Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Максим Микитась 🇺🇦 Укрбуд
Added 14 Jul 2024

Максим Микитась 🇺🇦 Укрбуд

@MaksimMikitas
Number of subscribers: 1 624
Photos: 919
Videos: 325
Links: 416
Description:
✍️ для комунікації пишіть на [email protected] 🇺🇦 я тут і на сторінці в ФБ Максим Микитась Укрбуд ‼️ Приєднуйтеся. Буде гаряче

👥 Number of subscribers

1 624
Average/Day:: +1
Average/Week:: -36
Average/Month:: +514

👁️ Average views per message

872
Average/Day:: 403
Average/Week:: 634
ERR: 53.69%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Тривала, змістовна розмова з Президентом Трампом спочатку один на один, а потім також за участі європейських лідерів. Загалом говорили більш ніж півтори години, приблизно годину – з Президентом Трампом. Україна знову підтверджує, що готова працювати максимально продуктивно заради миру. Президент Трамп поінформував мене про свою зустріч із російським керівником, про основні пункти розмови. Важливо, що сила Америки впливає на розвиток ситуації. Ми підтримуємо пропозицію Президента Трампа щодо тристоронньої зустрічі Україна – Америка – Росія. Україна підкреслює: ключові питання можуть обговорюватись на рівні лідерів, і тристоронній формат підходить для цього. Всі деталі по завершенню вбивств, по завершенню війни збираюсь обговорити з Президентом Трампом у Вашингтоні в понеділок. Вдячний за запрошення. Важливо, щоб європейці були залучені на всіх етапах заради надійного гарантування безпеки разом з Америкою. Ми обговорили позитивні сигнали від американської сторони щодо участі в гарантуванні безпеки Україні. Продовжуємо координувати наші позиції з усіма партнерами. Дякую всім, хто допомагає!
🇺🇦 Друзі, сміх і гріх - поділюся тут з Вами ранковими емоціями, щоб посміялися разом - шоу must go on 😉!🔹 Триває вже шоста(!!) масштабна замовна медіа атака на Укрбуд і мене особисто за останні два місяці. «Закляті друзі» ті ж самі: російські рейдери та їхні ситуативні «попутники» по спробі хакнути держчастину Укрбуду на сірі офшорні гроші … як водиться, за «сприяння» столичних космонавтів і відвертих проросійських колаборантів🔹 Чому зараз? Напередодні Дня Незалежності України вони істерично засівають інфопростір усіляким дорогим непотребом. Мені часом здається, що їх там просто розводять на гроші - моргніть якщо так (знаю, що ви мене тут читаєте 😉)🔹 Що вже було: через широкий суспільний резонанс державні органи України зупинили продаж акцій держ Укрбуду мафії, яка фронтить тут росіян. У відповідь вчинилася дика істерика на мою адресу: відоси з шоу «ряджених», фейкові неназвані «джерела» чи то з Відня чи то Тбілісі - медіа просто залили ахінєєю про Микитася що заважає... ага, 'інвестувати' росіянам - так, я такий )Перекопали усю мою біографію: від знайомств 20-річної давнини до того що їв на вечерю - нуль!! Нічого. Вигадують настільки абсурдне, що самі ж автори цих фейків ржуть, про медіа які розміщували це втридорога вже мовчу. Реальним було лише одне - гроші за розміщення. Сумарно це вчора перевалило за понад 3 млн грн!🔹 Далі - більше. Пішли по моїх друзях, недругах, перелопатили старі замовні справи на мене за усі роки у бізнесі та політиці. І знову - нуль. Повний нуль!! А тим часом на чиновників з числа виконавців цих замовлень посипалися скандали - вилітають навіть маститі що повелися на легкі гроші росіян. Та замовники не заспокоюються - кружляють і далі над залишками держ Укрбуду, як ті круки💬 Доходить вже до відвертих за сюжетом комедій. Просто сміюся - нешановні, вам грошей ніде діти? На дворі вже не 19-ий рік і росіянам тут не раді - Укрбуд 🇺🇦 вам не взяти !!
