Source
Нию й не нию з приводу та без | Мав на сьогодні іспит на корпоративну сертифікацію.Звільнив собі під т...
15 Views/Reach
2026-05-14 14:38
Message №11670
Мав на сьогодні іспит на корпоративну сертифікацію.Звільнив собі під то діло час, переніс усі міти. За пів годинки до початку сідаю собі з чаєм, шоколадкою, все як треба. Починаю проходити "System Check-up".Zen не працює, understandable, розчехлив Safari. Ввів усі свої дані, як-от імʼя, прізвище, місце проживання, та завантажив їхню програму.Просить доступ до мікрофона та камери — дав.Просить доступ до інших програм на моєму ПК — дав.Просить доступ до функції доступності (ще глибше зонд у сраку крч) — намагаюся дати, просить sudo. Беру запитую sudo на пів годинки через IT Support та надаю доступ.Просить підготувати ID — дістаю її з-під завалів у моїй кімнаті.Починає перевірку, просить похлопати та сказати 1 2 3 — роблю.Перевіряє мікрофон, камеру, наявність інших відкритих програм.Просить зробити тест мережі на можливість стрімінгу відео — починаю.Проходить 5 хв.Червоне повідомлення: "Система не підтримує стрімінг відео". Пропонує вимкнути фаєрвол. Дивлюся, він уже вимкнений.Рестартую тест — знову падає.Перезапускаю програму, роблю всі ті самі дії — падає.Каже: "Все хуйня у тебе, перенось іспит". Натискаю перенести: "Код доступу невалідний".Перезапускаю програму — не працює.Пишу в підтримку, переношу іспит на місяць уперед, ставлю в корпоративній гугл-табличці, що переніс на місяць.Питають, чому переніс. Не відповідаю.Fin.