Source
ManulCrypto | Well well well🔫👀🔫👊Ні слуху ні духу від мене вже більше 2х тижнів. Я не...
402 Views/Reach
2025-04-22 21:34
Message №1108
Well well well🔫👀🔫👊Ні слуху ні духу від мене вже більше 2х тижнів. Я не буду здивований, якщо не скучили бо годноти від мене мало. Але пропадав я бо якраз цієї годноти і нема. 90% каналів постять одне і те саме: лістинги, лудку і якісь промки від нн бірж. Мені таке не подобається постити, так як це не унікальний контент, мені не в падло писати одну і ту саму інфу як і у всіх але іншими словами. 🇮🇹Що ж, перейдемо до основного. Я анонсую новий збір дату початку я повідомлю згодом. 😍Будемо збирати для тих самих бригад яким ми вже збирали на 2 бензопили і колеса. Цього разу їм потрібно 8 колес для автівок і зварювальний апарат. Сума більша ніж в попередній раз, тож готуємо гроші. Але хто я такий, щоб не дати вам відповідні нагороди за таке? Правильно!🎁І так, призи(Список може змінюватися)📈Худі BingX чорна, розмір M🇺🇦Прапор України підписаний солдатами ЗСУ📦Бокс нового Живчика з лавандоюМожливо в майбутньому буде більше призів, тож якщо хтось хоче дати щось пишіть мені @susfredІ так, що ж буде з каналом? 🧐Мабуть я буду писати більше своїх мувів в крипті, так як в основному я займаюся лудкою і діскорд ролями. Але для мене поки в крипті мало роботи, тим більше в мене є інші справи поза криптою💀Ось так. Я пропаду ще на 2 тижні і повернуся з промокю мекс😆Всім гарного і продуктивного тижня, всіх люблю🤗