Source
Volodymyr Martynenko (official) | Вірш про План.Всі потужний "План" чекалиЯк? До чого? Що? Коли?І аналіз...
165 Views/Reach
2024-10-16 12:43
Message №728
Вірш про План.Всі потужний "План" чекалиЯк? До чого? Що? Коли?І аналізу - чого ми Ще усе це не змогли? План представили.Спочатку у Америці. Ну штож.Там сказали - йдіть працюйте.Й не крадіть. Їдрьона вош. Потім з Планом по Європі Відбулись гастролі.Кожен з них почув нарешті, Шо у них за ролі. Ну а потім, раз гулянка Набирала оборотів,Понеслися з цим по-мєсту, Не включая поворотів. Ось у Раді всіх зібралиРозказали що по-чомХто вильнув - могли на місціУработать кірпічом. Обіцяли всіх з'єднатиІ потужно налягтиЩоб в двітищідвадцятьп'ятомУ війні перемогти. Саме зараз, прям от щас жеТреба руським в писок дати.І про Лівію з Сахель Слід не забувати. Просять - в НАТО нас візьміть.Завтра. Так рахуєм.Як закінчиться війна -Ми вам відпрацюєм. Маєм тисячі солдат.Вміють врагів бити.Бо не знаєм, шо із ними Потім нам робити. То ми вам їх віддамо.НАТО шоб посилювать.Там їх сім'ї. Тут без нихНам бюджет розпилювать. Дайте грошей і систем.І пакет неядерний.Не дивіться шо КабмініХтось сидить безлаберний. Літій, магній, молібденІ уран з титанами...Ми поділимся, лишеЗвіть ви нас Незламними. Якось думав що у ПланіЄ якась конкретика.А не лозунги й хотєлки.Так собі естетика. Гарний план шоб всім возить - Пунктів там не треба.Треба сісти й розкурить -Дим стоїть до неба. Але важко то назватьПланом перемоги.Якщо після пари тягНе тримають ноги. План потужний, шо сказать.Важко не погодитись.Хто не хлопав - від призиву Вам не відморозитись. Я так поняв, з варіантівВсім прийдеться воювать.Навіть тим, хто цю хотєлкуПомагав презентувать.