🇺🇦 - поважаю справжню журналістику. От реально, без жартів - таку щоб без фальші і хайпуЗа останні місяці вже чотири рази ставав об'єктом масштабних атак, фейків і замовних кампаній... то ЗМІ, включно з УНІАН (!!), УП (!!), Цензор (!!) наввипередки дають "сенсацію" що зі скандального Микитася зняли електронний браслет стеження... і всі піарні жваво обговорюють що от тепер то Микитась ну то-оочно побіжить з Києва у найближчі 48 годин або ще раніше )Але, ФАКТ - браслет зняли "без сенсацій" і жодних(!) новин, за повної відсутності необхідності його носити ще півтора(!!) півтора роки тому. І нікуди не біг - нехай вороги від мене бігають. А тут якийсь неадекват з піарних вигадав собі постік про ніби зняття браслету, який всі і рознесли як топ новину, без перевірки(!) - посилаючись на 'безкорисливого' неадеквата...і жодних запитів мені, Жодного! Ніхто не перевірив як Є насправді. Потім були "веселі" відоси від ряджених. Десять ряджених у новий піксель, у масках, у парковій зоні під Києвом, імітуючи фронт записали до-ооовге відеозвернення з десятками назв, офшорів, прізвищ, складних юр формулювань, а Лейтмотив був - "Микитась" заважає російській мафії з Кавказу прибрати до рук державний Укрбуд ... ага, доля інвестицій росіянського гризуна саме болюче що турбує зараз наших захисників в окопах, під яких незграбно і косили піар ряджені у масках 🤗Відос нікого не зачепив - тож на бюджет десь у +/- 700(!) тис грн речьовку два дні розганяли в медіа. Навіть топи не гребували, розміщали. З двома такими зв'язалися - питаємо в них, чи розуміють вони, що то неправда, що то ряджені, а сама ця замовна тема в інтересах російських грошей з Кавказу?! Так, відповідають нам, "це одразу видно - з фронту зовсім інші відео". Але ж, кажуть, це бізнес. Платне розміщення"Хочете спростувати - з вас текст, гроші по прайсу і, вперед, що хочете ставимо...". Я їх з такою "журналістикою" тоді прямо за напрямом узкого корабля послав. Потім була ще одна медіа атака, і ще, вже цього тижня ... 'енерго' наїзди і розборки, тепер вже Метробуд, і знову Микитась. Якась жєсть сезону - росіянці замовляють в наших самих чесних ЗМІ сюжети фантазії аля "Микитась і його росіянські гроші' ) . На їхню думку, це має спрацювати 🤗. І першоджерело вже не ряджені у масці, а загадкове "як стало відомо ЗМІ" ... і знову жирний бюджет, ті ж самі видання, все один в один. Навіть черговість виходів, посилань, структура текстів... все під кальку, тільки назви новин перебивають... замовники, виконавці, автор текстів, перелік видань, формат - все однакове. Не паряться, "піпл все схаває". Деякі навіть відомі видання мені офрекордс відповіли - ну, типу формально посилання є, інфа і першоджерело не наші, а гроші то завжди гроші. А як все насправді - нікого не цікавить. Навіть для галочки вже запитів на мейл мені не було - пофіг на все. "Платіть - радо дамо і ваш текст" як і від росіянських замовників 🤬Тому я трохи перестав інформувати 'журналістів' про нашу діяльність. Нехай за російські гроші "свою" маячню ставлять, що заманеться. Навчився вже їх ігнорить. А сьогодні от реально здивували. Невідоме мені видання - по доброму здивували! Був суд: я нічого не писав, звик що перекрутять. А тут люди самі прийшли, усе засідання слухали, питання всім сторонам ставили... і дали свою(!!) інформацію, новину. Без лестощів мені чи Філатову. Без заказнячка, без проплачених симпатій чи антипатій. Лише що бачили і чули- Таке от Поважаю !! - Молодчаги, Респект Вам 🇺🇦 https://vidomo.media/ukr/crime/1754643794-sprava-pro-rekordniy-habar-meru-dnipra-mikitas-u-vaks-dav-poyasnennya
