Source
MTWTU | Я скажу «профспілка», ви скажете «мир»!🇺🇦Голова ПРМУ Олег Григорюк на ...
1 900 Views/Reach
2024-10-19 09:11
Message №3299
«Я скажу «профспілка», ви скажете «мир»!🇺🇦Голова ПРМУ Олег Григорюк на 46-му Конгресі ITF: «Брати і сестри, це неймовірно надихає — знову підніматися і виступати перед вами всіма в ім’я миру, справедливості, свободи та демократії для моєї країни. І не лише для моєї країни, насправді, а для всього цивілізованого світу, який ми зараз намагаємося захистити. Це неймовірно складно, неймовірно важко, але ви знаєте, я говорив увесь тиждень про те, як наші українські моряки та докери страждають прямо зараз. Щодня, коли український докер іде на роботу, він не знає, чи зможе знову побачити свою родину.Це реальність, з якою ми стикаємося вже більше двох з половиною років. Тому головна ідея, основна тема, яку ми піднімаємо всюди, де тільки можемо, і вранці я говорив про це у інтерв’ю міському каналу Одеси, – це те, що війна має припинитися, звірства мають припинитися, і ми закликаємо наш уряд підтримати закупівлю або встановлення систем протиповітряної оборони, принаймні в портах Великої Одеси, принаймні для захисту міст, критичних для української інфраструктури.Отримати це вкрай складно, тому що ви знаєте, що російська пропаганда поширюється всюди, вона псує розум, вона отруює все навколо, і ми робимо все можливе — я, моя команда, наша профспілка, наші члени профспілки, наші друзі та колеги, наші союзники по всьому світу — щоб зробити все можливе для того, щоб цей кошмар закінчився.Основна ідея та основна тема, яку ми будемо обговорювати, це як ми можемо досягти чесних і збалансованих умов для нашої країни. Ми знаємо, що в світі багато конфліктів, багато проблем, але ми повинні вірити, ми повинні бути досить сильними та досить сміливими, щоб говорити про це відкрито, звертатися до агресора, вимагати від агресора припинити вбивати український народ і українських транспортних працівників.Отже, підсумовуючи мою промову, я хотів би сказати та перефразувати наш лозунг: я скажу «профспілка», ви скажете «мир». Дякую вам велике і Слава Україні!»🇺🇦