднятися. Проте народ утратив усе, і йому вже ніколи не піднятися, якщо він позбувся своєї душі.Бо питання тут значно глибше за саму лише економіку. Ця душа етносу, що керує долею народів, керує також їхніми віруваннями, установами і мистецтвом, і який би елемент цивілізації не вивчали, ми завжди виявимо у ньому її ознаки. Вона - єдина сила, якої жодна інша не може перемогти, вага тисяч поколінь, синтез їхньої думки.Усі жителі тієї самої місцевості, того самого краю, з доконечної потреби, мають спільних предків, зроблені з однієї глини, мають одну ознаку, і постійно повертаються до середнього типу цим довгим і важким ланцюгом, у якому вони є лише останніми ланками. Ми одночасно діти своїх батьків і свого етносу. Не тільки почуття, але й фізіологія і спадковість роблять для нас батьківщину другою матір'ю.Не все, що збільшує прибуток, зберігає життя. Мідас зрозумів це лише тоді, коли його дар став голодом.
👁 1,830 26-05-10 17:17
🇺🇦🫡 Розстріл за "Слава Україні": мати Героя Олександра Мацієвського про сина Він ніколи не любив, щоб ми прощалися. Він коли йшов, то вони знали, що йдуть, а він повернувся, перехрестився, перехрестив будинок і себе, зі мною попрощався. Сказав: «Мамуля, ти так постаріла». А я сказала, що сину такий час, що я переживаю. А він: «Мамо, дякую тобі за життя».«Мамочко, бережи себе! Бережи себе!» І все. А я так плакала і казала: «Синочок, ти головне себе бережи!». Я наче відчула, і сказала, що ти себе збережи для мене. Я виживу, а ти для мене себе збережи. Оце як їхав, він відчував… Він попрощався зі мною, розцілував: «Мамо, спасибі тобі за життя. Мамо, таке може бути, що й рук і ніг не зібрати, ми на нуль їдем…». Я кажу: «Сашенька, я за тебе хвилююсь, я в безпеці начебто, ти бережи себе синок!» І він: «Мамо, мені вже мало часу, я слухавку передаю»…Я ніч не спала, воно мені мерещиться. Але якась легкість з’явилась та якийсь промінчик, що я побачила, як загинув мій син. І це так важко, але я, правда, наче побачила характер мого сина, такого стійкого, незламного, бо він сказав: «Мама, я в полон ніколи не здамся». Він навіть вночі повторяв ось це: «Слава Україні». Він настільки був бойовий, настільки сміливий і безстрашний, що я вам передати не можу… 🇺🇦 мати Героя Параска Демчук (Ніжин, 2023)до дня нар. О. І. Мацієвського і Дня Матеріukrain1an ꑭ division
👁 3,900 26-04-19 21:31
На тлі всесвіту більшість людських життів та пов'язаних з ними імен дрібніші за пил. Небагатьом вдалося здобути славу, яку не затьмарив плин часу, але й серед цих непересічних особистостей знайшовся чоловік, який своїм життям розколов хід історії на до і після; чиє ім'я ще довго стоятиме поперек горла тим, хто волів би стерти його самого з нашої пам'яті та його ідеали з нашого життя.Сьогодні 137 рік з дня народження Адольфа Гітлера. Чоловіка, якого назвати звичайним не повернеться язик. Особистості, яку навіть незручно оцінювати виключно з української перспективи. Таке поєднання людських якостей і талантів в одній особі та її поява в потрібному часі і місці - диво, що може статись лише раз на тисячу років.Навіть по стількох роках із його відходу у вічність тисячі арійських сердець по всьому світу зберігають пам'ять про його боротьбу, яка була і досі лишається також і нашою боротьбою.Він був тим, хто до кінцевої перемоги підійшов ближче, ніж будь-хто інший як до, так і після, хоч і був до неї глобально ще безнадійно далеко. Але ми зобов'язані продовжити його справу і перемогти, як мінімум тому, щоб бодай на 1% віддячити всьому, що він для нас зробив.З Днем народження, фюрере. Хайль Гітлер!ME NE FREGO 🇺🇦☠️
👁 3,230 26-04-07 23:59