Продуктивна розмова з Президентом Трампом. Ключове – це, звісно, припинення війни. Ми вдячні Президенту США за всі зусилля заради чесного й тривалого миру. Дійсно потрібно якнайшвидше припинити вбивства, ми це повністю підтримуємо. Багато місяців уже могло б бути без війни, якби росіяни її не затягували. Сьогодні скоординували наші позиції – України та Сполучених Штатів. Обмінялись оцінками ситуації: росіяни збільшили жорстокість ударів. Президент Трамп повністю поінформований про російські удари по Києву, по інших наших містах та громадах. Звісно, говорили про санкції проти Росії. Їхня економіка продовжує падати, і саме тому в Москві так зважають на цю перспективу та рішучість Президента Трампа. Це може багато що змінити. Обговорили спільні європейські рішення, які можуть допомогти нашому захисту. Зараз маємо вже рішення Нідерландів, Швеції, Норвегії та Данії – більше ніж мільярд доларів на американську зброю, яку Україна отримає. Дякую! Ця взаємодія з країнами НАТО продовжиться. Говорили також про нашу оборонну взаємодію з Америкою двосторонню. Проєкт угоди щодо дронів уже підготовлений українською стороною, ми готові її детально обговорити та укласти. Одна з найсильніших угод може бути. Дякую кожному американському серцю, яке підтримує наш захист життів. Дякую, Президенте Трамп!
🪺 Черговий УДАР по яєчкам Кличка і Комахи!Прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання недійсним договору на будівництво Подільського мосту на понад 2 млрд гривень та стягнення цих грошей з підрядника.У квітні 2017 року КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» та приватне товариство (ТОВ «Еко-Буд-Трейд» - Комарницький, Кличко, навіть трохи Тищенко) уклали договір підряду на будівництво Подільського мостового переходу. Протягом 8 останніх років строк виконання робіт неодноразово продовжувався, а ціна робіт збільшилась з 1,7 млрд гривень до 3,5 млрд гривень, тобто майже у двічі, що підтверджується 90 додатковими угодами до договору. ❗️ Станом на липень 2025 року з бюджету міста Києва сплачено понад 2 млрд гривень.Водночас рішенням Антимонопольного комітету України визнано, що двоє учасників тендеру на проведення будівельних робіт (зокрема переможець тендеру) вчинили порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, спотворивши результати тендеру. Антимонопольний комітет України у своєму рішенні дійшов висновку, що ці учасники тендеру мають спільні інтереси та взаємозв’язки. Товариства протягом 2022-2023 років намагались оскаржити цей висновок в судах, однак суди всіх інстанцій відмовили у задоволенні їхніх вимог.Відтак Подільська окружна прокуратура міста Києва скерувала до суду позов в інтересах держави про визнання недійсним договору підряду як такого, що суперечить інтересам держави й суспільства, та стягнення сплачених грошей з переможця тендеру. Господарським судом міста Києва відкрито провадження у справі.У суді вже перебуває аналогічна справа за позовом Подільської окружної прокуратури міста Києва про визнання недійсним договору підряду на будівництво Подільського мосту вартістю 8,4 млрд гривень.@khreschatyk36
