Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - F1 with Maks Podzigun 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

F1 with Maks Podzigun 🇺🇦

@MaksPodzigun
Number of subscribers: 56 373
Photos: 5,560
Videos: 117
Links: 2,990
Description:
Телеграм-канал про Формулу-1 від коментатора Макса Подзігуна. Клуб: www.f1podcast.club співпраця: [email protected]
Source

F1 with Maks Podzigun 🇺🇦 | Хроніки останні двох днів у Формулі-1:• Тото Вольфф заявляє, що проти ...

Telegram community logo - F1 with Maks Podzigun 🇺🇦 F1 with Maks Podzigun 🇺🇦 @MaksPodzigun
34 500 Views/Reach 2026-02-12 18:43 Message №9774
Хроніки останні двох днів у Формулі-1:• Тото Вольфф заявляє, що проти Mercedes змова інших мотористів і якщо FIA втрутиться, то вони "screwed". І взагалі, мова не про 20-30 к.с. переваги, а максимум 2-3.• Джеймс Ваулз, команда якого є клієнтом Mercedes, стає на бік Вольффа, заявляючи, що Ф-1 має бути змаганням інженерів та технологій, не можна вбивати меритократію та урівнювати двигуни!• Паралелельно, Mercedes поки що на тестах виглядає слабенько, а Вольфф спрямовує увагу на Red Bull і стверджує, що у них найкращий двигун із запасом і Ферстаппен на трасі робить таке, що його гонщикам і не снилося.• Тим часом Honda почуває себе не дуже впевнено. В середу, після проблемного дня, коли команді довелося змінювати силову, в паддоку бачили напружену розмову між топ-менеджментом японського моториста та Лоуренсом Строллом.• Сьогодні Ленс Стролл заявив, що Aston Martin наразі поступається лідерам більше 4 секунд. А іспанські журналісти бачили, як після повернення в бокси роздратований Алонсо жбурнув кудись рукавички.• І ввечері після другого тестового хаос посилила прес-конференція Макса Ферстаппена, який розповів журналістам, що взагалі не у захваті від нових болідів: назвав їх не прикольними, анти-гоночними та "електричною формулою на стероїдах". І додав, що такі зміни точно не втримають його у Формулі-1.• Коли ж його запитали про слова Вольффа, що Mercedes має перевагу 1-2 к.с., гонщик відповів: "Допишіть там нуль, як мінімум. Але я розумію, що вони роблять і чому спрямовують увагу на нас. Просто дочекайтесь Мельбурна та побачите, яка у них потужність. Я це вже знаю".🍿🍿🍿