🇮🇷⚡️Не думаю що це кінець, дуже вірогідно що наземній операції бути, але тим не менш є проміжний висновок, підтверджений в тисячний раз: ніколи не йдіть на компроміси з сатаною, якими б вигідними чи практично корисними/безальтернативними вони не здавались - безкомпромісна позиція завжди дасть несоізміримо більше навіть в чисто матеріальному вимірі.Згадайте, як при Хамінеї Іран терпів і заминав кожен випад в свою сторону зі сторони жидів і пендосів весь цей час. Вбивства генералів, постійні теракти і провокації і завжди без відповіді, а якщо заради чисто формальної помсти і запускали якийсь шахед по Тель-Авіву - то з попереджннням за 12 годин щоб випадково ніхто не постраждав. Результат - все частіші і частіші атаки, безкінечні приниження і терпіння.А зараз при новому керівництві Іран вперше виступив радикально без сдєлок, компромісів і розводняків. Не те що не здавався, на перший погляд виглядаючи безнадійно, а навіть не давав опонентам дати задню і все зам'яти.Результати миттєві. Якщо це справді основа мирного плану (в що я поки не вірю), то це не просто поразка США в сенсі недосягнення початкових цілей - це поразка в сенсі розгромної капітуляції. Грубо кажучи, ви стіратимете носки пахану до моменту, поки не будете готові померти щоб цього не робити. В общєм дякую персам за наглядний приклад і мотивацію. Ми теж обов'язково переможемо.ME NE FREGO 🇺🇦☠️
👁 2,010 26-03-31 19:28
Ми розуміємо, що боротьба буде люта й довга, що ворог безпощадний і дужий... Ніч була довга, але ранок наблизився і ми не попустимо, щоб проміння свободи усіх націй заблищало на наших рабських кайданах: ми розіб'ємо їх до схід сонця свободи... Ми не хочемо довше зносити панування чужинців, не хочемо більше зневаги на своїй землі... Нас мало, але голос наш лунатиме скрізь по Україні і кожний, у кого ще не спідлене серце, озветься до нас, а в кого спідлене, до того ми самі озвемось! 153 роки тому народився Микола Міхновський - той, без кого неможливо уявити нашу національну ідею і шлях боротьби. Перший теоретик і практик українського націоналізму. Ідеолог самостійництва. Проповідник українського духу.Адвокат, чия практика була боротьбою. Творець одного з перших проектів Конституції.Організатор українського війська. Незаслужено недооцінений державник.5. Шануй діячів рідного краю, ненавидь ворогів його, зневажай перевертнів-відступників — і добре буде цілому твоєму народові й тобі.@LykourgosLexi
👁 2,690 26-03-22 21:19
Чому бумери - це саме дегенеративне покоління в історії?Цей факт є очевидним для тих, хто слідкує за різними статистичними даними які вказують на дегенеративність. Від політичних поглядів до вподобань в порно бумери ідуть попереду всіх живих поколінь в плані інтенцій до виродження. Всю історію людства старші покоління були опорою молодих поколінь, вони наставляли молодь та завжди готові були віддати свої життя заради доброботу молодих поколінь. У радикальній формі це можна побачити навіть на рівні традиційних практик таких північних народів як інуїти, де старше покоління йшло в тундру, щоб у наступних поколінь було більше ресурсів для виживання. В наш час ми бачимо прямо протилежну ситуацію, бумери готові згноїти всю молодь заради зайвих 10 хвилин життя. В приклад можна навести практику масового скаму бумерами лендлордами молодих людей під час продажу квартир, в РФії, в один момент, почалась ціла епідемія таких схем, де бумер продає квартиру, а потім вертає її через суд не вертаючи гроші. Також варто згадати комуністичні мітинги в багатьох країнах європи, де пенсіонери вимагають не витрачати гроші на армію, а пустити ці гроші на охорону здоровʼя, бумери