Вночі ми рахуємо вибухи. Вдень ми рахуємо кількість загиблих і поранених. Зі страхом очікуємо, поки медики напишуть +1, +2, постраждала дитина, загинула дитина. Скільки врятували, деблокували, надали допомогу, ушпиталили. 6 загиблих, 82 потерпілих на зараз. 44 в лікарнях. Хлопчик 6 років помер у кареті "швидкої", не витягли з того світу. Щонайменше 10 поранених дітей, з них 5 в лікарнях. Це зробили росіяни. Дівчинка, 5 місяців, поранена — в неї поцілили росіяни. Дані не остаточні. Понад сто постраждалих обʼєктів: житлові будинки, школи, дитячі садочки, медичні заклади, університет – ось куди бʼють росіяни. Прямим влучанням ракети знищений підʼїзд девʼятиповерхівки у Святошинському районі. Вчергове. Ось такий у ворога стиль.Ми можемо мати всі гроші світу, але подужаємо і вистоїмо лише пліч-о-пліч. Проти нашої єдності і наших людей воює росія. Це маємо закарбувати та зрозуміти, де є наш ворог - тайга, терор, розбрат.Сьогодні на місцях, де росіяни своїми ракетами і дронами знищують наших людей і житло, знову працюють всі. Щоб якнайшвидше витягти загиблих. Щоб найскоріше надати допомогу сотням постраждалих. Премʼєр-міністерка Юлія Свириденко – найвищий рівень виконавчої влади – поруч. Тому що наші люди – найвищий пріоритет.Я дякую міністру МВС Ігорю Клименку, дякую голові ДСНС України Андрію Данику за допомогу на місці, за координацію зусиль. За те, що поруч. Дякую всім нашим рятувальникам за кожний швидкий рух. Понад 300 героїв без зброї задіяно.Разом з головами постраждалих районів Сергієм Мовенком, Георгієм Зантараєю, Олександром Сазановичем, Софію Дунаєвською ми безпосередньо працюємо, щоб розгорнуті штаби змогли прийняти та допомогти всім нашим людям. Всі волонтери та організації, які були поруч після минулих атак - знову на місці.Важкий день, але подужаємо і переламаємо. І втому, і смерть, і російську агресію.
Учора прозвучали дуже важливі слова Президента Трампа про те, як російське керівництво витрачає час світу марно, говорячи про мир і водночас вбиваючи людей. Ми всі хочемо справжнього миру, достойного й тривалого: Україна та вся Європа, Сполучені Штати, багато порядних лідерів і країн у світі, які нас підтримують. Усім потрібні спокій у міжнародних відносинах та передбачуваність життя. Усім, але не Росії. Станом на зараз відомо, що за одну минулу добу, коли всі знов відчули надію на закінчення вбивств, російська армія вбила в Україні 22 людини. Мої співчуття рідним та близьким. Ще 85 людей були поранені. Під російськими ударами були 73 українські міста та села. О другій годині ночі вже цієї доби росіяни завдали ракетного удару по місту Камʼянське – по території міської лікарні. Три людини загинули від цього удару, і серед них вагітна жінка. Її звали Діана, їй було всього лиш 23 роки. Наприкінці вчорашнього дня, уже майже опівночі, російська авіація вдарила бомбами по території виправної колонії в Запорізькій області. Це був свідомий удар, цілеспрямований, невипадковий. Росіяни не могли не знати, що бʼють по цивільних у цій колонії. Багато загиблих, ще 43 людини були поранені, і серед них є люди з дуже важкими пораненнями. І це було зроблено вже після того, як прозвучала абсолютно чітка позиція Сполучених Штатів, підтримана світом, що Росія повинна закінчити цю війну й перейти до дипломатії. Кожне вбивство росіянами наших людей, кожен російський удар, коли вже давно могло б бути припинення вогню, якби Росія не відмовлялась, – усе це свідчить, що Москва заслуговує на дуже жорсткий, справді болісний, а отже, справедливий та дієвий санкційний тиск. Їх треба примусити до припинення вбивств і миру. Я дякую всім, хто в цьому допомагає. Україна вітає зусилля Президента Трампа, його налаштованість досягти миру. Ми дякуємо всім лідерам, які допомагають захищати Україну й тиснуть на Росію. Мир можливий. Але тоді, коли Росія припинить війну, яку сама ж і почала, та припинить знущання з людей.Слава Україні!
