Source
💼 Сумка Лисенка | Попався мені значить вчора на глаза сюжет Відікону про то, шо наші деп...
7 110 Views/Reach
2025-11-27 18:40
Message №958
Попався мені значить вчора на глаза сюжет Відікону про то, шо наші депутати міськради провели якусь там очірідну сесію онлайн. Думаю, ну попався і попався. Тіки не міг понять, шо мені око муляє…А потім придививсь, як депутати самі себе підписали в тому Зумі, де ця «сесія» проісходила… І шо ми бачимо - з 14 депутатів, яких видно на екрані, у абсолютного большинства імена і фамілії написані кацапською. Оглашаю весь список:1. Жиленко - оба два2. Домінас3. Зюзь4. Васюнін 5. Вегера Левченко та Кобзар - під вопросом. Лєночці Дяговець, Ірині Дяденко, Андрію Баранову та Олександру Корольову - респект та шана. Окрема пєсня - Вадік Акпєров. Член турбопатріотічєской партії Європейська Солідарність, який ще зовсім недавно підйобував Кобзаря за російськомовні налаштування у Фейсбук, спокійно підписався тією ж москалською. Гидота 🤢І зразу хочу сказати - це не пост про мову. Всі вільні спілкуватися тією, якою хочеться (хоча мені хотілося б, щоб українською звісно). Пост про те, що окремі депутати клали болт і на Закон про мову, який как би зобовʼязує, і на повномасштабну війну, і на повагу до людей. Сором!