свідомо обирають пожити ще десяток років ціною існування власних країн. В масовій культурі яскравим прикладом цього явища є серіал "Сопрано". Весь серіал ми бачимо, як старі мафіозі зневажають, принижують і експлуатують молодих, а в кінці з молодих не лишається нікого живого, таким чином сам інститут мафії припиняє своє існування через відсутність свіжої крові. Геніальність цього серіалу полягає в тому, що приклад мафії екстраполюється на все суспільство. Покоління бумерів вбивало наступні покоління абортами, а в наш час вони контролюють уряди більшості держав і не збираються віддавати владу наступні десятки років, соціальні ліфти зараз обмежені більше ніж будь коли. Наш нелюбимий завоз мігрантів, який лобіюють в тому числі бумери бізнесмени, був би сильно обмежений, якби бумер думав про суспільство в якому прийдеться жити його нащадкам, але їх це не хвилює. А тепер давайте подивимось на покоління зумерів та альфа, ці люди мають самі здорові погляди в порівнянні з усіма поколіннями з початку 20 століття, але на жаль вони малочисельні та маргіналізовані старшими поколіннями. Ти молодий чоловік? Значить тобі варто брати життя у свої руки, місце під сонцем не звільниться, бо зміна поколінь затягнулась як ніколи, треба докладати значно більших зусиль для захисту наших цінностей.
👁 1,860 26-03-04 17:00
Сьогодні в нашій общині «Бейт Менахем» ми відсвяткували Пурім!Свято розпочалося з читання Сувою Естер, після чого відбулося святкове застілля та тепла зустріч общини. Навіть у непростий час нам вдалося зібратися разом з радістю, підтримкою одне одного та відчуттям єдності 🫂Як завжди разом з нами був Головний рабин Києва та Головний посланець Хабаду в Україні Йонатан Маркович; у своєму зверненні він говорив про віру, внутрішню силу та відповідальність перед общиною Під час святкування ми також передали пурімські набори військовим і рятувальникам як знак вдячності тим, хто щодня стоїть на захисті країни 🇺🇦Серед гостей заходу були: Кирило Олексійович Буданов, керівник Офісу Президента України, Ірина Олександрівна Мудра, заступниця керівника Офісу Президента України, Андрій Вікторович Заїка, голова ККЛ в Україні, а також представники дипломатичного корпусу та друзі громади.Пурім — це про пам’ять, сміливість і перемогу світла над темрявою, вітаємо всіх зі святом! #єврейськаобщина #життяобщини #євреїукраїни #пурім #єврейськітрадиції
👁 1,930 26-03-03 04:47
Взяв участь в іфтарі. Для мене це велика честь. Вже тринадцятий Рамадан українська мусульманська спільнота та кримськотатарський народ зустрічають у важких умовах – в умовах російської агресії, російських ударів. Дуже хочемо, щоб наступного року Рамадан був вже в мирі. І цього ж ми бажаємо всім народам, які зараз у небезпеці – у війні. Ми бачимо, що відбувається на Близькому Сході та в регіоні Затоки. Сподіваємось, що режим в Ірані не виграє, бо це антилюдський режим, і він поширює війну фактично на весь свій регіон. Важливо, щоб люди і країни змогли захиститись і щоб війна там не затягувалась. Я дякую кожній державі, яка реально допомагає захисту життя – і нашому захисту тут, в Україні, і життя інших народів. Памʼятаємо: ми всі протистоїмо одному злу – тим, хто руйнує життя, тим, хто зневажає людей. Недаремно Москва і режим в Ірані були такими близькими. Їх обʼєднує те, що людей не поважають. І ми всі у Європі, у світі маємо бути результативними в захисті від саме таких режимів – ми повинні бути результативними, щоб життя вигравало. Хай так і буде. Дякую всім вам. Точно не забудемо про наших людей в окупації і в полоні. І робимо все, щоб нормальні людські цінності перемогли російське зло.