СБУ затримала ексочільника департаменту КМДА, який розкрадав бюджетні кошти з фонду соцдопомоги тяжкохворим!Мова йде про Русю Світлого - колишнього директора Департаменту соцполітики КМДА.Йдеться про його причетність до розкрадання майже 75 млн гривень, що призначалися для паліативної допомоги тяжкохворим. Співробітники СБУ викрили перших фігурантів навесні цього року – двох заступників керівника зазначеного вище департаменту КМДА, очільника столичної психлікарні та їхнього спільника.За матеріалами справи, зловмисники привласнювали гроші, виділені на фінансування киян, які страждають невиліковними захворюваннями.Наразі зібрано доказову базу на ексочільника профільного департаменту КМДА, який перебував на посаді протягом 2022-2025 років і брав участь в організації «схеми».Під його керівництвом чиновники КМДА уклали договір з підконтрольними компаніями, які мали безкоштовно постачати ліки, продукти харчування та послуги для тяжкохворих громадян.Замість цього, за матеріалами справи, половину бюджетних коштів фігуранти витратили на оренду і придбання автомобілів преміум-класу та елітної нерухомості.Щоб приховати оборудку, її організатори оформлювали відповідне майно нібито для потреб пацієнтів, про що робили фейкові записи у звітній документації.Крім того, співробітники СБУ затримали трьох представників столичних фірм, які «відмивали» викрадені гроші під виглядом надання безкоштовних послуг для тяжкохворих, а готівку віддавали організаторам «схеми».На підставі нових доказів ексдиректору департаменту КМДА і трьом підконтрольним йому підприємцям повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах організованою групою в умовах воєнного стану).Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу. Зловмисникам загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.❗️За цією ж статтею кваліфіковано злочини з боку «тіньового» куратора Департаменту КМДА - Ден Комарницький, який переховується за кордоном.@khreschatyk36
Если импичмент Кличко таки состоится - важно не дать ему сбежать так же, как это сделал Комарницкий. За 11 лет разграбления Киева Виталик должен ответить по всей строгости закона.Естественно, при этом не надо забывать и о Денисе - работа над его экстрадицией уже идет, и на скамье подсудимых эти двое должны сидеть вместе. Хочется верить, что правоохранители - и НАБУ в первую очередь - смогут также посадить рядом с ними и третьего - Артура Палатного, курирующего самые грязные мафиозные схематозы столицы.Ну и, конечно, о более мелких членах этого синдиката забывать нельзя. Директора и замы глав департаментов КГГА и КП, начальники управлений и т. д. - все, кто десятилетие пиздил деньги киевлян, пополняя наравне с теневой кассой боссов собственный карман - также должны сидеть.Причем - акцентирую внимание органов - отвечать должны и те, кто считает, что удачно вовремя уволился и замел следы. Бывшие директора и даже более мелкие сошки воровали не меньше нынешних. Отыскать их всех и привлечь к ответственности - обязательно с конфискацией в пользу разграбленного города - дело чести для силовиков.Подписаться на канал Джокер.
У лікарнях зараз семеро поранених після удару російського дрону по звичайній маршрутці. У людей опіки, переломи, контузії. Всі отримують потрібну допомогу. На жаль, є загиблі – дев’ятеро людей. Усі деталі перевіряються. За попередньою інформацією, росіяни вбили сімʼю: батько, мати та донька загинули від удару. Мої співчуття рідним та близьким. Усі загиблі – цивільні. І росіяни не могли не розуміти, по якому транспортному засобу завдають цього удару. Це було свідоме вбивство цивільних.Учора, як і в будь-який день цієї війни, була можливість припинити вогонь. Україна давно це пропонує – повне й безумовне припинення вогню для того, щоб зберегти життя. Росія зберігає хіба що можливість для себе вбивати далі. Треба тиснути на Росію, щоб убивства припинились. Без сильніших санкцій, без сильнішого тиску на Росію там не шукатимуть реальної дипломатії. Вчора в Стамбулі всі побачили слабку й непідготовлену російську делегацію без суттєвих повноважень. Це має змінитись. Потрібні реальні кроки для завершення війни. Ми чекаємо від США, Європи та всіх наших партнерів сильних санкцій проти Росії. Дипломатія повинна запрацювати. Я дякую всім у світі, хто дійсно допомагає – не словами, а силою. Мир потрібен.